Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrbskie Pleso otwarte


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Tak kończyłem zeszły sezon w Szczyrbskim Plesie 19.04.2008. W strugach deszczu i temperaturze ok +5 st. C dało się jeszcze zjechać z samej góry, ale niestety widoczność tam była praktycznie zerowa. Na filmiku kawałek Interski, który jutro otwierają. Tak mnie kusi żeby w niedzielę pojechać i też tam zacząć sezon :rolleyes: Ktoś się wybiera??

E9kWCwsmx-w

Edytowane przez SKIer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę o tym, aby się tam wybrać. Ale trzeba na razie obserwować pogodę - ma sypać.

Póki co Szczyrbskie na ten moment wygląda najlepiej. Patrząc po kamerkach nie wiem czy gdziekolwiek indziej coś ruszy w ten weekend? Po naszej stronie taterek się chyba nic nie wyklaruje, nawet gdyby całą sobotę sypało to ciężko będzie zdążyć z otwarciem, hmmm ...pożyjemy zobaczymy.

Kciuki tak czy inaczej należy trzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Strbskim Plesie - zima tam przepiękna, temperatura -5. Jeździłem od 12 do 15tej. Ludzi sporo, ale bez tłoku, do wyciągu czekało się parę minut. Na trasie, tak jak podają na stronie dużo śniegu (50cm), żadnych przetarć, czy kamieni. Jestem "wyjeżdzony" - jak na otwarcie sezonu jazda slalomowa super. Armaty śnieżą cały czas i chyba niedługo ruszą inne trasy.

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Strbskim Plesie - zima tam przepiękna, temperatura -5. Jeździłem od 12 do 15tej. Ludzi sporo, ale bez tłoku, do wyciągu czekało się parę minut. Na trasie, tak jak podają na stronie dużo śniegu (50cm), żadnych przetarć, czy kamieni. Jestem "wyjeżdzony" - jak na otwarcie sezonu jazda slalomowa super. Armaty śnieżą cały czas i chyba niedługo ruszą inne trasy.

Polecam!

To bardzo dobre info, dzięki!! Ja jadę jutro rano. Mam nadzieję że pogoda dopisze i również się wyszaleję.

Gduby ktoś z forumowiczów był i miał ochotę się spotkać to szukajcie oznakowanego kasku logiem skionline.pl :)

Edytowane przez SKIer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon rozpoczęty :D

Zaliczyłem wczoraj Szczyrbskie Pleso. Śniegu dużo i ciągle dośnieżają. Narciarzy jeszcze umiarkowanie, kolejki max do 5 minut, na górze jak się chwilkę poczekało by przeszła "fala" to można było prawie z samej góry puścić się na krawędziach (prawie- bo pierwsze 50 mertów trochę muld było). Generalnie jestem zadowolony.

Teraz czekam aż otworzą coś bliżej, co by po pracy można było wyskoczyć. Białka i Jurgów powinny lada dzień ruszyć, bo jak wczoraj podjechałem pod wyciąg, śniegu było już dużo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKIer, szkoda ze nie dales wczesniej znac moze bym sie z Toba wybral:(

Bo tak samemu samochodem do Szczyrbskiego to mi sie nie chce.

Hotrok pisałem już w piątek, nawet pytałem czy ktoś się wybiera...? :)

Następnym razem zadzwonię ;)

Tak kończyłem zeszły sezon w Szczyrbskim Plesie 19.04.2008. (...) Tak mnie kusi żeby w niedzielę pojechać i też tam zacząć sezon :rolleyes: Ktoś się wybiera??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd z Polski przez Lysą albo Jurgów jest OK. Jednak droga jest posypywana tylko żwirem lub w Tatrach w ogóle nie sypana. Opony zimowe są konieczne. Sama stacja ma wiele parkingów - jedne oddalone od wyciągów są bezpłatne, inne te najbliżej są płatne.

bardzo dziękuje, my jednak pojedziemy przez Cieszyn, itd.może dojedziemy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...