Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

narty dla dziewczyny


KDZ

Rekomendowane odpowiedzi

A musisz miec z tego sezonu. Bo poza szata graficzna to zmian wielkich nie ma. A nawet szata graficzna w czarnej wersji jest dosc podobna. Zeszloroczne sa tansze, cos okolo 1300.

Za te z twojego linka dałem 1200 - warte były:-). Tegoroczne myślę, że będą do kupienia jak sie zaczna wyprzedarze za ok 1350 zł - tak już sprzedawali na promocji w grudniu w sklepach Quicksilver-Rossiniol, teraz też już zaczeli wyprzedaż, od soboty, dzieciaką rękawiczki kupowałem ale akurat w sklepie bez desek więc nie wiem czy je też już przecenili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jeździłam jeszcze na nartach dla pań więc nie mam porównania ale pewnie będą łatwiejsze w prowadzeniu. już nie mogę się doczekać kiedy je założe tyle tylko że pogoda nie fajna i nie chcę ich zniszczyć za pierwszym razem a Alpy narazie muszą poczekać:(. z drugiej jednak strony to nie są narty za niewiadomo ile więc trzeba ich używać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie się wypowiedzieli w kwestiach technicznych a ja ponieważ się na tym nie znam napiszę Ci tylko tyle że te narty są po prostu PRZEPIĘKNE :D choci mi o tą czarną grafe bo nowy model w czerwieni już tak na kolana nie rzuca ;) a skoro jest 2w1 czyli i świetnie jeździ i świetnie wygląda to jest to na pewno świetny zakup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz podaję:D

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=1757&id_modelu=2290

znaczy się tu sa z sezonu 06/07 ale te prawie sie nie różnia

a tu sa z tego sezonu:

http://www.tirolski.pl/p,pl,219,0809+rossignol+attraxion+iii.html

Dzięki .

Ja zbyt spostrzegawczy nie jestem.

Jak w domu np.moja żona pozmienia firanki itp.

to niestety musi mi palcem pokazać ,że to...,że tamto :P

Ale te narty to się całkowicie różnią szatą graficzną.

Jak dla mnie z wielką korzyścią dla narty tego rocznej.

Ale to damski szczegół.;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się im bardziej przyjrzałam to rzeczywiście masz rację:D

a z ta spostrzegawczością nie jestes osamotniony w męskim gronie:), mój mąż sam od siebie w domu tez nic nie zauważy. a jak wracam od fryzjera to pyta gdzie byłam bo różnicy nie ma żadnej:D. no chyba że coś nowego z bielizny ale to chyba kazdy mężczyzna od razu zauważy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjęłaś mi z ust tego fryzjera. pal sześć firanki. Ale wracasz do domu w nowej fryzurze, z nowym kolorem, czekasz na reakcję... a tu reakcji brak. A jak im ktoś nie daj Boże lekko auto na parkingu przyrysuje to zobaczą nawet najmniejszy ślad :D Ehh Ci nasi mężczyźni. Ale czy nie za to ich kochamy? :D:D:D

A co do tematu nart to gratuluje PIĘKNEGO wyboru ;) Niech Ci się dobrze jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...