Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wyjazd marzec/kwiecień


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wybieram sie na narty przełom marca i kwietnia do uzgodnienia, zabiorę 1-2 osoby lub dołączę do grupy. Bardzo proszę o propozycje. Jest sporo ofert w necie na wyjazd do Włoch, ale to grupy 4-6 osobowe. Może tą drogą uda się skompletować załogę. Ja osobiście chętnie wyskoczę do Austrii na 5-7 dni, w sumie koszt ok 1000 pln ze skipasem, a czasem i jedzeniem. Mogę zabrać do 2 osób swoim autem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybieram sie na narty przełom marca i kwietnia do uzgodnienia, zabiorę 1-2 osoby lub dołączę do grupy. Bardzo proszę o propozycje. Jest sporo ofert w necie na wyjazd do Włoch, ale to grupy 4-6 osobowe. Może tą drogą uda się skompletować załogę. Ja osobiście chętnie wyskoczę do Austrii na 5-7 dni, w sumie koszt ok 1000 pln ze skipasem, a czasem i jedzeniem. Mogę zabrać do 2 osób swoim autem. Pozdrawiam

MAŁO REALNE-1000PLN:mad:,JEDZENIE to alpejskie powietrze;)no bagaż z Polski,ale też kosztuje-Proszę o podawanie realnych kosztów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt za tysiaka to by Ci się cały autokar zaraz uzbierał albo i 2:D oczywiście 40 euro to realna cena. Można i wyhaczyć zakwaterowanie i za 20e. No ale do tego dochodzi jedzonko, dojazd. I z własnego doświadczenia wiem że jak się założyło dany koszt to w rezultacie wychodzi 2 razy tyle albo i lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenki

Ja znalazłem oferty na Kreischbergu za 42 z HB i skipasem, na bergfex, sprawdź, oczywiście trzeba dojechać, ale akurat moje małe autko nie pali za dużo. W styczniu byłem 10 dni za 528 HP w trzy osoby ale bez skipasów, więc wiem o czym mówię. Styria to oczywiście nie tyrol, ale albo lanserka na stoku albo tanio, ale miejsce krórym trudniej się pochwalić. A co do Włoch to Livigno od 18 kwietnia jest za free skipass więc bez jedzenia autokarem na 7 dni są oferty po niecałe 8 stówek:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt za tysiaka to by Ci się cały autokar zaraz uzbierał albo i 2:D oczywiście 40 euro to realna cena. Można i wyhaczyć zakwaterowanie i za 20e. No ale do tego dochodzi jedzonko, dojazd. I z własnego doświadczenia wiem że jak się założyło dany koszt to w rezultacie wychodzi 2 razy tyle albo i lepiej :D

W kwietniu ceny nie sa juz takie wysokie.Ja np 4 kwietnia jade do Włoch ,do Sulden(jeżeli oczywiście nie utkne na wodzie)-4 noce,HB,basen,sauna w hotelu za 542 PLN od osoby.Co prawda skipass troche drozej niz w marcu,ale to przez przedswiateczny tydzień.Szczerze mowiąc kosztów dodatkowych nigdy nie zakladam przed wyjazdem,bo nie ma to żadnego sensu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
W kwietniu ceny nie sa juz takie wysokie.Ja np 4 kwietnia jade do Włoch ,do Sulden(jeżeli oczywiście nie utkne na wodzie)-4 noce,HB,basen,sauna w hotelu za 542 PLN od osoby.Co prawda skipass troche drozej niz w marcu,ale to przez przedswiateczny tydzień.Szczerze mowiąc kosztów dodatkowych nigdy nie zakladam przed wyjazdem,bo nie ma to żadnego sensu.

no ciekaw jestem Marku co napiszesz po powrocie bo stacja jest podobno bardzo kameralna i trasy dobrze przygotowane,bo i wysoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty

Dodatkowych kosztów trudno uniknąć, jeśli chce się skorzystać z dodatkowych atrakcji lub zrobić zakupy. ja przywiozłem parę kartonów wyśmienitego wina z Austrii, ale już mi się kończy:mad:. Mam nadzieję przywieźć kolejny zapas, a to oczywiście zwiększa koszt, ale coś za coś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu ceny nie sa juz takie wysokie.Ja np 4 kwietnia jade do Włoch ,do Sulden(jeżeli oczywiście nie utkne na wodzie)-4 noce,HB,basen,sauna w hotelu za 542 PLN od osoby.Co prawda skipass troche drozej niz w marcu,ale to przez przedswiateczny tydzień.Szczerze mowiąc kosztów dodatkowych nigdy nie zakladam przed wyjazdem,bo nie ma to żadnego sensu.

Cześć, ja też myślę o Sulden w tym terminie.Ośrodek jest dość wysoko położony więc warunki powinny być OK.Mógłyś podać jakiś sprawdzony namiar na kwatery,ja jestem na etapie kompletowania ekipy i szukania hotelu.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu ceny nie sa juz takie wysokie.Ja np 4 kwietnia jade do Włoch ,do Sulden(jeżeli oczywiście nie utkne na wodzie)-4 noce,HB,basen,sauna w hotelu za 542 PLN od osoby.Co prawda skipass troche drozej niz w marcu,ale to przez przedswiateczny tydzień.Szczerze mowiąc kosztów dodatkowych nigdy nie zakladam przed wyjazdem,bo nie ma to żadnego sensu.

a jakie tam będą warunki tak w połowie kwietnia?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie tam będą warunki tak w połowie kwietnia?!

Nigdy wcześniej tam nie byłem więc ciężko mi powiedziec.Jest dośc wysoko i podobno do maja spokojnie można pośmigać.

Cześć, ja też myślę o Sulden w tym terminie.Ośrodek jest dość wysoko położony więc warunki powinny być OK.Mógłyś podać jakiś sprawdzony namiar na kwatery,ja jestem na etapie kompletowania ekipy i szukania hotelu.pozdrawiam

Ja akurat preferuje hotele(hotel Posta w Trafoi w tym przypadku),ale za kwaterami tez się rozglądałem.Ale z racji,że jestem wyłącznie anglojezyczny ,a wiekszosc odpowiedzi dostałem po niemiecku odpuściłem sobie i szybciutko i zarezerwowałem hotel z neckermana.Jedyne co moge Ci podać to linka do strony,ale pewnie juz na niej byłeś.

http://www.sulden.com/en/solda/winter/accomodation/accommodation-valvenosta-south-tyrol.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sie wybrać w połowie kwietnia żeby fajnie pojeździć ale blisko Polski?!

Rohacze(Zachodnie Tatry),Strbskie Pleso,Tatrzańska Łomnica(Tatry Wysokie)

Chopok (Tatry Niskie)-pojeździsz..ale czy fajnie? będzie zależeć od pogody

pozdrawiam

Edytowane przez piter100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co rozumiesz przez blisko no i co przez fajnie pojeździc. Moim zdaniem tak z 800 km od Cieszyna to coś sie znajdzie by fajnie pojeździć. Bliżej może też ale wtedy bardzo zależy od pogody czy będzie to fajna jazda.

takie 800 od Cieszyna moze byc. tak żeby śnieg o tej porze nie był mokry, pewnie jakis lodowiec czyy cósik takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalna na to jest Dolina Zillertal. Na końcu doliny masz duży lodowiec Tux, na ktorym można naprawdę fajnie pojeździć a jak śniegi sie utrzymają i trafisz na dobra chłodna pogodę to można pojździć na wielu górach w dolinie - wybór ogromny bo okolo 500 km tras i większość zaczyna sie grubo powyżej 2000m (Penken, Arena itp itd). Jak dla mnie znakomite miejsce i w tym terminie tłoku nie będzie:)

To chyba bedzie troche bliżej niż 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współpracowałem kiedyś z gościem co miał ciekawy sposób na brak czasu. kiedy zauważał, że mu go brakuje zapisywał się na kurs niemieckiego lub jakiś inny, po czym po 2 tygodniach rezygnował z niego i w ten sposób miał 1,5 godziny wolnego czasu tygodniowo:D

niezłe, tylko na co ja się moge zapisać?!:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...