Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Marker kolekcja odzież


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nieodparte wrażenie że jeżeli chodzi o kurtki narciarskie to branża się uwstecznia. Tą którą aktualnie używam pochodzi z sezonu 04/05 i jeżeli chodzi o walory funkcjonalności, ilości kieszeni, jakość wykonania, krój, to na chwilę obecną nie znalazłem nic takiego na co bym chciał ją zamienić.

Jedyna przewaga w niektórych firmach(Descente, Goldwin) to rozciągliwy materiał i nic poza tym.

A takie firmy jak Kjus, Colmar czy Spaider jedyne co mają do zaoferowania to atomowa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejzałem tą kolekcje bardzo dokladnie, tak samo jak to co jest teraz w inter sport quatro sport i outlet skiteam......

i załamka musze kupic kurtke chcialem taką bardziej krojem przy ciele i co? no są takie ale tak jak SB mowi- na nie mnie nie stać bo goldwiny sie od 1900 zaczynają, phenixa jednego widzialem u turka ale przez neta bez przymiarki i za 1000zl to ne dla mnie, reszta kurtałek to "niedocięte peleryny" ( tak przynajmneij jest we wro) i nawet chamy kurtek z tamtego sezonu nie przeceniaja tylko cisną na ostro ze to niby nowa kolecja.............

a co do markera hmm moja dziołcha ma i sobie chwali z tamtego sezonu( modelu nie znam) dobre materiały i masa kieszeni kieszonek pierdoł bajerów ale takich co są pomocne w "parapetowaniu" ( bo niestaty nadal smiga na desce ku moim uporczywym proźbą zamiany na narty:) :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i załamka musze kupic kurtke chcialem taką bardziej krojem przy ciele i co? no są takie ale tak jak SB mowi- na nie mnie nie stać bo goldwiny sie od 1900 zaczynają, phenixa jednego widzialem u turka ale przez neta bez przymiarki i za 1000zl to ne dla mnie, reszta kurtałek to "niedocięte peleryny" ( tak przynajmneij jest we wro) i nawet chamy kurtek z tamtego sezonu nie przeceniaja tylko cisną na ostro ze to niby nowa kolecja.............

Dlatego kupuję w Makro kurtałki na jeden sezon na najgorsze warunki mam nową z wyprzedaży w summicie, atomic za 149pln bodajże :)

Bez kombinowania i niedrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bugi....do Krakowa masz nie daleko:rolleyes:

http://www.allegro.pl/item458904970_kurtka_meska_goldwin_szara_roz_52_l.html lub

http://www.allegro.pl/item458132998_nieosiagalna_w_polsce_goldwin_super.html

ta wygląda na orginał...albo mi sie wydaje:confused:....nawet sam sie zastanawiałem....chociaż w tamtym sezonie pokazały sie 2 kurtki Markera na allegro.pl chyba co pamietam to po 900 pln i były bardzo fajne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie że jeżeli chodzi o kurtki narciarskie to branża się uwstecznia. Tą którą aktualnie używam pochodzi z sezonu 04/05 i jeżeli chodzi o walory funkcjonalności, ilości kieszeni, jakość wykonania, krój, to na chwilę obecną nie znalazłem nic takiego na co bym chciał ją zamienić.

Jedyna przewaga w niektórych firmach(Descente, Goldwin) to rozciągliwy materiał i nic poza tym.

A takie firmy jak Kjus, Colmar czy Spaider jedyne co mają do zaoferowania to atomowa cena.

... bylo do Bobica kupowac, teraz to juz zadna reklama bo sprzedal ;) jak ktos chce sportowy kroj to ja polecam Dainese, bardzo dobre materialy (rowniez GoreTex) i ciekawy kroj, na ebay.de mozna lyknac czasem okazje, aczkolwiek stylistyka troche specyficzna (mi sie podoba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...