Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrbskie Pleso otwarte


JC

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie łańcuchy mogą się przydać.

Dużo zależy od opon i obeznania z jazdą w zimowych warunkach. Sam jeździłem automatem z tylnym napędem i kłopotów nie miałem; wielu taksiarzy w Zakopcu pomyka MB 124 i dobrze sobie radzą. ale dla kierowców, którzy na co dzień nie trenują jazdy w górach, polecam zabranie łańcuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam automat na tył naped, i najbardziej martwi mnie czy tam rade wjechać, czy są mocne i kręte podjazdy w górę, czy zalecasz ewentualnie łańcuchy?!

Wiele kretych podjazdów nie ma, ale łańcuchy zawsze musisz mieć ze sobą tym bardziej, że Słowacy utrzymują w tatrach drogi na biało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam automat na tył naped, i najbardziej martwi mnie czy tam rade wjechać, czy są mocne i kręte podjazdy w górę, czy zalecasz ewentualnie łańcuchy?!

Też tak miałem jeszcze niedawno, grunt to spokój.

Swego czasu F-body '89 jechałem na Pilsko po opadach i też się dało. Bez łańcuchów - spokój, spokój, spokój.

Pochwal się co to za autko masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a trasy w Szczyrbskim sa ciekawe?! bo na mapie wyglądaja super:)

narty to jedynhy sport jaki uprawiam i czekam na nie jak na zbawienie ale u nas ze śniegiem krucho. 2 tyg temu jeździlismy na Stożku w Wiśle i było super ale teraz pośniegu zostało wspomnienie:mad:. Golgotę w Szczyrku też naśnieżyli a po 3 dniach przyszedł halny i wszystko im spłyneło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd z Polski przez Lysą albo Jurgów jest OK. Jednak droga jest posypywana tylko żwirem lub w Tatrach w ogóle nie sypana. Opony zimowe są konieczne. Sama stacja ma wiele parkingów - jedne oddalone od wyciągów są bezpłatne, inne te najbliżej są płatne.
KDZ - tak wyglądała właśnie ta droga 23.11.2008. Warunki typowo zimowe ;) Jak jedziesz spokojnie i bez gwałtownych ruchów to bez problemu przelecisz... Chociaż kilku takich widziałem co się na bandach śniegu zatrzymywali.

DSCN0940 (Small).JPG

57da80e4956ed_DSCN0940(Small).JPG.bdb340c0251d3004efbdc39b272658bc.JPG

Edytowane przez SKIer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie a był któryś w Alpendorf-Wagrain albo w Karynti?! bo już nie wiemy gdzie mamy jechac:(. znajomy powiedział że w Szczyrbskim masa ludzi a tam jest sper, tylko że mty chcemy na 3 dni jechać a do Szczyrbskiego jest bliżej

Edytowane przez KDZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie a był któryś w Alpendorf-Wagrain albo w Karynti?! bo już nie wiemy gdzie mamy jechac:(. znajomy powiedział że w Szczyrbskim masa ludzi a tam jest sper, tylko że mty chcemy na 3 dni jechać a do Szczyrbskiego jest bliżej

Tak ja!

Jak przyjedziecie w sobotę to was odwiodę od głupich pomysłów na wyjazd wielodniowy do S.P.:eek:

ps: Profil uzupełnij, na razie delikatnie upominam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

wlasnie wrocielem 13.12.2008

Wlasnie ze strbskego wrocilem i warunki oka. wprawdzie byly lepsze tydzien temu ale coz niewiele padalo i teraz lekka odwilz jest ale ciagle sie smiga tle ze na 900 i 400m, niestety glowny stok bedzie otwarty dopiero na swieta.Ale i tak smigalismy na szczyt na piechtke. takze jak ktos chce sobie posmigac to jak najbardziej zobaczy tam snieg ale oczywscie weekend odpada bo ludu ogrom, na tyg. zas stoi sie w kolejce pare minutek do wyrwijajka. pozdrawiam

ps w tatrzanskiej nie ma sniegu ;P

Edytowane przez jupsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...