Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nie testujesz, nie ........!!!


1970

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale zawsze mozemy cos wymyslic :) dla forumowiczow.

Moze JC sie wstawi za moim pomyslem i przeforsujemy ta sprawe pozytywnie w mojej firmie :)

Szefowstwo mam fajne, wiec jestem pozytywnej mysli.

Zajdź jutro do szefostwa i zapytaj czy pamiętają takie demonstracje z przed parunastu tygodni, co to pod ministerstwo przyjechali górnicy, potem stoczniowcy...

jak odpowiedzą że oczywiście że pamiętają, to zapytaj ich czy chcą pod firmą mieć taki sam sajgon, tylko tym razem to przyjadą wszyscy: górnicy, stoczniowcy, lekarze, marynarze, bankowcy(ale bankowcy na popołudnie;)),ect...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie "Wróć Komuno" .........

Jak rząd (znaczy się Bobic) nie da, to demonstracja i obalanie rządu.

I co może jeszcze 21 postulatów napiszecie :confused:

Tu akurat jestem zdecydowanie przeciw :D

I jeszcze ruch na Okęciu chcą sparaliżować dymem z opon :eek:

A ja myślałem, że nadchodząca zima będzie działać uspokajająco, a tu takie podgrzewanie atmosfery ;)

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bielsku z tym raczej nie ma problemu:rolleyes:, np. Q7 za 400 zł w każdej chwili...

Testowałeś?Ja wolę się nie wk... ,sufit wysoki,oj wysoki... ;):D

Swoją drogą to nieźle rzeźbią zanim klient kupi i zedrą jeszcze więcej... :eek:

Slawku nie masz racji.

Na razie nie wiem, jak bedzie wygladala mozliwosc testowania.

W tym sezoznie wprowadzamy odplatne testy, wiec nie mam sie tutaj co wychylac, bo konkurencja bije mnie na leb :)

To już nie będzie darmowego testowania na Rossignol Demo Tour? :confused::(

No tak, ale zawsze mozemy cos wymyslic :) dla forumowiczow.

Moze JC sie wstawi za moim pomyslem i przeforsujemy ta sprawe pozytywnie w mojej firmie :)

Szefowstwo mam fajne, wiec jestem pozytywnej mysli.

Co jak co,ale to forum powinno być uprzywilejowane. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny - daj spokój z Q7 - jeździłem tym, strasznie klockowate, nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia - jakbym przesiadł sie z konia na słonia a pozycja społeczna "Wiejski Maharadża" mi nie odpowiada:D - Q7 jak na swój wielorybi gabaryt to miejscem w środku nie rozpieszcza. Za to cena to niezła - zwłaszcza jak doliczą wyposażenie a tu Audi ma bardzo niespodziankowy system kalkulacji ceny, że zdziwić sie można. Dużo fajniej powoziło sie Q5 albo "Olrołdem" jeśli juz pozostaniemy w tej samej stajni. Generalnie lepiej jeździło mi sie Nordicą Dobermanem komórką niż Audi Q7 - taki wniosek narciarski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny - daj spokój z Q7 - jeździłem tym, strasznie klockowate, nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia - jakbym przesiadł sie z konia na słonia a pozycja społeczna "Wiejski Maharadża" mi nie odpowiada:D - Q7 jak na swój wielorybi gabaryt to miejscem w środku nie rozpieszcza. Za to cena to niezła - zwłaszcza jak doliczą wyposażenie a tu Audi ma bardzo niespodziankowy system kalkulacji ceny, że zdziwić sie można. Dużo fajniej powoziło sie Q5 albo "Olrołdem" jeśli juz pozostaniemy w tej samej stajni. Generalnie lepiej jeździło mi sie Nordicą Dobermanem komórką niż Audi Q7 - taki wniosek narciarski :D

Muszę przyznać,że jak bym miał już kupować,to właśnie Allroad. :) Q7 raczej mało do mnie przemawia. :D Za to chętnie bym spróbował Rosołki Amptek... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Q5 jak się sprawuje?

Raz sie karnołem autem znajomych i było nieźle, ogolnie ten wymiar auta mi pasuje ale już ciężar nie. Ogólnie te auta jak dla mnie są za cieżkie do swojej wielkosci co niby redukuje sie (wrażenie ciężaru) bardzo dużym i mocnym silnikiem, to z koleji źle wpływa na ich wyważenie i bardzo pogarsza przyczepnośc i trakcję (co sie próbuje redukować elektroniką typu sam dohamowuje, sam odbiera napęd). Q7 jeździłem z 3,0 turbodyszlem i silnik jest lekko zbyt słaby do masy, auto ma ciężki przód, słaba trakcje mimo stałego napędu, niepewnie na śliskim w zakrętach, buja nim, Q5 zdecydowanie lepiej, nie ma wrazenia klockowatosci. Fajne autko, lepiej się trzyma drogi , mniej buja, lepsza trakcja, nie wygląda na duże ale miejsca jest sporo i auto można powiedzieć, że jest zgrabne i "poręcznie" się prowadzi. Oba były na automacie więc z dodatkiem elektroniki często ma sie wrażenie, że nie jest się kierowcą ale to może kwestia przyzwyczajenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...