Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Amberka Wszystkigo NAJ NAJ


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią... czemu ma Ci być lepiej jak nam? :P A tak serio to Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia. Byś zawsze była szczęśliwa, a mąż był dla Ciebie dobry, puszczał Cię na narty z kolegami z forum ;) , sprzątał, gotował, prał, prasował i spełniał Twoje zachcianki :)

PS. Amberka ...który to kościół??!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze do szszęścia!!!

Gromadki dzieci w odpowiednim czasie, żeby mężulek kochał Cię nieustająco do nieprzytomności i żeby spełniły sie Wasze marzenia!

Buziaki!!!:)

Czkamy na fotorelację - nie jezdzij na nartach w sukni ślubnej bo białe stroje są kiepsko widoczne na śniegu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja biore auto jade po Pablo i tam jesteśmy:D

PS. Amberka ...który to kościół??!! :D

Widze że przed kościolłem powoli ustawia sie kolejka tych, którzy beda krzyczeć "nieeeeee " :):)

Jesli jednak powiesz "takkkkk" to i ja życzę wszystkiego dobrego!! Wszystkiego to co najlepsze i wszystkiego czego sobie zapragniecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co nie slyszycie-jeszcze ze dwa miejsca sa w aucieee,

bugajson juz mam walizeczke spakowana...

Weźcie i mnie!!! ;):D Co trzy głosy to nie dwa... :eek::eek::eek:

Amberko,wszystkiego najlepszego!Oby wszystko szło po waszej myśli,nie brakowało ludzkiego ciepła,ksaki,nartowania no i wszystkiego o czym jeszcze marzysz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani to ja Wam jutro podziękuję ;) ps. do 16.00 jeszcze któryś z Was może wpaść do kościoła i krzycząc nieeeeee porwać mnie spod ołtarza :D

Wszystkiego Najlepszego !!!!

A w temacie Twojego cytatu - moze bez tekiej ekstremy jak proponujesz, ale jakis wieczor panienski :rolleyes::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi się obśmiałam. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję a kościół w Toruniu przy ulicy Szubińskiej ;) Warunek jest jeden. Uciekamy gdzieś w góry pośmigać na nartach bo przy takim scenariuszu z mojej podróży poślubnej nici :D

A co do gromadki narciarzy to zamierzam jak mała fasola będzie w brzuszku dużo zawodów oglądać to jak mały przyjdzie na świat teorię będzie miał w małym paluszku :)

A jak Was tam tyle się uzbierało to jakiś autokar wynajmijcie bo w tylu w jednym aucie to niebezpiecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jack

A co do gromadki narciarzy to zamierzam jak mała fasola będzie w brzuszku dużo zawodów oglądać to jak mały przyjdzie na świat teorię będzie miał w małym paluszku :)

Tez jest to jakis pomysl.

Moja KM gdy byla w 5 miesiacu z Hermanem (wtedy tak go nazywalismy, niestety inne imie w koncu dostal) to z nim po stokach Whistler na nartach szalala. Chyba cos mu z tego zostalo, bo mimo ze 2 lat jeszcze nie ma to zamiast w zlobku byc woli z tata lub mama na ski jezdzic.

Wszystkiego naj i powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jack
Ja jednak postanowiłem nie "wychylać się przed szereg" bo to jutra to się jeszcze może wszystko zdarzyć:D np:

Amberka może zastać narzeczonego w niedwuznacznej sytuacji z druhną:eek:

:D:D:D

Jest jeszcze taka mozliwosc ze to narzeczony w niedwuznacznej sytuacji Amberke z druhna zastanie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...