Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty w Święta BN 2009 - brak doświadczenia :-(


Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz moją relację z przed 2 lat:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=6207&highlight=schladming+na+gwiazdk%EA

a tu z przed roku:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=7894&highlight=karyntia+na+%B6wi%EAta

Generalnie przygotuj się że ludzi sporo, czym większy i popularniejszy region tym większe obłożenie, jeśli Ci mogę coś doradzić to moim zdaniem Stubai nie jest zbyt szczęśliwym rozwiązaniem:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zapadła decyzja aby BN spędzić aktywnie na nartach ale kompletnie nie wiem gdzie. Może macie doświadczenia w tej kwestii. Termin 19.12-26.12. Myślałem o Stubai ale może posłucham doświadczonych forumowiczów.

Thx

Paweł

Myślę,że możesz mieć duuuuuuużo czasu na zastanowienie się gdzie jechać.

I format daty jaki wpisałeś choć nie kompletny jest prawidłowy a właściwie rozwojowy:p.

Zawsze możesz do tych wpisanych już cyferek dodać rok 2010;)

Bo na te święta możesz mieć poważne problemy ze znalezieniem konkretnej miejscówki.

Tzn. jeśli nawet zdecydujesz się na Stubai to nie znaczy,że znajdziesz "legowisko" w tamtym rejonie.

Trzeba pogodzić się z myślą,że pojedziesz tam gdzie ewentualnie znajdziesz miejscówkę a nie gdzie chciałbyś.

Ale próbować zawsze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I format daty jaki wpisałeś choć nie kompletny jest prawidłowy a właściwie rozwojowy:p.

A co z tym formatem daty nie halo? ...bo się nie umiem dopatrzeć:rolleyes:

Trzeba pogodzić się z myślą,że pojedziesz tam gdzie ewentualnie znajdziesz miejscówkę a nie gdzie chciałbyś.

Ale próbować zawsze warto.

Ja jakoś szukałem tydzień przed wyjazdem i 2 lata temu chciałem być w Schladming i tam byłem, a rok temu chciałem być w BKK i też tam byłem.

Teraz patrzę na datę Twojego pobytu i powiem Ci że bardzo fajny termin, generalnie do 1 dnia świąt są totalne pustki na stokach, a od 2 dnia sytuacja diametralnie się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym formatem daty nie halo? ...bo się nie umiem dopatrzeć:rolleyes:

Ja jakoś szukałem tydzień przed wyjazdem i 2 lata temu chciałem być w Schladming i tam byłem, a rok temu chciałem być w BKK i też tam byłem.

Teraz patrzę na datę Twojego pobytu i powiem Ci że bardzo fajny termin, generalnie do 1 dnia świąt są totalne pustki na stokach, a od 2 dnia sytuacja diametralnie się zmienia.

Data była napisana prawidłowo ale........ nie kompletna brak było roku 2009.

Tylko 19.12 -26.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

Trzeba czytać wszystko, a nie po łebkach:rolleyes: - w tytule jest zaznaczone o święta w którym roku chodzi:cool:

Nie chce mi się z Tobą gadać :P

Jadę lepiej na kawę do Ciebie i ręcznie Ci to wytłumaczę ;)

============================================================================

Wróciłem.

I tak żeśmy się zagadali,że zapomniałem.........

.....zapomniałem po co tam pojechałem;)

Ale co się odwlecze to nie uciecze :D

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym formatem daty nie halo? ...bo się nie umiem dopatrzeć:rolleyes:

Ja jakoś szukałem tydzień przed wyjazdem i 2 lata temu chciałem być w Schladming i tam byłem, a rok temu chciałem być w BKK i też tam byłem.

Teraz patrzę na datę Twojego pobytu i powiem Ci że bardzo fajny termin, generalnie do 1 dnia świąt są totalne pustki na stokach, a od 2 dnia sytuacja diametralnie się zmienia.

Schladming tam właśnie będą spędzone święta BN 2009 19-26.12.2009. Generalnie dla dwóch osób nie było problemu ze znalezieniem miejsca. Skibus 50m od miszkanka. Mam pytanie czy 180 EUR za osobę w apartaments (pokój+kuchnia) to cena OK bez wyżywienia i skipass-a. Jest to pierwszy wyjazd na zagraniczny więc szukam odpowiedzi na pytania u fachowców.

Pzd

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schladming...Mam pytanie czy 180 EUR za osobę w apartaments (pokój+kuchnia) to cena OK bez wyżywienia i skipass-a. Jest to pierwszy wyjazd na zagraniczny więc szukam odpowiedzi na pytania u fachowców.

Więc tak:

To nie jest tanio, ale:

apartament jest 2 os - takie mieszkania po prostu tyle kosztują, zaczepiasz o termin świąteczny i to też ma wpływ na cenę.

Generalnie nie warto Ci kombinować, bo ciężko dal 2 osób będzie Ci znaleźć coś tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...