Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szpilki i szpileczki :)


Misal

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą złożoną w wątku Spotkanie IX/2009 ruszyłem wczoraj na polowanie na szpilki.

Zanim jednak coś pokażę, chcę podzielić się z Wami wrażeniami z podróży w Tatry, którą odbyłem przedwczoraj.

Korek po drodze był tylko 3 km przed węzłem Zapiekańskim, na obwodnicy Krakowa.

Zapiekankę wyremontowali, a nawet pociągnęli dalej. Do Lubienia (tak to się chyba odmienia) dojeżdża się dwupasmówką, w ostatnim fragmencie krajobraz przypominał ten znany dobrze z Austrii. Jeden pas na górze, drugi na dole, mury oporowe rodem z drogi Bischofshofen - Zell am See. Projektant musiał to tam podpatrzyć - nie ma co. Tak mnie zatkało, że nie strzeliłem fotki, w drodze powrotnej nadrobię.

Tatry przywitały mnie piękną pogodą. W nocy było -2, ale śniegu w górach nie ma. I bardzo dobrze, to jeszcze nie ta pora. W zeszłym roku robiłem zimowe wejście na Kasprowy, żałowałem, że nie mam raków i dziaby.

Spod samiuśkich Tater

misal

I obiecane fotki:

Szpilki i szpileczki

dsc004.jpg

dsc005.jpg

dsc006.jpg

dsc001.jpg

dsc002.jpg

dsc003.jpg

dsc007.jpg

dsc008.jpg

dsc009.jpg

dsc010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatry przywitały mnie piękną pogodą. W nocy było -2, ale śniegu w górach nie ma. I bardzo dobrze, to jeszcze nie ta pora. W zeszłym roku robiłem zimowe wejście na Kasprowy, żałowałem, że nie mam raków i dziaby.

a podawali że szlaki oblodzone,jakiś mały opad już był,szczyty białe...

odpuściłem wędrówki:mad:

ładne fotki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,

... teraz rozumiem ze szukasz choinki:D

Ty to Sławek masz łeb :D Nie mogłeś przypomnieć wcześniej :( Zabrałbym z Wa-wy bagażnik dachowy, to wybrałbym sobie drapaka od razu z wystawy, po dokładnym obejrzeniu na miejscu. Tak to będę musiał oznaczyć i jeszcze tu przyjechać przed Świętami :D :D :D

Góry poprzedniej nocy lekko przyprószyło śniegiem, ale tylko tak jakby święcona woda z kropidła zamarzła. Pogoda dalej super. To co mnie zmartwiło, to tłum ludzi, wczoraj wieczorem, na Grani Krupówek, kiedy zjechałem na dół kupić sobie coś do jedzenia :(

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tatrach dalej pięknie. Dzisiaj dzień kondycyjny - basen, zakupy i telefon.

O 16 spotkanie (małe WZF). Siedzimy prawie 3 godziny w małej knajpce przy Grani Krupówek. Wspaniałe gawędzenie o nartach, górach, forum, forumowiczach, planach na nadchodzący sezon. Nie miałem akurat aparatu a i komórka którą miałem nie była wyposażona w to urządzenie :(

Potwierdzam, że forumowicze to wspaniali kompani. Umawiamy się na narty.

pzdr

misal

P.S. [......] dzięki jeszcze raz za spotkanie. Nie piszę z kim się spotkałem, niech to będzie zagadka na dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tatrach dalej pięknie. Dzisiaj dzień kondycyjny - basen, zakupy i telefon.

O 16 spotkanie (małe WZF). Siedzimy prawie 3 godziny w małej knajpce przy Grani Krupówek. Wspaniałe gawędzenie o nartach, górach, forum, forumowiczach, planach na nadchodzący sezon. Nie miałem akurat aparatu a i komórka którą miałem nie była wyposażona w to urządzenie :(

Potwierdzam, że forumowicze to wspaniali kompani. Umawiamy się na narty.

pzdr

misal

P.S. [......] dzięki jeszcze raz za spotkanie. Nie piszę z kim się spotkałem, niech to będzie zagadka na dzisiaj.

Śmiem twierdzić,że : Bończa i Fazol

.....więcej grzechów nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegówto mój pierwszy udział na tym forum.Czytam sobie różne wypowiedzi od jakiegoś już czasu.Apropos tematu niniejszej dyskusji (szpilki, szpileczki) mam dwa zdjęcia zrobione na Gubałówce.W sumie to zdjęcia nadają się również na portal "biały kozaczek"pozdrawiam

Zakop 154.jpg

Zakop 1522.jpg

57da80f8f239b_Zakop154.jpg.246f3711e083409a30794adeb1c2e41e.jpg

57da80f904bc6_Zakop1522.jpg.a1380f72ecc06b53429a24bb84b2a366.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów

to mój pierwszy udział na tym forum.

Czytam sobie różne wypowiedzi od jakiegoś już czasu.

Apropos tematu niniejszej dyskusji (szpilki, szpileczki) mam dwa zdjęcia zrobione na Gubałówce.

W sumie to zdjęcia nadają się również na portal "biały kozaczek"

pozdrawiam

Niezły masz początek:D

Ciekawe w którym cyrku ta pani występuje. Allle tandeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodzę sobie dzisiaj z Murowańca do Brzezin Doliną Suchej Wody. Ściemnia się już powoli, jestem poniżej Psiej Trawki. Dochodzi mnie tata z kilkuletnim synem, obaj ubrani prawidłowo - buty, plecak. Nawiązujemy rozmowę. Przyjechali rano z Krakowa, z Kuźnic przez Jaworzynkę poszli nad Czarny Staw, weszli na Karb, przeszli przez Gąsienicowe Stawki, Murowaniec i schodzą Suchą Wodą, podobnie jak ja, aby uniknąć gwaru na Boczaniu i w Jaworzynce. Wracają dzisiaj do Krakowa. Syn ma 5 lat i na imię Michał :)

Buzia mu się uśmiechała tak :D

Pełen szacun i respect :cool:

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przeczytałem uważnie Twój post i dojrzałem ,że To był cytat z misala.

Wydawało mi się,że Ty też "spacerujesz" po górkach w tym samym czasie co misal

Pozostaje więc Bończa,czy mam rację?

no niestety to nie ja, ale jak pisze misial jo też Rafał:)

jeszcze nigdy nie poznałem nikogo z forum i mam nadzieję że może się to uda zmienić na jakimś spocie jeśli mi na to tylko czas pozwoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo,

BINGO :D :D :D

Stwierdzam niniejszym, że Rafał jest super kompanem to dysput wszelakich :)

Rafał, jeszcze raz dzięki za spotkanie :)

pzdr

misal

Miałem dwa razy okazję spotkać się z Rafałem (Bończą) choć ostatnim razem bardzo krótko.

Ale przyznam rację misalowi.

Fajnie się dyskutuje z Rafałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...