Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpendorf-Wagrain


SB

Rekomendowane odpowiedzi

hehe no Fanatyk ja to uważam za jeden jedyny plus w wyjeździe do Francji:) cos sie zrazilem chyba:), ale no ta wygoda tam jest nie do porownania z tym przebieraniem przy aucie etc, trzeba przyznać naprawde dobre rozwiązanie:)

Zraziłeś się ponieważ pojechałeś do nieodpowiedniego ośrodka. Koniecznie spróbuj jeszcze raz pamiętając o mojej klasyfikacji, którą kiedyś podałem, a będziesz zaskoczony różnorodnością, przestrzeniami, super nowoczesnymi wyciągami jakich w Risoul nie ma. A jeśli chodzi o tzw. "szuflady" to powoli we Francji przechodzą do lamusa i teraz można znaleźć duże apt. w rozsądnych cenach.

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że aby się przemieści z kompleksu Flachau-Wagrain do kompleksu St. Jochan/Alpendorf-Wagrain trzeba w Wagrain pokonac na piechotę ok. kilometra(dokładnie nie wiem bo nie szedłem).

1500 m.i można dojechać na nartach prawie pod sam wyciąg, prawie ponieważ wyciąg jest po drugiej stronie asfaltowej drogi. Powrót skibusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie - z Flachauwinkl dojedziesz do Zauchensee bez odpinania nart. Traktorek, a raczej traktor z wagonikami kursuje pomiędzy gondolą, którą kierujesz się do Zauchensee, a krzesełkiem, którym kierujesz się do Flachau i dalej do Wagarin. Czyli traktorek jeździ z jednej strony autostrady na drugą.

Przecież napisałem, że traktorkiem.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysiek daj spokoj bo takiego gowna jak ten alf robi nie ma co ruszać bo smierdzi...

Watazka dal glos i psy ruszyly.

SB przeciez ty masz syna i on chyba wchodzi na forum

i czyta to i myslisz ze jest dumny ze ma takiego wplywowewgo ojca?

A moze ten bugaj bo reszta swory raczej nie to Twoj syn.

Z tego co on /bugajson/ pisze to pasuje intelektem, formulowaniem mysli

i ortografia do poziomu 10-latka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB jeszcze pytanko: Jestem przyzwyczajony do mieszkania "na stoku" i bardzo sobie to chwale. Czy można znaleźć kwaterki w rozsądnych cenach blisko wyciągów tak, aby nie jeździć autobusami, czy autem???.

Przepraszam, że się wcinam z odpowiedzią , myślę, że SB się nie obrazi.

Można, przy czerwonej gondolce, w Moadorfl. Ściągnij sobie plan miasteczka z tej strony http://http://www.wagrain.com/info/ortsplan/index.php to się dokładnie zorientujesz o którym miejscu mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB jeszcze pytanko: Jestem przyzwyczajony do mieszkania "na stoku" i bardzo sobie to chwale. Czy można znaleźć kwaterki w rozsądnych cenach blisko wyciągów tak, aby nie jeździć autobusami, czy autem???.

Tu Ci niestety precyzyjnie nie odpowiem, ponieważ my mieszkaliśmy w Grossal i założenie było takie że tam będziemy jeździć na nartach, ale nie spodobał nam się ten ośrodek, a mając w reku dalekosiężny skipas wykorzystaliśmy to.

Tak że możliwość taka jest zresztą piszę już o tym w #15 poście, ale za ile to nie wiem.

A może by tak zmienić nastawienie psychiczne, i ski busa potraktować jak jedną z kolejek co na górkę transportuje, wtedy tylko szukasz lokum z przystankiem skibusa za drzwiami mieszkania:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ski busa potraktować jak jedną z kolejek co na górkę transportuje, wtedy tylko szukasz lokum z przystankiem skibusa za drzwiami mieszkania:D.

W Schladming przecież tak mieliśmy.

Jednak rozkład jazdy nie był zbyt przejrzysty,a ski busy jeżdżą tam we wszystkich możliwych kierunkach.

Nie próbowałem tego zgłębić i zrozumieć być może dlatego,że nie miałem takiej potrzeby. Pod dolną stację na Planai było ok.500m,a do innych autkiem sobie dojeżdżaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że traktorkiem.

Z Flachauwink do Zauchensee traktorkem

Chodzi mi o to, że "traktorek" nie jeździ do Zauchensee, tylko porusza się między wyciągami w samym Flachauwinkl.

Dodając coś od siebie, to uważam SkiAmade za bardzo ciekawą propozycję. W zeszłym sezonie udało mi się skorzystać z jego oferty. Jeździliśmy w: Wagarin, Flachau, Flachauwinkl, Zauchensee, w Grossarltal, Dorfgastein oraz w dolinie Gastein. Naszą bazą wypadową było Bad Hofgastein, więc o noclegach gdzie indziej trudno mi coś powiedzieć. Jedyne co mogę przekazać, to że kwatery (pensjonaty, hotele) praktycznie na stoku były w Flachau i Zauchensee. Warty podkreślenia wydaje mi się także fakt, że wszystkie te miejscowości posiadają bardzo dobry dojazd - oddalone są w niedalekiej odległości od autostrady, a aby się dostać do Flachau i Flachauwinkl trzeba po prostu z niej zjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, że wszystkie te miejscowości posiadają bardzo dobry dojazd - oddalone są w niedalekiej odległości od autostrady, a aby się dostać do Flachau i Flachauwinkl trzeba po prostu z niej zjechać.

To prawda ale z Gastein czy Bad Hofgastein np. do Flachau to będzie chyba z 60 km.Mieszkając w Grossal miałem okazję zjeździć wszystko w jedną i drugą stronę,samochodem i na nartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez ty alf kmiotek jestes to az mi slabo, ale zablokowalem twoje wypowiedzi i ich nie widze i nie obchodzi mnie to co piszesz:D tylko nie po nazwisku bo na jedyn gowienku sie nie slizgalismy:)

a Ty Fanatyk masz racje, moze za rok jeszcze raz sproboje do 3 razy sztuka:P

ale poczatek sezona moze zaczne w alpendorf hmm:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...