Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

MapaMap vs AutoMapa


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scatman_wawa

Głos Hołka, Wiślaka czy anonimowej Zosi możesz dograć do każdej mapy. A to czy mapa map czy auto mapa czy mapy Garmina to sprawa na jakm sprzęcie ma to chodzić. No i zależy czy korzystasz z POI czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam :D doswiadczenie z "dotarłeś do celu Krzysztof Hołowczyc" ale porownać moge tylko do TomToma i tutaj Automapa wypada blado choć głównie przez to że Tomek jest cały czas aktualizowany a automape to z telefonu używalismy na wyjazd ;):D Na mazurach tzn u siebie Krzysiu sie pogubił :D a tomek nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z automapy bardzo zadowolony!:) i nie zamieniłbym jej na inna choc z ciekawosci probowałem tez inne mapki. W terenach których jezdziłem zawsze kierowała mnie bez zarzutów. Ostatnio tez testowałem w drodze do austrii automape europe i tez zadnych problemów. W tym roku jak pojade do Włoch to bede testował IGO 8:) IGO 8 moze jedynie sprawdzic sie w Europie bo w Polsce kazło mi dwa razy skrecic w las a tam przeciez same drzewa:confused::eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Mapa jest bardzo precyzyjna i właściwie tak dobra że aż zła:D...moim zdaniem jest bardzo skomplikowana i menu i poruszanie sie po niej jest dość uciążliwe....i to zdanie nie tylko moje...znajomi używają jej i ja też,ale w moim Garminie prostsza jest GPMapa i też daje radę:)...oczywiście pokrycie Auto Mapy na Polskę jest wzorowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tez testowałem w drodze do austrii automape europe i tez zadnych problemów.

W październiku jechałem na Automapie na Moltka i faktycznie nie było żadnych problemów, ale wiadomo jak prosta jest tam trasa. Natomiast w zeszłym tygodniu wgrałem sobie TomToma i wierz mi, że w pokryciu krajów poza Polską Automapa jest bez szans z TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wynika z tego że MapyMap w sumie jeszcze nikt z Was nie "miał w rękach", ja miałem okazję przetestować AutoMapę(w kraju) i jest faktycznie bardzo dobra, a pytam o MapęMap dlatego ponieważ urządzenie które sobie upatrzyłem(Becker TA 7928) nie obsługuje AutoMapy tylko właśnie MapęMap 5.2.

A może macie coś do powiedzenia o mapie która głównie występuje w tym urządzeniu czyli o Navteq 2008??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wynika z tego że MapyMap w sumie jeszcze nikt z Was nie "miał w rękach", ja miałem okazję przetestować AutoMapę(w kraju) i jest faktycznie bardzo dobra, a pytam o MapęMap dlatego ponieważ urządzenie które sobie upatrzyłem(Becker TA 7928) nie obsługuje AutoMapy tylko właśnie MapęMap 5.2.

A może macie coś do powiedzenia o mapie która głównie występuje w tym urządzeniu czyli o Navteq 2008??

nie powiem Ci nic na temat mapy Navteq,ale Becker ma fajną funkcję szczególnie na autostrady zachodnie...widok na którym pasie jedziesz:)a wiemy że pasów jest tam trochę:D...no Becker/Harman ma bardzo dokładną mapę na zachód eurpy,podobno gorzej z Polską,gdzie króluje Auto Mapa....

tutaj to widać dobrze http://www.allegro.pl/item482626725_becker_7928_pl_99_pokrycia_eu_4_8_cala_f_vat.html

P.S moim skromnym zdaniem to nie warto kupować navi droższej niż 1000 pln,bo zaczyna robić extra gadżet a nie pomocne urządzenie,które tak naprawdę ma służyć jak mapa w wersji elektronicznej a nie disco polo:)

Edytowane przez pax53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem Ci nic na temat mapy Navteq,ale Becker ma fajną funkcję szczególnie na autostrady zachodnie...widok na którym pasie jedziesz:)a wiemy że pasów jest tam trochę:D...no Becker/Harman ma bardzo dokładną mapę na zachód eurpy,podobno gorzej z Polską,gdzie króluje Auto Mapa....

Jak masz Becera to na nim właśnie są mapy Navteqa i z tego powodu że właśnie ta mapa europy jest dość słaba na Polskę, trzeba do tego urządzenia dokupić MapęMap to nic innego jak konkurencja AutoMapy, a AutoMapy to urządzenie akurat nie obsługuje.

P.S moim skromnym zdaniem to nie warto kupować navi droższej niż 1000

To tak akurat bo mam wynegocjowaną cenę dokładnie 1000 zł za BECKER TRAFFIC ASSIST 7928 ale już w komplecie z MapąMap 5.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że bardzo dobra cena szczególnie że dostaniesz dobre mapy na pokładzie Beckera na Europę Zachodnią...będziesz zadowolony,ja osobiście też wole navi dedykowane...są do tego stworzone...jakoś mi nie przypadły urządzenia z rysikami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...