Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skoda Octavia


arkitek

Rekomendowane odpowiedzi

Hey. Mam skode Octavie 2003 rok chcę zamontować na nią boxa, jestem na etapie zakupu bazy, wiem że są specjalne miejsca do szybkiego montowania takiej bazy, niech ktoś podpowie jaką bazę kupić i jak się to montuje. Jak znacie jakieś dobre skelpy z boxami to piszcie. Dzięki:)

Edytowane przez arkitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś z Libiąża, więc nic nie czaruj tylko siadaj w tą Oktawię i grzej do Mikołowa tam jest importer Thule(firma Taurus) i tam wszystko mają na miejscu i Ci to złożą i przykręcą na dach od razu.

Dlaczego Thule: przede wszystkim jakość, jak Ci przyjdzie zmienić samochód na inny model to tylko dokupisz zestaw adaptacyjny pod inne auto, do montażu nie potrzebujesz żadnych narzędzi tylko własne paluszki...

Dlaczego tam jedź: bo to jest firma co jest oficjalnym importerem na Polskę Thule i nie tylko Fapa też i zajedziesz i wszystko dostaniesz, a gdzie indziej trzeba zamówić i czekać i 2 razy najmniej jeździć...

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. Mam skode Octavie 2003 rok chcę zamontować na nią boxa, jestem na etapie zakupu bazy, wiem że są specjalne miejsca do szybkiego montowania takiej bazy, niech ktoś podpowie jaką bazę kupić i jak się to montuje. Jak znacie jakieś dobre z kelpy z boxami to piszcie. Dzięki:)

Najbliższy znany mi sklep to dystrybutor m.in.THULE w Mikołowie.

Z Libiąża nie tak daleko,a tam wszystko Ci fachowo wytłumaczą i zamontują na miejscu.

Bazę jaką kupić też Ci doradzą.Zależy to do czego ma służyć i jak zasobny masz portfel.

No i spóźniłem się!

Ale dodam adres Mikołów,ul.Plebiscytowa 200(za Zumi.pl)

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plebiscytowa znajduje sie jak bys leciał od katowic wyjeżdzasz z piotrowic i sa swiatełka (tam gdzie służna celna stoji na tym parkingu) to na następnych swiatłach malutkie takie z fotoradarem dajesz w lewo i po zjeździe w lewo zaraz w prawo tam jest plebiscytowa a między swiatłami jest jeszcze baza firmy libher sprzęty koparki itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plebiscytowa znajduje sie jak bys leciał od katowic wyjeżdzasz z piotrowic i sa swiatełka (tam gdzie służna celna stoji na tym parkingu) to na następnych swiatłach malutkie takie z fotoradarem dajesz w lewo i po zjeździe w lewo zaraz w prawo tam jest plebiscytowa a między swiatłami jest jeszcze baza firmy libher sprzęty koparki itd itp.

Z Libiąża to przez Oświęcim i od Tychów będzie wjeżdżał.

Jeszcze łatwiej bo tylko w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...