Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head Chip 71


Lupus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przeglądając wątki forum testy z 2008 roku znalazłem opinie na temat Headów. Ostatnio polecano mi w sklepie Head Chip 71, długość 170, jako doskonałą i uniwersalną nartę do wszystkiego. Opisano ją jako nartę zarówno do spokojnej jazdy, jak i zdecydowanie bardziej sportowej. To ze względu na Chip, jak sądzę. Polecano ją również do jazdy na twardym jak i na miękkim śniegu. Nawet typowo polskim, mokrym i zsypanym. Słowem ideał.

Szukając drugiej narty do moich slalomek - tu ponownie chcę podziękować Kolegom za cenne informacje w odpowiedzi na moje wątpliwości, zawarte w innym poście - drugiej narty pomyślałem czy nie jest ona godna uwagi.

Jak czytałem w postach z 2008 roku część osób z Forum jeździła na nich. Co prawda w wersji bardziej off-piste ale może jednak ktoś coś wie?

Wdzięczny za każdą odpowiedź :)

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą dzisiaj oglądałem w IS http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2882&id_modelu=3948 lekko podwinięte piętki i te wykonanie:rolleyes:...bardzo rasowa deska,nawet jak ją trzymasz w ręku....no ale cena 3400 pln:eek:....trochę się juz wyleczyłem:o

Taniocha;),ja tu kręcę jak "starą"/żonę:p/ wykręcić na katanę za 3800PLN:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą dzisiaj oglądałem w IS http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2882&id_modelu=3948 lekko podwinięte piętki i te wykonanie:rolleyes:...bardzo rasowa deska,nawet jak ją trzymasz w ręku....no ale cena 3400 pln:eek:....trochę się juz wyleczyłem:o

O to Ci się udało, bo z tego co wiem po ostatniej kampanii reklamowej Heada autorstwa Bobica wykupili wszystko, nie ma Heada w sklepach:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to Ci się udało, bo z tego co wiem po ostatniej kampanii reklamowej Heada autorstwa Bobica wykupili wszystko, nie ma Heada w sklepach:p

autentycznie byłem dziś w Arkadii w IS i są dwie długości Chipa 165 i 171 cm...za taka cene jakby sie rzucali na te narty to już nikomu bym nie uwierzył że w Polsce jest kryzys:D...tylko jakieś Emitaty:rolleyes::D

sorrki pomyliłem długości 165 i 171 to przecież ten sezon i są na stanie http://sklep.intersport.pl/product-pol-1233650387-Narty-Head-Chip-78-SW-RFB07-310209-wiazania-RFD-12-100128.html

Edytowane przez pax53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jak się wy....;):DNarty to jak nieruchomość,ale kurtka:confused::eek::D

wypłać z bankomatu i powiedz że zamontowali łobuzy kamerkę przy bankomacie i Ci pobrali z konta:D...przecież to takie popularne i częste:rolleyes:

P.S musisz kupować Kjiusa:confused:...inne też są fajne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paxik:)-nie dasz mi spać:D,j... mnie po głowie ta odzieź:P,,,nie Kijusa/tutaj ceny dopiero od 4200/-w Austrii od 1200 e/sama kurtka:p:eek:/

:):D

no to fakt dziś oglądałem fajnego Kijusa w IS...tak to 4200 pln.....

P.S kombinuj...kombinuj... i tak nasze żonki mają coś na modłę 15 zmysłu i już one wiedzą co my kombinujemy:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą dzisiaj oglądałem w IS http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2882&id_modelu=3948 lekko podwinięte piętki i te wykonanie:rolleyes:...bardzo rasowa deska,nawet jak ją trzymasz w ręku....no ale cena 3400 pln:eek:....trochę się juz wyleczyłem:o

Moje zakochanie wciąż trwa od tamtego pamiętnego dniaaa%20003.jpg

Szkoda tylko,że to będzie miłość platoniczna jak mi się wydaje.

No raczej tego jestem pewny,a to sprawą pewnej "pani" której na imię :o cena:o.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki. Ale ja nie o cenach, moi mili :confused:

Bardzo chciałbym Ci odpowiedzieć na pytanie z pierwszego postu.

Bo bardzo chciałbym wypróbować tę nartkę i także samo jako drugą parę w komplecie ze slalomką mieć w posiadaniu.

Niestety na razie dane było mi tylko zakochać w tej narcie od strony szaty graficznej czy raczej designu.

Czy jeśli będzie okazja przetestowania to równie mocno mi się spodoba jazda?

Jeśli wypróbuję na pewno dam znać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawiam XRC 1400 Chip juz dwa sezony - bardzo mi lezy ta narta i jest naprawde wszechstronna. Mysle o 78 jako nastepnej i to 183 obecnie mam 177.

I po okresie (top) slalomek wspanialych ross 9x atomica sz11 xrc1140 wydaje sie kolejan wspaniala narta - widac ze w tej seri head trafil w dziesiatke

Z dlugoscia to juz wlasne preferencje ja woel cos co ma raczej r= 16+ a 170 ma chyba ponizej 15m - musisz sprawdzic.

Nie wiem jak jest z nizszymi modlemai w tej seri ale moj kumpel ma 1200 i tez sobie chwali swoj wybor.

ps

Popelnilem pare tkstow tutaj

Czy slalomki rzeczywiscie rzadza?

Pewnie znikna ze wgldow czasowych na jakis czzas wiec milej zabay na stokach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem te same narty, bo niewiele zmieniono, z poprzedniego roku sa oceniane inaczej niż rok później. Chyba zresztą jest w tym i zasada. Otóż wydaje mi się, że jeśli narta wchodzi na rynek, częściej ma szansę zdobyć pochlebne opinie niż taka sama narta rok później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy sa OK ale nie jako wyrocznia a sugestia do weryfikacji

Co do testów z NTNu tych nart, moim zdaniem (tak to czytam) 71 wypada na dobry + a 78 na bdb- w jedynie słusznej skali 2-5:D. Te testy teraz tak piszą , że "nie kaman" co autor miał na myśli ale można sobie samemu wnioski wyciągnąć

A no chcialem powiedzec ze po przejechaniu roznych nart ta mi odpowada i jest narta ciekawa godna uwagi. Zanim kupilemn jezdzilem demo, jezdzilem tak narte kumpli tak ze nie kupowalem na bazie testow - ktorych nie mozna do konca traktowac jako wyrocznie [sa jakas wskazowka w pewnym sensie i niczym wiecej] Wybor zalezy od preferencji. Wspomnialem ze przeszedlem droge od slalomki poprzez cross, Ba! sporadyccznie bywam na ftaach - w czasie wypraw na snowcat. XRC 1400 pozostala jako narta na codzien chociaz obok stoja nie do konca zjezdzaone sx11-tki. Slalomki poszy do ludzi i to byla najcenniesza decyzja w mojej przygodzie narciarskiej

To co pisze to tylko proba pokazania mojego subiektywnego spojzenia na wspolczesne narciarstwo opartego bardzo silnie na tym co i gdzie jezdze.

Edytowane przez Bart.onski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...