Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

aleście mnie zjechali z rossim buuuu


raksa

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja mmam taki sentyment do rossiego ...... i co mam zrobić .... atomic niby wszycy mowia ze lespszy ale to nie to samo dla mnie ... chyba musze soie zaczac odzwyczajac............ ale bede tesknic za rossim jezdzac na innych .... nie biezcie mnie zza jakiegos fanatyka rossiego ... w gre na wymiane wchodzi tylko salomon lub fischer....... nie wiem czemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleście mnie zjechali z rossim buuuu

To jeździj na innych nartach tylko kup sobie naklejke rossiego ;-) Ja też kiedyś rossignole lubiłem, nawet bardzo no ale cóż czasy się zmieniają (pojawiły się narkotyki, amfetamina no ogólnie świat poszedł naprzód:D)

Kiedyś uważałem Rossignole za najlepsze narty na świecie - pewnie dlatego że Tomba na nich jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleście mnie zjechali z rossim buuuu

Ja nie zjechałem Rossiego. Uważam, że to bardzo dobre narty - jedne z najlepszych i napisałem co sądzę o kolekcjach z poszczególnych lat.

Nie słuchaj Atomicolubów (jeżdżę też na Atomach, więc mam porównanie) i Fiszerolubów (nie jeżdzę na Fischerach).

Kieruj się sercem :))))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slalomki jak dla mnie za twarde !!!

9S są za mało taliowane jak na slalomki. Proponuję Omeglassy Dynastara, są fantastyczne i super(prawie to samo co Rossi, a slaomówka jak marzenie i masz te same bardzo dobre wiązania). Ja też bardzo lubię tą firmę, ale jakoś mam podobne odczucie do Twojego. Z innych slalomówek to Fisher i Elan (bardzo dobry!!). Nowa narta Salomona z tego roku też jest podobno dobra (nie jeździłem jeszcze, ale tak piszą), ale z ubiegłego roku była beznadziejna, bardzo mało taliowana i dla mnie kiepska, a też o niej pisali dobrze. Z tego roku faktycznie jest dużo bardziej taliowana, może być dobra. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleście mnie zjechali z rossim buuuu

Jak się nie umie jeździć to wszystko jest albo za twarde, albo za mało taliowane, albo wiatr w oczy i ch .. w .... itd.

Panowie ! Trochę rozsądku i poczytajcie sobie taliowanie na nartach, a sprzęt dobierajcie zgodny z Waszymi umiejętnościami ! I wtedy będzie git ! :)

Pozdrawiam

Misiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleście mnie zjechali z rossim buuuu

Nie mówię, że jeszcze dobrze slalom, wprost przeciwnie w zeszłym roku po raz pierwszy trenowałem tyczki, ale się w tym zakochałem i byłem na tyczkach 5 razy w sezonie (3x3 i 2 wyjazdy po tygodniu). Ale mi jeździ się lepiej specjalny jak narta jest mocno taliowana zwłaszcza na nie bardzo mocno nachylonym stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleście mnie zjechali z rossim buuuu

Ty wiesz że chyba masz racje !

Bardzo ładnie zpłentowałeś sytuacje ........lubów

(A! na marginesie, oprucz serca w sklepie kieruj sie kasą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...