Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Euro Po 4,2855 Plm!!!!!!!!!!!!!!!!!


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam te wasze opinie i łapię się za głowę jakie one płytkie i egoistyczne każdy patrzy tylko na czubek swojego nosa.Spójrzcie na problemy NASZEGO KRAJU bardziej patriotycznie. Zachodowi zależy żebyśmy byli jak najbiedniejsi np. żeby nas nie było stać na nowe samochody tylko kupowali ten ich 10 letni złom żeby tu upychać ten cały szajs którego tam nikt nie chce kupić ,żeby jak tu przyjadą to czuć się jak paniska a my tam jak dziady(nawet teraz będąc w Austrii na nartach próbowano mi w mówić że za mało zapłaciłem za pobyt i przenieść mnie do innego mniej komfortowego budynku ale po interwencji telefonicznej w neckermanie zaraz mnie przywrócono pod adres widniejący na skierowaniu.Jak my sami nie będziemy się szanować to nikt nas nie będzie.:)

Hmmm ja nie czuję się żeby mnie gorzej traktowano "na zachodzie".

A co do neckermana - polecam wyloty z niemiec, całkiem inna oferta i całkiem inna obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Hmmm ja nie czuję się żeby mnie gorzej traktowano "na zachodzie".

A co do neckermana - polecam wyloty z niemiec, całkiem inna oferta i całkiem inna obsługa.

oczywiście że tak..."polski" neckermann nas wali w konia aż huk:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nie straszcie. ja jadę z neckermanna :eek: ale tylko apartament od nich. reszta we własnym zakresie. w sumie kilka razy już korzystałamale właśnie z takiej opcji podróży (tylko apartament) i chyba zawsze było ok...

jakie macie przykre doświadczenia z tym biurem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu zdzierają kapuche :) mi raz sie zdarzyło ze ich pani rezydent miała mnie centralnie w (_(_) :P btw to co mysiek mowi to jest najlepsza opcja:) tylko trzeba znac w miare dojcza ewentualnie jakiś inny język:) nie ma chyba lepszej opcji na tanie wakacje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym przypadku nie mam pretensji do necermana , konsultant telefoniczny był miły i rzeczowy zajeło mu to 10 minut.Uważam że zostałem załatwiony wzorowo.:)

Póżniej coś prubowano mi tłumaczyć że ponieważ byłem tylko z córką to tam miałbym większą ciszę i spokuj.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neckermann akurat nienajlepszym przykładem

jakie macie przykre doświadczenia z tym biurem??

moim zdaniem to jeden z najdroższych pośredników, ja już od 20 lat organizuję prywatne wyjazdy w Alpy dość sporej grupy narciarzy, porównując zawsze różne oferty i zawsze neckermann miał najwyższe prowizje. Nie wiem czy znacie snowtrex tam w zasadzie nie ma różnic cenowych między snowtrex.de a snowtrex.pl jedynie w pl nie da się wywalić z oferty ubezpieczenia NW-OC i o tyle jest wyjazd droższy. Przykładowo mój wyjazd w marcu do Val Cenis kosztuje spanie i skipas 220euro na tydzień a na polskiej wersji tego samego portalu 1078 złoty czyli przelicznik 4,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
moim zdaniem to jeden z najdroższych pośredników, ja już od 20 lat organizuję prywatne wyjazdy w Alpy dość sporej grupy narciarzy, porównując zawsze różne oferty i zawsze neckermann miał najwyższe prowizje. Nie wiem czy znacie snowtrex tam w zasadzie nie ma różnic cenowych między snowtrex.de a snowtrex.pl jedynie w pl nie da się wywalić z oferty ubezpieczenia NW-OC i o tyle jest wyjazd droższy. Przykładowo mój wyjazd w marcu do Val Cenis kosztuje spanie i skipas 220euro na tydzień a na polskiej wersji tego samego portalu 1078 złoty czyli przelicznik 4,9

100% zgoda:)...i dorzuciłbym interhome.pl...bardzo ciekawe oferty i cenowo i jakościowo....a panie /panowie pracujący na infoliniach touroperatorów muszą być mili co nie zawsze przekłada się na atrakcyjną cenę;)

z neckermanna byłem raz w lecie i powiedziałem już nigdy więcej...za całokształt...szkoda sie rozpisywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja z powodu wysokiego kursu euro odwlekam swój wyjazd do kochanej Francji, a to już druga połowa lutego i zamiast lepiej jest coraz gorzej.:mad::mad:

Ja w piątek jade do Austrii na tydzień i z przerażeniem obserwje jak mi z dnia na dzień koszty rosną........:(

A złoty bierze baty że drzazgi lecą....

Edytowane przez Nightgale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...