Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Budowa Stadionu Narodowego ruszyła na całego


Rekomendowane odpowiedzi

"Na placu budowy Stadionu Narodowego pracuje ponad 400 osób. To już drugi etap robót na stadionie.

Jak poinformowała Karolina Szydłowska, rzecznik prasowy ALPINE Construction Polska, obecnie trwają prace przy podkładach betonowych i skuwaniu pali. Trwa również betonowanie i zbrojenie fundamentów oraz montaż żurawi wieżowych, których łącznie będzie 19. Wykonywane jest też pierwsze z przyłączy - wodociągowe.

W najbliższym czasie planuje się zwiększenie zatrudnienia do ponad 500 robotników.

Zgodnie z warunkami umowy Stadion Narodowy zostanie oddany do użytku w maju 2011 r"

Zdjęcia:

http://www.2012.org.pl/pl/narodowy-drugi-etap.html

W piątek na ulicy Sokolej, gdzie znajduje się brama wjazdowa na budowę stało w korku kilkanaście tirów z materiałami budowlanymi. Budowę można oglądać przez dwie kamery:

http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gospodarze/warszawa/kamera.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam przez kamery:rolleyes:, oglądałem w piątek własnymi oczami budowę stadionu, choć muszę przyznać że miałem ładniejsze ba... piękniejsze "widoki" przed oczami:o

Ja też byłem (byliśmy razem) we stolycy i nie tylko.

Nawet Wróżkę spotkałem ;) .

Sławek,to przyznaj się co a raczej kto jest tą/tym piękniejszym od narodowego.Wróżka czy Figo? Zaczynam się niepokoić:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej reszta Mazowsza przy Wróżce odpada w przedbiegach.;)

Nawet ich rozumiem.:D

No to jest chyba jedyne wytlumaczenie :D

No cóż Panowie:rolleyes:,

Mowa oczywiście o damskiej części Mazowsza:rolleyes:,

Oj odpada.... odpada,

wpierw jest Kasia, a potem długo...długo... nic, powiem więcej:

nie wiem czy cokolwiek jest, a przynajmniej ja nic takiego nie widziałem:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Panowie:rolleyes:,

Mowa oczywiście o damskiej części Mazowsza:rolleyes:,

Oj odpada.... odpada,

wpierw jest Kasia, a potem długo...długo... nic, powiem więcej:

nie wiem czy cokolwiek jest, a przynajmniej ja nic takiego nie widziałem:o

SB,

Przekupiła Ciebie Pampuchami ? A miały byc dla Kasi z Torunia :D :D :D

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiksujecie już od tych upałów:D

A tak przy okazji to dzięki Chłopaki za poranną, spontaniczną kawusię z zaskoczenia:) Oczywiście w przemiłym narciarskim towarzystwie:) I jeszcze na koniec spotkania ten uliczny striptiz Figo:rolleyes:

:D:D:D

No,co,no co......

Gorąco takie........było:p.

A kawa w takim towarzystwie rzeczywiście smakuje wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem, ze chlopaki przyjechaly szturmowac KDT, ale to troche nie ten dzien :D.

gorąco było w centrum:eek:...i gazowo....szczególnie jeden gość powiedzmy w wieku dojrzałym,chciał zajrzeć w oczy policji i potraktowali go armatka wodną....i od razu siedział już na przystanku tramwajowym...pewnie pomylił demonstrację sprzed 89 r. z egzekucją komorniczą...ale u nas już tak jest...szabelka i chuzia na józia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzialem w TVN24 :)

Az go armatka na glebe powalila :D

A prac ich, jak nielegalnie zajmuja teren !

dokładnie bracie:D...nie lubię szczególnie "bufetowej",ale oglądałem jej krótką konferencję prasową...i w sposób bardzo czytelny przedstawiła 8 propozycji które składało miasto kupcom....to trudna sytuacja dla każdego który żyje z handlu tam,ale anarchii nie może być:o

P.S mam znajomego,który miał stoisko w halach Marcpolu i rzeczywiście załatwił sobie po preferencyjnych cenach miejsce w hali Mirowskiej...więc chyba KDT chciało iść na "twardo" do końca:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tym bardziej, ze termin najmu skonczyl im sie 31.12.2008.

I 7 miesiecy i tak handlowali tam nielegalnie.

Nie moga dopuscic do siebie, ze skonczyla sie im zyla zlota, bo powiedzmy sobie szczerze, tak bylo.

Zamiast przez 7 miesiecy szukac miejsca na handel, zalatwiac, dogadywac sie, to czekali... ze im sie upiecze?

A niech ich napierd...ją! Prawo polskie jest jedno, byle jakie, ale jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tym bardziej, ze termin najmu skonczyl im sie 31.12.2008.

I 7 miesiecy i tak handlowali tam nielegalnie.

Nie moga dopuscic do siebie, ze skonczyla sie im zyla zlota, bo powiedzmy sobie szczerze, tak bylo.

Zamiast przez 7 miesiecy szukac miejsca na handel, zalatwiac, dogadywac sie, to czekali... ze im sie upiecze?

A niech ich napierd...ją! Prawo polskie jest jedno, byle jakie, ale jest.

nic dodać nic ująć:)....100% zgoda...KDT to taki sam wałek jak były już Stadion...totalna lewizna...jestem takiego zdania ja Ty Robercie...bo może prawo słabe,ale takie same dla wszystkich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...