Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zakupy, obserwację i porównania


mihumor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kilka lat temu śpiewał raper Stasio do podkładu z piosenki The Cure

"Rośnie jak na drożdżach Córa ma

Coraz więcej wymagań Córa ma..."

itd

więc w związku ze zbliżającym sie sezonem dokonano przymiarki przedsezonowej sprzętu i okazało sie, że buty za małe, kask za mały i gogle pęknięte:mad: Narty nowe już na wyprzedaży wiosną zakupione i nawet przetestowane więc przyszedł czas na zakupy. Na początek zrobiłem sam rekonesans aby przyspieszyć sprawę i nie bujać sie za bardzo. Pierwsze kroki skierowaliśmy dziś do Makro bo tam zlokalizowałem największy wybór kaskow w przystepnej cenie. Na celowniku miałem Brendę model Wolf albo model dziecięcy. Niestety na dziecko 10 letnie kaski dziecięce różnych firm okazały sie za małe i zaczeliśmy przymiarkę małych seniorskich. Brenda okazała sie zbyt duża i skończyło się na Alpinie - kask za 180 zł bardzo fajny, normalnie sam bym sobie go kupił bo mierzyłem większy rozmiar i bardzo fajnie siedział. Kask ma zapinkę na wsuwkę a nie na bagnet dzięki temu lepiej go dopiąć i łatwiej regulować, ma tez regulację przez pokrętło z tyłu. Generalnie polecam bo za te pieniądze nic lepszego ostatnio nie widziałem.

Przeszliśmy do butow i tu kolejny problem z takim dzieckiem w wieku przejściowym bo w jego rozmiarowce mało butów jest dobrych, zapinanych na 4 klamry itd. Mieli Rossignole Compy i zakupiliśmy je, w zasadzie były to jedyne buty tego typu ale jak patrzyłem w ISie to też mieli tylko Rossiego jakieś takie dla dziewczynek - jeden rodzaj i do tego stówkę droższe niż te Compy, a reszta to jakieś paście na 2 klamry.

Tak więc moja corka nie zostanie dziewczyną Lange:D ale i tak kaska została w rodzinie:D

Co do Gogli to w Makro wybór słaby, jeszcze gorzej z mierzeniem bo pozamykane mają wszystko w takich pudełkach plastikowych i ogólnie pomieszane na półkach więc nie wiadomo co jest co. Ale mają coś z Uvexa, Alpniny, Cebe, Carrera, Bolle, Brenda więc dramatu nie ma. Kaski są z Uvexa, Carrera, Alpina, Brenda i jeszcze jakieś firmy co ich nie znam.

Edytowane przez mihumor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kilka lat temu śpiewał raper Stasio do podkładu z piosenki The Cure

"Rośnie jak na drożdżach Córa ma...

...Ale mają coś z Uvexa, Alpniny, Cebe, Carrera, Bolle, Brenda więc dramatu nie ma. Kaski są z Uvexa, Carrera, Alpina, Brenda i jeszcze jakieś firmy co ich nie znam.

Z tego co wiem to makro narazie wyprzedaje resztki z zeszłego sezonu.

W którym byleś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to makro narazie wyprzedaje resztki z zeszłego sezonu.

W którym byleś?

Kraków - częsć to istotnie resztki, choćby te buty, które nabyłem dla córki - tak sądzę po cenie i malym wyborze rozmiarów. Ale mają już też nowy sprzęt, jest tego bardzo dużo, nie przyglądałem sie specjalnie bo buty i narty to mają topowe takie, na które ja uwagi nie zwracam:D Ale w kaskach jest naprawdę spory wybór i ludzkie ceny. Ciuchów też straszne ilości ale nie wchodziłem w szczegóły - widziałem tylko ciekawe kurtki z Markera i softshele z Elana z ogromnym seledynowym napisem na plecach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków - częsć to istotnie resztki, choćby te buty, które nabyłem dla córki - tak sądzę po cenie i malym wyborze rozmiarów. Ale mają już też nowy sprzęt, jest tego bardzo dużo, nie przyglądałem sie specjalnie bo buty i narty to mają topowe takie, na które ja uwagi nie zwracam:D Ale w kaskach jest naprawdę spory wybór i ludzkie ceny. Ciuchów też straszne ilości ale nie wchodziłem w szczegóły - widziałem tylko ciekawe kurtki z Markera i softshele z Elana z ogromnym seledynowym napisem na plecach:D

Hmmm tak się składa, że z tego co wiem to Elan na pewno z zeszłego roku, a Marker-musiałbym zobaczyć fotkę.

Jutro wyjeżdżam i nie zdążę dowiedzieć się o resztę.

Natomiast, na ebay.de w zeszłym roku bardzo tanio chodziły kaski Carrery dla juniorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...