Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

piszcie co kto mysli o rossignolu !!!!!!!!


raksa

Rekomendowane odpowiedzi

piszcie co kto mysli o rossignolu !!!!!!!!

O nartach wiem niewiele. Ciuchy pod względem kolorystycznym, designu i jakości są bardzo fajne. Ale ceny kosmiczne. W tej samej cenie można znaleźć jakościowo lepszy sprzęt. Tylko czy będzie się tak podobał to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie co kto mysli o rossignolu !!!!!!!!

jakościowo rossi jest świetny,

aczkolwiek jak słyszałem od wielu narciarzy i widzę z obserwacji droższy od porównywalnych produktów swoich konkurentów, nie wiem czy problem tkwi tu na poziomie dystrybutora czy producenta...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rtgpsn

piszcie co kto mysli o rossignolu !!!!!!!!

ROSSI co to takiego????????????????????????????????????????????????

Po wypowiedzi prezydenta Francji na temat Polaków, Polski i ich miejsca w europie ( niezbyt pochlebne )

FRANCUSKI SPRZET NARCIARSKI, FRANCUSKIE WINO , SERY ITP DLA MNIE NIE ISTNIEJĄ.

Zryjta se same żabojady ąż się nauczycie delikatnosci w polityce ( Polakom tez bu sie przydała - patrz rakiety ;)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie co kto mysli o rossignolu !!!!!!!!

Kolekcja przygotowana na 03/04 jest super - mam na myśli Oversize. Wiem, bo jeździłem już na tym w zeszłym sezonie. Zestaw 02/03 nie przypadł mi do gustu, natomiast modele 9s i 9x z 00/01 i 01/02 znowu super. Wcześniejsze - niezbyt...

Dla allroundowców dobry jest Viper - trzyma klasę od wielu lat.

O ciuchach nic nie wiem, natomiast buty ponoć dobre - sam nie używałem.

Pozdrawiam

Misiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie co kto mysli o rossignolu !!!!!!!!

Moge powiedzieć tylko o nartach bo z innymi gadżetami nie miałem wspólnego zbyt wiele. Rossignol robił zajebiste nartki, ale to było dobrych pare lat temu. Teraz narty tej firmy charakteryzują się cienkimi krawędziami i wogule sa mało wytrzymałe. Na pewno jeśli brać pod uwage stosunek jakości do ceny to jest on bardzo mały. Sprzęt drogi a wcale nie lepszy niż Head czy Fisher a niekiedy gorszy. No i ta cienka krawedź to jest masakra - dasz tą narte raz na mszyne i już koniec krawędzi:-( Także osobiście preferuje Fishera i Head`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie co kto mysli o rossignolu !!!!!!!!

Zdanie mam podobne jak "jebaka" co do krawedzi to maly problem bo reszta wysiadzie szybciej.

Rossignol uzywa FoamCore w swoich nartkach i po jednym sezonie sa tak roschlapane ze sie tylko na sztachete do plotu nadaja , ale jesli masz kase i co roku mozesz sobie nowa pare sprawic to jak Misu napisal warte grzechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...