Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koncert U2-czy ktoś z was będzie?


1970

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś w kalendarzu zapisek 6 sierpnia koncert U2 stadion Śląski w Chorzowie?

Ja się wybieram może będę miał okazję z kimś się spotkać i wymienić uścisk dłoni.:)

Ja będę i z tego co wiem to Loviisa-chan.

Nie powiem Ci w którym sektorze bo szwagier ma bilety, ale z tego co wiem to na przeciwko frontu sceny koło sektora centralnego.

Pozdrawiam.

PS biały ręcznik już spakowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezcie ze soba narty zeby sie latwiej rozpoznac ;) albo chociaz kaski :D

W sumie mogę przyjechać na motorze co pozbawiłoby mnie problemu z parkowaniem no i miałbym wtedy kask :D

ale nie wiem czy już wróciłbym na nim z powrotem do domu.:confused:

Ja nie pamiętam numeru sektora więc dam znać wieczorem jak dotrę do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja idę, ja idę!!! :D O cholera, to już jutro!! :D:D Nie wiem, co białego wziąć... :P Sektor 13, balkon to moje miejsce ;) Będę tam o 15 albo 16 autem, potem czekamy do 24 na kumpelę, która na stoisku wewnątrz stadionu piwa będzie opylać i wracamy :)

Edytowane przez Loviisa-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite!!! Podnieśli koncertową poprzeczkę tak wysoko, że w tej chwili chyba tylko oni sami mogą to przebić! Najlepsze jest to, że na niewielu koncertach w życiu byłam a teraz U2 sprawili, ze żaden im nie dorówna, jestem tego pewna :D To co zrobili z "I'll go crazy..." było po prostu ekstra (szkoda że nie nagrałam sobie akurat tego, ma ktoś??) , a flaga wyszła lepiej niż 4 lata temu! Aż Bono zaniemówił ^^ Cudowne show, ja chcę jeszczeeee...a tu trzeba wrócić na ziemię ;< SP super, tylko szkoda ze tak krótko.A tu flaga (teraz żałuję, że całego utworu nie nakręciłam):

Dorzucam jeszcze "One" :) [YOUTUBE]

[/YOUTUBE] Edytowane przez Loviisa-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem po wycieczce

Widowisko jakiego nie widziałem.

Kamyczek do ogródka:

W zeszłym roku na The Police oprócz tego, że było bardzo dobrze słychać to muzykę było czuć - mówię tu o sekcji rytmicznej. Wątroba podskakiwała, a nogawki spodni łaskotały po łydkach. Tu specjalnie zszedłem z mojego rzędu na sam dół pod płytę bo se myślę wtedy byłem na płycie to na górze może być słabiej. Nie było tego czuć.

Ale Bono dał radę - na jednym kawałku czegoś tam nie mógł wyciągnąć a tak do samego końca na max.

Teraz trzeba się zastanowić na jaki zespół jechać, żeby takich wrażeń doznać:confused:.

Miejsca siedzące przepłacone bo i tak cały koncert się stoi:D.

Plus, że jak się wyżej siedzi to widać tych ludków jak machają łapkami o fladze nie wspomnę i o milky way z telefonów komórkowych.... widok niesamowity.

PS Chciałem się z Robertem skontaktować, ale oczywiście telefony nie działały - przesilenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...