Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

north adwenture


eqiupe

Rekomendowane odpowiedzi

north adwenture

Z moim zamówieniem też się nie wyrobili w terminie mimo, że 2 x do nich jeździłem.

Gumy robią dla Spydera (inne żeczy też). Na swoje modele mają ten sam krój i często ten sam materiał ale napy i zamki S. nie mogą się na tym pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

north adwenture

najpierw realizują zamówienia Spydera a potem innych ludzików...ja złożyłem także we wrześniu a odebrałem w grudniu po xxx ilości telefonów ponaglających...mimo tych problemów ciuch jest oki i jestem z niego bardzo zadowolony!!!!-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

north adwenture

hehehe też to przeżyłem ale ma to swój urok ...a jaka frajda jak się już otrzyma!!! ja tam po ciucha jechałem z burassem cała noc aby szybko wrócić na rano bo czekał na nas autokar do włoch ale się udało!!!! :))) powodzenia wszystkim co złożyli teraz zamówienia!!!-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

north adwenture

Jasne, ale sprzet zostawiam w Kanadzie, wiec narciarstwa w Ojczyznie nie planuje. Na razie kuruje grdyke bo pieprznalem na plask o stok i ja sobie potluklem. Nigdy nie myslalem, ze mozna sobie stluc grdyke na nartach? No a najlepsza grdyki kurajca - wiadomo - libacja...

Pozdro

Jacek

PS: Ci co mnie znaja, wiedza ze z ta libacja to zart - ogolnie jestem znany z mieczactwa wzgledem alkoholu, natomiast skutecznie czyszcze imprezy z zakasek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

north adwenture

widzisz Jacek jaka Ty sierota jesteś :))) grdyke na nartach ehhhhh szkoda gadać,to chyba dlatego że trzezwy byłeś ,gdybyś wypił tak jak masz to w zwyczaju to nic by Ci się nie stało!!! :))) no cóż widocznie whisky nie wchodzi a rodzima wódeczka za droga..:((( odkujesz się w święta jak przyjedziesz do Polski,mam nadzieje że się spotkamy na jakieś małe co nie co...a ha sezon już rozpocząłeś??? tylko proszę nie slij mi fotek w czerwcu że właśnie go kończysz bo......nie dostaniesz więcej ..kanapek jak przyjdziesz na kielicha!!!

trzymaj się dzielnie i nie padaj już na twarz...sorki grdykę...:)))-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

north adwenture

w narciarskim światku powiadaja że go wylali bo odkad wyjechał za wielką wodę to zaczął brać za szkolenie w Krynicy w dolarach!!! palma mu odbiła dlatego zrezygnowali z jego usług i musiał chłopak zaszyć reklamę...:))) dobrze że jest wąski to mało materiału poszło!!! :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...