Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WZF spotkanie skionline.pl 28.02-01.03


JC

Rekomendowane odpowiedzi

to co panowie i panie może jakieś wyniki z tego testu porównawczego nart ujrzą światło dzienne?

Jak Ci się jechało? fajnie... świetnie... bardzo dobrze....:)

mniej więcej na to pytanie padały takie odpowiedzi...

Po prostu testerzy to zwykli śmiertelnicy, przeciętni zjadacze nart generalnie niczym nie odróżniający się na stoku od ogółu, niestety specjaliści od wynurzeń na temat technik jazdy, kopów i faz skrętu i przyśpieszeń w nich nie pojawili się na stoku...:rolleyes:

...czyżby mieli coś do ukrycia?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się jechało? fajnie... świetnie... bardzo dobrze....:)

mniej więcej na to pytanie padały takie odpowiedzi...

Po prostu testerzy to zwykli śmiertelnicy, przeciętni zjadacze nart generalnie niczym nie odróżniający się na stoku od ogółu, niestety specjaliści od wynurzeń na temat technik jazdy, kopów i faz skrętu i przyśpieszeń w nich nie pojawili się na stoku...:rolleyes:

...czyżby mieli coś do ukrycia?;)

no to prosta sprawa. pierwsze miejsce zajęła narta X , która uzyskała 3 opinie "fajnie się jechało" i jedną "świetnie". drugie zaszczytne miejsce przypadło narcie Y, po skonsumowaniu której czterech testerów udzieliło odpowiedzi "jazda była bardzo dobra" itd :)

nareszcie można by coś było zrozumieć, gdyż mówienie o autokinetyce narty powoduje, że ręce mnie bolą od sięgania po słownik kopalińskiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Racemana to tera trzeba Bond, Jems Bond mówić :D

Nie no Marcin byle nie Głąb ... Wiel Głąb:D.

A co do testów to najbadziej nerwowa i nie wybaczajaca Voelkl (moim zdaniem oczywiście , co nie jest minusem u Volkla) Dynastar Omeglass 06/07 bardzo stabilna ,Stockli Laser przyjazna lekka(sklepówka),

Omeglass WC 08/09 bardzo szybkie ze skrętu w skręt i niesamowicie przyspiesza :D

Edytowane przez Raceman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos, to ilu nas było i kto, bo kilka osób widziałem z wyciągu z naklejkami skionline.pl , a nie były przeze mnie "zidentyfikowane":)

Ja "zidentyfikowałem" :

Bończa,1973marcin,gregre0,Raceman,mysiauek,SB,Wituś,SKIer,wojtus81,JC (kolejność przypadkowa)

jeśli kogoś z "naszych" pominąłem to sorry

ponadto:

Agnieszka (z naczelnego dowództwa),brat Witusia,duża część familii Racemana (razem 5 osób),z Mysiaukiem dwie osoby,( jedna nienartująca wczoraj),wojtuś 81 miał też apetyczne towarzystwo w postaci 3(słownie trzech )panien, żona gregre0,nie wiem ile osób było z 1973marcin-em

i tutaj też nikogo nie chciałem pominąć

jeśli jednak tak sie stało to sorry

wychodzi na to ,że tylko SKIer był solo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć by świnie z nieba leciały to na następnej imprezie jestem napewno:):):)

oczywiście jeśli zostanę wpuszczony

Wstęp wolny, wjazd na parking szybki z kręceniem bączków po parkingu:D- zalecany przyjazd godzina 8:00 po to co by nie poprzestawiać innych samochodów podczas ceremonii kręcenia bączków:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Mysiaukiem dwie osoby,( jedna nienartująca wczoraj)

Oooo spora nieprawda !! Wręcz potforne kłamstwo :)

Na początku nienartująca a potem szczerze żałująca, że od razu się nie zapisała i założyła krótkie nartki i jeździła jeszcze ho ho ho :)

Ogólnie bardzo udana impreza - tylko jakoś Bończy nie załapałem chyba ...

Jakby ktoś za dwa tygodnie spędzał weekened na Rusińskim - będę, o ile pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berry
Jestem za!!:)

Gdzieś tutaj:)

Nic nie narzucam, możecie sobie wybrać:rolleyes:

no ja tam już w sobotę wyjeżdżam... tak długo już dawno w Polsce nie byłem (to już tydzień :D)... przyjedźcie !!!! :D

i mam wolne miejsca w samochodzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo spora nieprawda !! Wręcz potforne kłamstwo :)

Na początku nienartująca a potem szczerze żałująca, że od razu się nie zapisała i założyła krótkie nartki i jeździła jeszcze ho ho ho :)

Ogólnie bardzo udana impreza - tylko jakoś Bończy nie załapałem chyba ...

Jakby ktoś za dwa tygodnie spędzał weekened na Rusińskim - będę, o ile pogoda dopisze.

Od Ciebie miałem info,że nie nartująca,jestem więc usprawiedliwiony.

A Bończa musiał się ewakuować bardzo wcześnie.

Rodzina i zdrowie najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo udana impreza - tylko jakoś Bończy nie załapałem chyba ...

Bończa przybył na stok ja Ty miałeś środek nocy i o błogim świecie nie wiedziałeś, a opuścił stok(powody osobiste) jak się budziłeś(godzina 11):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Ciebie miałem info,że nie nartująca,jestem więc usprawiedliwiony.

No wiem wiem - mea culpa :)

A Bończa musiał się ewakuować bardzo wcześnie.

Rodzina i zdrowie najważniejsze.

Szkoda, szkoda, no trudno, co zrobić :)

Bończa przybył na stok ja Ty miałeś środek nocy i o błogim świecie nie wiedziałeś, a opuścił stok(powody osobiste) jak się budziłeś(godzina 11):D

Co Wy kurka wszyscy spać nie możecie czy co ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy kurka wszyscy spać nie możecie czy co ? :)

Jeśli chodzi o narty to wszystkie potrzeby fizjologiczne idą weg(spanie jedzenie...ect...), a zresztą jak dla mnie godzina 7 z minutami nawet w niedzielę jest ostateczną od zerwania się z wyra- o 8 zaczyna się Alpenpanorama i tego nie można przegapić, bo to live i powtórek ni ma:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździły obie a mała potem się popłakała jak jej nie chcieli dać numerka startowego (ryczała prawie godzinę) :D potem poszły na te opony :D

i jeszcze dwoje znajomych

Nie chcieli dać ze względu na wiek czy po prostu brakło?

Ja bym Jej oddał swój chętnie,byle dziecko było szczęśliwe.

Mógł też to zrobić SB :P może mała by nie rżnęła "prosto" do celu jak On.

Tylko jak każdy porządnie nartujący łukami między bramkami :D:D:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...