Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kasprowy Wierch - tylko karty punktowe


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zaliczylem Kasprowy nie-narciarsko o roznych porach roku ale jakos na narty to mnie tam w ogole nie ciagnie.:confused:

I nie mam z tego powodu zadnych kompleksow:p

Nie ma powodów do kompleksów,narty to przede wszystkim przyjemność. :rolleyes: Może dlatego mnie tak ciągnie,że nigdy nie byłem na Kasprowym,czy nawet np.na Giewoncie,a do tego opowiadania na temat tego miejsca paru forumowiczów... :) Skoro już się zaraziłem narciarstwem,to można połączyć wyprawę z jazdą w innej scenerii niż dotychczasowe Beskidy. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja wróciłem wczoraj.

Było zacnie :)

Ja lubię ten Kasprowy i jak jest okazja to jeżdżę - nie zawsze starczy czasu/kasy na dalsze wyjazdy ;)

Kolejka liniowa na górę - stanęliśmy około 11:00, wsiedliśmy do wagonika około 12:10 ;)

Mieliśmy trochę pecha co do pogody - w poniedziałek i sobotę wiało i wyciągi nie chodziły.

W pozostałe dni pojeździliśmy - ja max. zrobiłem 14 razy Gąsienicową i to było wystarczająco dla moich słabych nóg, dało by się zjechać jeszcze te 5-6 razy, ale nie widziałem sensu, bo jechałbym już wtedy jak ostatnia pierdoła ;)

Więc w przypadku Gąsienicowej - 14 x 6,50zł = 91zł.

Gdy chodziły oba wyciągi to zrobiłem Goryczkową 5 razy i Gąsienicową 7 razy, czyli 5 x 8zł + 7 x 6,50zł = 85,50zł.

Zdecydowanie bardziej pasowały mi karnety całodniowe - mniej wg. mnie bolało kupno jednorazowo karnetu niż doładowywanie tych cholernych punktów.

Pomijam już fakt, że zdarzało się, że te cholerne bramki "zabrały" punkty dwa razy ...

Przygotowanie tras - średnie.

Rano było fajnie - w miarę wyratrakowane, twardo. Z czasem robiły się nierówności, które lekko przeszkadzały, ale nie na tyle żeby narzekać.

Ogólnie jestem zadowolony - pojeździłem w klasie maturalnej :D

Ludzi było trochę, bo to ferie - następnym razem pojadę w okolicach marca ;)

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejka liniowa na górę - stanęliśmy około 11:00, wsiedliśmy do wagonika około 12:10 ;)

Skoro nawet w ferie można tak stosunkowo łatwo dostać się do wagonika i to o takiej porze,to już nie mam wątpliwości,że tam się wybiorę! ;) Ale raczej w marcu,choć myślę też po cichu o maju... :D

Od razu pytanie do bywalców-można doładować punkty na górze?Czy trzeba się dobrze zastanowić przed wejściem,ile trzeba tych punktów wykupić,żeby później nie żałować? :rolleyes:

Również pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny najlepiej odpuścić sobie spanie do późna bo nie jesteśmy w Alpach:D i wstać w miarę wcześnie tj 6:30 i dawaj pod wyciąg. wjeżdżasz szybko i zjesz sobie śniadanie na górze a potem zjazd dziewiczy:D po sztruksiku i nie ma tyle wiary ...a potem to juz się jej więcej robi. a w Kuźnicach... stać w kolejce mnie by się nie chciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet w ferie można tak stosunkowo łatwo dostać się do wagonika i to o takiej porze,to już nie mam wątpliwości,że tam się wybiorę! ;):D

Od razu pytanie do bywalców-można doładować punkty na górze?Czy :)

luzno było faktyczne ale tylko w niedziele bo narciarzy wystraszył halny ktory tylko na jeden dzień tj sobotę wstrzymał kolejkę choć zanosiło sie na tradycyjne pare dni.

luźno a raczej krucho było tez ze sniegiem, nawet w kotle gasienicowym powyłaziła miejscami ziemia, zapewne jakis poczatkujacy snowboard zesligiwal sie marnując trasę:mad:

po za wąsko wytyczone trasy wyjechac było dośc trudno bo TPNy szalały i opierdzielały nawet za metr w bok od słupków.

na górze jak i w dolnych stacjach gasienicowej i goryczowej mozna karty doładować

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty można doładować na górze, nie ma problemu.

Niewykorzystane można oddać z tego co pamiętam do połowy kwietnia ;)

Sposób na codzienne stanie w kolejce do wagonika jest prosty - wystarczy mieszkać w Murowańcu albo na Kalatówkach i problem znika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty można doładować na górze, nie ma problemu.

Niewykorzystane można oddać z tego co pamiętam do połowy kwietnia ;)

Sposób na codzienne stanie w kolejce do wagonika jest prosty - wystarczy mieszkać w Murowańcu albo na Kalatówkach i problem znika ;)

To miło z ich strony,wiele ośrodków nie chce zwracać pieniędzy za punkty.Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Turracherhohe tym razem dla jednej nienartującej kupiliśmy kartę punktową.

Niestety też nie zwracają gotówki za niewykorzystane punkty.

Tylko 5€ kaucji za kartę.

Powiem szczerze byłem mocno zaskoczony.

Trochę bardziej niż tak::eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Turracherhohe tym razem dla jednej nienartującej kupiliśmy kartę punktową.

Niestety też nie zwracają gotówki za niewykorzystane punkty.

Tylko 5€ kaucji za kartę.

Powiem szczerze byłem mocno zaskoczony.

Trochę bardziej niż tak::eek:.

Jak się nasi gestorzy zwiedzą,że tam też czasem nie zwracają,to tym bardziej się nie będą spieszyć... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB bez przesady,choćby dla widoków przy pięknej pogodzie,a narciarsko znowu nie jest tak tragicznie,trochę mało tras narciarskich:rolleyes:

Trochę mało tras?

2 słownie dwie

...a jakie zróżnicowane: czora i fest czorna

I w kolejkach może powybrzydzać, są cztery:

ta 1 to ludzka, 3 godziny "jedzie"

ta 2 była fajna zabytkowa najstarsza w europie, ale rozebrali, tera jest nowa

a na górze, tam dopiero mamy wypas 2 krzesła jedno wolne a drugie zajebiście wolne

:D

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultowałem tą sprawę dzisiaj z góralami na Słowacji i w Polsce:) - zgodnie mówili, że będzie padać do niedzieli, no a później nastąpi "bajka". Także jeśli wybierasz się na KW w przyszłym tygodniu, powinnaś być zadowolona. Najlepiej pytaj w przeddzień wyjazdu.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultowałem tą sprawę dzisiaj z góralami na Słowacji i w Polsce:) - zgodnie mówili, że będzie padać do niedzieli, no a później nastąpi "bajka". Także jeśli wybierasz się na KW w przyszłym tygodniu, powinnaś być zadowolona. Najlepiej pytaj w przeddzień wyjazdu.:)

o to super:D slicznie dziękuję Pogodowa wróżko:D, będę pytać:)

a na Harendzie 18 cała trasa będzie wyłączona z powodu zawodów?!

a ludzi macie dostatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz na "Kasperka"? :) Przy tak bajecznych opadach będzie pewnie pięknie.Tylko to zagrożenie lawinowe... :eek:

we will see:D eee tam to chyba tylko w Goryczkowym mogłoby cósik zejść ale tak to chyba bezpiecznie.

narazie śnieg jest przewiany i warunki trudne mimo dużych ilości śniegu, tak przynajmniej podają na oficjalnej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...