Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko I Złodzieje


eqiupe

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś na Pilsku warunki słabe bo tylko naturalny śnieg ale zawsze to lepsze jak nic. Po zejściu do samochodu stwierdziłem:

ŻE UKRADLI MI NOWĄ ANTENĘ PREZYDENTA ZA 250 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Płacę za parking i w biały dzień kradną miałem ochotę komuś wpieprzyć najlepiej jakiemuś ..... bo to pewnie ich sprawka.

KOLEGO JAK POTRZEBUJESZ ANTENY TO NIE JEDŹ 2 RAZY NA NARTY I SOBIE KUP!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pilsko nigdy więcej!!!!!!!

Edytowane przez eqiupe
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było rozjechać parkingowego :D

a tak co do kradzieży to kradną wszedzie sławkowi zeszłego roku w austri zkroili kije za podobną cene wiec to nie reguła tzn różnie może być bo nie wiadomo czy to nie polacy ale mimo wszystko trzeba sie pilnować wszedzie nie ważne co to za miejsce... tyle że anteny cieżko przypilnować chyba że sie ją za każdym razem chowa do bagażnika a to wku%^jace :[

o własnie sam poszkodowany sie odezwał ;)

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chowanie do bagażnika strasznie w........ zwłaszcza w zimie bo jak dach zmrozi to jak ją potem przykleję :(

Nie mam nic do Ślązaków ale jak na parkingu stają same samochody z rejestracją zaczynającą się na S.... a na policji dowiedziałem się że miejscowi nie kradną i raczej nie ma z nimi problemów to co sobie mogłem pomyśleć?

Przyjechał ktoś na narty a przy okazji z...... antenę ot taki sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do Ślązaków ale jak na parkingu stają same samochody z rejestracją zaczynającą się na S....

No wiesz??

Ja nie jestem ze Śląska choć moja rejestracja zaczyna się właśnie na S i jest to nie zależne ode mnie, a mam jeszcze inny samochód i w nim rejestracja jest na W i jak przyparkowałem nim kilka dni temu koło zakopiańskich Krupówek to parkingowy chciał za godz 5 choć na tabliczce pisało 2,5 a jak zaprotestowałem ze drogo to usłyszałem "co k... wy warszawioki piniędzy mocie dość...":eek::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę za parking i w biały dzień kradną miałem ochotę komuś wpieprzyć najlepiej jakiemuś Ślązakowi bo to pewnie ich sprawka.

No niezbyt to miłe szczególnie że urodziłem się i mieszkam na Śląsku:mad:

A żeby Ci rozwiać wątpliwości odnośnie tego gdzie i kto najwięcej kradnie:

"Województwo śląskie to region, w którym po Mazowszu, kradzionych jest najwięcej samochodów. Choć z najnowszych danych opublikowanych przez policję wynika, że w ciągu 9 miesięcy 2008 roku w Polsce liczba kradzieży spadła aż o 20 procent, Śląsk nadal pozostaje w niechlubnej czołówce."

Dziennik Zachodni

P.S. Mi tez kiedys ukradli, teraz w podejrzanych miejscach chowam antene do auta!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na Pilsku warunki słabe bo tylko naturalny śnieg ale zawsze to lepsze jak nic. Po zejściu do samochodu stwierdziłem:

ŻE UKRADLI MI NOWĄ ANTENĘ PREZYDENTA ZA 250 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Płacę za parking i w biały dzień kradną miałem ochotę komuś wpieprzyć najlepiej jakiemuś Ślązakowi bo to pewnie ich sprawka.

KOLEGO JAK POTRZEBUJESZ ANTENY TO NIE JEDŹ 2 RAZY NA NARTY I SOBIE KUP!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pilsko nigdy więcej!!!!!!!

A kto zostawia antene od CB na dachu????

NEVER !!!

Kolega z firmy zostawil auto pod Realem w Krakowie na 30 min i obcieli mu antene - zadna rewelacja, ale zawsze ....

Ja sciagam prawie zawsze z dachu. Nie ma co kusic losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie proszę o odpowiedź!

A czy nie uważacie że ściąganie jest uciążliwe a pozatym chyba warto żyć w normalnym kraju gdzie nie kradną.

To chyba jedynie gdzieś na bezludnej wyspie:D Jak już napisałem w podejrzanych miejscach antene sciągam (supermarkety, dziwne uliczki, baseny;)) Chyba ze ide tylko na kilka minut to mi się nie chce:) Sam widzisz. antena kosztuje 250zł, to prawie tak jakbyś położył 250zł na dachu auta;)

Na przyszłość ściągaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chowanie do bagażnika strasznie w........ zwłaszcza w zimie bo jak dach zmrozi to jak ją potem przykleję :(

Nie mam nic do Ślązaków ale jak na parkingu stają same samochody z rejestracją zaczynającą się na S.... a na policji dowiedziałem się że miejscowi nie kradną i raczej nie ma z nimi problemów to co sobie mogłem pomyśleć?

Przyjechał ktoś na narty a przy okazji z...... antenę ot taki sport.

Nie pomawiaj Ślązaków, jak nie wiesz, kto ci zajumał. I pewnie się nie dowiesz, bo Policja nie wykryje, bo mała szkodliwość społeczna i tylko napsułeś im statystyki.

Taki lajf niestety w naszym "pieknym" kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie proszę o odpowiedź!

A czy nie uważacie że ściąganie jest uciążliwe a pozatym chyba warto żyć w normalnym kraju gdzie nie kradną.

No to polecam w takim razie Iran, lub inne kraje w ktorych nadal obowiazuje Szariat i za kradziez obcinaja rece.

A no i Slazakow tam nie ma, wiec powinienes byc tam szczesliwy.

Pozdrowienia od Slazaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodzieje są wszędzie, ale taki tekst nie pasuje do tego forum.

Nie jestem ze Śląska, ani z Warszawy więc mógłbym nie reagować, ale nie mogę.

Najłatwiej szukać winnych poza sobą, ale oskarżenie Ślązaków to już przesada.

Kup sobie gościu antenę za 2500 zł. i zostawiaj na dachu jak Ci się tak podoba ale od wszelakich nacji WARA Ci.

Pozdrawiam wszystkich

głupków nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...