Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Budowa Stadionu Narodowego ruszyła na całego


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy przyjęli hasło-stadion-i pojechali po temacie,ale miała być budowa,a jest demolka:confused:Ciekawe czy jak już wybudują Ci eksperci/w końcu dostali już nagrody,jak by był/to też w tvn 24 zobaczymy takie ciekawe walki;)

oczywiście Darku że ich zobaczymy w tvn24 jak "kominiarze" o 6-tej rano przychodzą do nich na kawę z taranem co by nie uciekli przez okno:D:D:D...kadencja trwa tak krótko,a nagrody trzeba brać...bo potem brakuje na to czasu:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Paxik,oni już wzięli pieniążki na wynajęcie prawników;),jak tu niektórzy piszą,że prawo nie dla Wszystkich/dla Wszystkich/,ale nie Wszystkich stać na mocnego prawnika;):cool:Z budową gdańskiego stadionu-różowo nie jest;)Nie ma dróg-i nie będzie-,nie ma lotnisk,nie ma dworców/!?To co będzie-wielka improwizacja!-tak kiedyś wypowiedział się Figurant;),to takie polskie:).Daj Bóg-Ja jestem optymistą,ale czym więcej polityki tym mniej szans na sukces!!;):P

Pozdr.Lewy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu dochodzimy do sedna sprawy...nic nie robią,bo za nic nie odpowiadają,ani finansowo,ani moralnie...ustawiają sie na lata wraz z rodzinami...a nas kibico-wyborców mają w d...pie:o....pseudo autostrady budują za nasze podatki i każą jeszcze za nie płacić....w zasadzie czy to Gdańsk czy Kraków czy Warszawa...technika jest ta sama...grabie działają w jedna stronę:mad:....w zasadzie ja też jestem optymistą w życiu osobistym...ale dla "nich" mi go trochę chwilami brakuję

w braterskim uścisku Paweł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

i tu dochodzimy do sedna sprawy...nic nie robią,bo za nic nie odpowiadają,ani finansowo,ani moralnie...ustawiają sie na lata wraz z rodzinami...a nas kibico-wyborców mają w d...pie:o....pseudo autostrady budują za nasze podatki i każą jeszcze za nie płacić....w zasadzie czy to Gdańsk czy Kraków czy Warszawa...technika jest ta sama...grabie działają w jedna stronę:mad:....w zasadzie ja też jestem optymistą w życiu osobistym...ale dla "nich" mi go trochę chwilami brakuję

w braterskim uścisku Paweł:)

Paxik Ty dzisiaj nerwowy,pewnie po tych walkach w centrum Wa-wy;),ciesz się,że nie przyjadą stoczniowcy;):)Podzielam Twoje zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Paxik Ty dzisiaj nerwowy,pewnie po tych walkach w centrum Wa-wy;),ciesz się,że nie przyjadą stoczniowcy;):)Podzielam Twoje zdanie:)

heheheh...nie skąd,nie byłem w centrum,wszystko widziałem w TV...mam poprostu takie zdanie o naszej władzy,bez względu na miejsce w Polsce...

jeśli będą stoczniowcy mieli rację to niech przyjadą na Wiejską...ostatnio tam jakoś cicho:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh...nie skąd,nie byłem w centrum,wszystko widziałem w TV...mam poprostu takie zdanie o naszej władzy,bez względu na miejsce w Polsce...

jeśli będą stoczniowcy mieli rację to niech przyjadą na Wiejską...ostatnio tam jakoś cicho:D

Chyba nie przyjadą,ale górnictwo zaczyna kuleć!!;)Przerąbane mieszkać w Wa-wie;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie rozwiną się wątek:) tak o d..ie maryny.

Tak Ci się wydaje bo widziałeś tylko plac budowy stadionu, a nie widziałeś Wróżki Kasi:o

A wracając do stadionu to ja tam mam nadzieję że nie zdążą:rolleyes:, a tak w ogóle to jestem za delegalizacją farsy pod tytułem "Piłka Nożna", to tylko siedlisko przekrętasów i korupcji:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci się wydaje bo widziałeś tylko plac budowy stadionu, a nie widziałeś Wróżki Kasi:o

A wracając do stadionu to ja tam mam nadzieję że nie zdążą:rolleyes:, a tak w ogóle to jestem za delegalizacją farsy pod tytułem "Piłka Nożna", to tylko siedlisko przekrętasów i korupcji:cool:.

Do Kasi to nie wiem,ale wierzę,ale co do"piłki nożnej' i PZPN masz Sławek racje,farsa!!!;):eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci się wydaje bo widziałeś tylko plac budowy stadionu, a nie widziałeś Wróżki Kasi:o

A wracając do stadionu to ja tam mam nadzieję że nie zdążą:rolleyes:, a tak w ogóle to jestem za delegalizacją farsy pod tytułem "Piłka Nożna", to tylko siedlisko przekrętasów i korupcji:cool:.

tylko kto tego dokona...nie ma mocnych:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie cieszy, ze powstana drogi :P i choc wiem ze brzmi to kuriozalnie na ten moment, to jednak widaje mi sie ze tylko ta biba pilkarska daje nam szanse na gruntowne polepszenie sytuacji asfaltowej :rolleyes:

Jeśli interesuje Cię budowa dróg to polecam Tobie i innym to forum (spis wątków wg. oznaczenia dróg, miast, województw):

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=565578

A tak na marginesie to właśnie to forum wg. mnie jest wzorem merytorycznej dyskusji. Oczywiście u nas też jej nie brakuje.

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Na stronie projektu pojawiły się najnowsze zdjęcia z budowy Narodowego. W chwili obecnej pracuje 780 osób:eek::eek: Robota idzie aż miło:

http://www.2012.org.pl/pl/narodowy-z-platformy.html

Jeśli chodzi o autostradę do Warszawy wczoraj tj. 14.08 otwarto oferty na budowę odcinka A-2 Stryków-Konotopa z pięciu odcinków dwa wybudują CHIŃCZYCY!!!:eek::eek::eek: Co ciekawe wygrali na wszystkich odcinkach na których startowali, a konkurencja została daleko w tyle. Aha i jeszcze jedno na całym 91 km odcinku zaoszczędzono rekordową sumę 2,97 mld zł.:eek::eek:

Ta informacja cieszy, gdyż brać narciarska z Warszawy po wybudowaniu tego odcinka zaoszczędzi kolejne godziny w drodze do zachodnich Alp.

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj tj . 14.08 otwarto oferty na budowę odcinka A-2 Stryków-Konotopa z pięciu odcinków dwa wybudują CHIŃCZYCY!!!:eek::eek::eek: Co ciekawe wygrali na wszystkich odcinkach na których startowali, a konkurencja została daleko w tyle. Aha i jeszcze jedno na całym 91 km odcinku zaoszczędzono rekordową sumę 2,97 mld zł.:eek::eek:

Ciekawe na czym tak zaoszczędzą,czyżby na pracy ludzkiej,a może na materiale;)Ale niech budują,bo czasu mało!!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na czym tak zaoszczędzą,czyżby na pracy ludzkiej,a może na materiale;)Ale niech budują,bo czasu mało!!:P

To jest tak, że wyceny kosztorysowe były robione w latach bumu w budownictwie 2007-2008, a czasy mamy takie, że można budować taniej. Jeśli chodzi o chinoli to oni chcą zaistnieć na rynku europejskim, więc pierwsze ich kontrakty w UE będą poniżej kosztów. Plusem tego wszystkiego jest to, że tym odcinkiem autostrady pojedziemy taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, że wyceny kosztorysowe były robione w latach bumu w budownictwie 2007-2008, a czasy mamy takie, że można budować taniej. Jeśli chodzi o chinoli to oni chcą zaistnieć na rynku europejskim, więc pierwsze ich kontrakty w UE będą poniżej kosztów. Plusem tego wszystkiego jest to, że tym odcinkiem autostrady pojedziemy taniej.

Rozumię,dzięki za wyjeśnienie:),ale nie chcialbym,żeby się okazało,ze położona nawierzchnia za 0,5 roku jest do wymiany i to w dodatku na nasz koszt,bo przecież chcieliśmy tanio i szybko;):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...