Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty dla zaawansowanych. Umiejętności 8.


kAApitan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie. Mój sezon narciarski praktycznie już się skończył, może jeszcze uda się urwać jeden weekend, ale znając życie raczej nie.

Dlatego zacząłem myśleć o zmienie sprzętu. Do tej pory 3 sezony jeździłem na Elanach Speedwave 12 i świetnie się spisywały, ale przestały mi wystarczać. Dlatego zacząłem szukać nowych.

Nie mam prefernecji co do marki, aczkolwiek zostaje lekki sentyment do elanów, jdenak zależy mi przede wszytski na dobrych nartach. Jężdżę szybko i agresywnie, preferuję krótkie skręty. Co do warunków to preferuję przygotowane stoki.

Będę bardzo wdzięczny z wszelkie rady i opinie.

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam prefernecji co do marki, aczkolwiek zostaje lekki sentyment do elanów, jdenak zależy mi przede wszytski na dobrych nartach. Jężdżę szybko i agresywnie, preferuję krótkie skręty. Co do warunków to preferuję przygotowane stoki.

No to wydaje sie takie proste, ze moze nie ma co kombinawac tylko juz czas na elan race slx.

Wyglada na to ze pasuje i do Ciebie i do wszystkich pozostalych "zmiennych" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kAApitan

Cześć. Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się odrobinę na temat nart kneissl to przeczytaj moją skromną opinię na ich temat.

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=60034#post60034

Ja byłem bardzo zadowoliony z Red Star i White Star.

Sam osobiście pomykam na innych nartach ale myślę, że skuszę się w przyszłym sezonie na jeden z tych modeli. Już czas na drastyczne zmiany:D. Muszę je tylko jeszcze raz gdzieś przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomagacie mi ;)

Im dalej w las tym więcej drzew. Jak zakładałem temat to myślałem góra o 3 modelach. Teraz po głowie chodzi mi z 10. Ale chyba ograniczę się do tych kilku modeli:

-Volkl Racetiger SL

-Atomic SL12

-Head ISL

-Elan SLX

-I narty o których wiem bardzo mało Stockle tutaj upatrzyłem sobie: Laser SL albo Laser SC albo Cross Pro

-Myślę też o tym kneisselu white star SL ale jednak kolorystyka chyba nie dla mnie, chodź po opisie iluminatora wygląda na to, że to bardzo fajne nartki.

Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomagacie mi ;)

Im dalej w las tym więcej drzew. Jak zakładałem temat to myślałem góra o 3 modelach. Teraz po głowie chodzi mi z 10. Ale chyba ograniczę się do tych kilku modeli:

-Volkl Racetiger SL

-Atomic SL12

-Head ISL

-Elan SLX

-I narty o których wiem bardzo mało Stockle tutaj upatrzyłem sobie: Laser SL albo Laser SC albo Cross Pro

-Myślę też o tym kneisselu white star SL ale jednak kolorystyka chyba nie dla mnie, chodź po opisie iluminatora wygląda na to, że to bardzo fajne nartki.

Czekam na wasze opinie.

a ja myśle ze jak masz mętlik to wyporzycz każdy model przejedz sie i zdecyuj, na tym poziomie to juz kazdy ma swoje upodobania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jak chcesz być wyjątkowy to RTC :)

Albo ZAGa :)

Albo ...

Albo... i jest ich pełno jakich w PL są w śladowych ilościach... tylko te ceny.

Edytuje bo znalazłem coś jeszcze :

http://www.allegro.pl/item551475498_nowe_narty_black_diamond_lyric_freeride_okazja.html

Ale nie SLki :)

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kAApitan

KAApitan interesuje Cię jakość czy kolor narty Kneissl?

Jak zobaczysz ją na żywo to zauważysz, że szata to nie gładki biały kolor z logiem.

Struktura jest dużo bardziej ciekawsza.

Oczywiście żadne zdjęcie nie odda właściwości tej narty.

Tylko obejrzenie jej na żywo daje pełny obraz na jej temat.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie miałem dostępu do netu.

Co do wyjątkowości to bez przesadady i na RTC się nie skuszę, ale myślę nad jakąś z niszowych marek.

Oczywiście szukam jak najlepszych nart ale nie będę ukrywał, że ważnym akspektem jest wskaźnik cena-jakość. Dla mnie taki górny limit to ok 2500zł maks za narty z wiązaniami, oczywiście liczę na to, że za narty z tego sezonu zapłacę sporo mniej nie pali mi się z zakupem.

Póki co mój faworyt to te Stockle Laser SL biorę jeszcze pod uwagę Duel 4Win SL.

Znacie może jakieś ciekawe narty z tego pułapu cenowego, może widzieliście jakieś oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...