Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Testy nart oraz innych sprzętów.


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Zakładam ten wątek, żeby zebrać w jednym nasze wrażenia z jazdy na różnych nartach, nasze "testy", opinie, odczucia. Oprócz nart oczywiście również wskazane by było wstawienie ocen butów, kijów, odzieży i różnych innych sprzętów lub nowości (gadżetów). Może to być pomocne dla użytkowników przy zakupie sprzętu. Dla przypomnienia wstawiam mój zeszłoroczny opis pewnej fajnej narty:

Fscher RX Hot Fire 07/08:

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=1975&id_modelu=2484.

Opis i wrażenia nie tylko moje znajdziecie tu:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=54712#post54712

Co w tym sezonie chciałbym sprawdzić?

Za 17 dni kroi się testowanie kilku nart Kneissl i Duel.

Z racji tego, że sprzedałem GS9 chciałbym w zamian coś podobnego, ale twardszego i dłuższego np Fischer WC RC lub GS.

No mam jeszcze pozwoleństwo od kolegi na przejażdżkę tym:

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=672&id_modelu=1205

długość 182 - trochę ekstrema jak na moje 175/75 mam nadzieję, że przeżyję.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ten wątek, żeby zebrać w jednym nasze wrażenia z jazdy na różnych nartach, nasze "testy", opinie, odczucia. Oprócz nart oczywiście również wskazane by było wstawienie ocen butów, kijów, odzieży i różnych innych sprzętów lub nowości (gadżetów).....

hmmmm.....:rolleyes:

W sumie właśnie ten dział naszego Forum jest stworzony do tego aby zamieszczać właśnie takie informacje o sprzęcie:rolleyes:.

Moim zdaniem wrzucenie wszystkiego do jednego wątku zaprowadzi chaos, spustoszenie i brak "przejrzystości", a w takich warunkach na pewno osobie zainteresowanej będzie ciężko pozyskać informację na temat danej narty, czapki, gogli, ect...

Więc nie ma co wymyślać rzeczy już wymyślonych, tylko po prostu, jeśli mamy ochotę podzielić się swoimi wrażeniami z jazdy np na takiej narcie szukamy wpierw czy już ktoś wcześniej nie założył tematu o wrażeniach z użytkowania tej narty i jeżeli nie ma takiego tematu to zakładamy nowy temat dotyczący konkretnie tego modelu.

Dobrze by też było żeby w tytule nowego wątku były raczej "ścisłe informacje" czyli wpierw produkt/rzecz a potem np. pytanie ATOMIC RT TI FOAM czym to się je ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym dziale kiedyś opisałem wrażenia z jazdy na gigantce Rossi, który też mógłby służyć za post w temacie założonym przez SB na temat drugiej pary nart. W końcu jednak tych nart nie użytkuje, a na test Rossi Radical Mutix jeszcze za wcześnie. po prostu jeździłem głównie na długich ramionach, natomiast na krótkich tylko raz. Ale właśnie teraz przemontowałem na krótkie wąsy i zobaczymy, jak będzie - trzeba jednak poczekać do soboty, aż ruszą wyciągi.

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...