Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Liczba postów


Misal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Śledziłem dzisiaj wątek o łańcuchach założony przez nowego forumowicza somnambulik

http://www.skionline.pl/forum/member.php?u=8235

Kolega wypowiedział się w tym wątku 4 razy, przy jego nicku jest liczba postów 13. Chciałem zerknąć gdzie jeszcze coś napisał i skucha :eek:

W liście napisanych postów są tylko 4, a w profilu jest 13 :confused:

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Śledziłem dzisiaj wątek o łańcuchach założony przez nowego forumowicza somnambulik

http://www.skionline.pl/forum/member.php?u=8235

Kolega wypowiedział się w tym wątku 4 razy, przy jego nicku jest liczba postów 13. Chciałem zerknąć gdzie jeszcze coś napisał i skucha :eek:

W liście napisanych postów są tylko 4, a w profilu jest 13 :confused:

A teraz? :D

Tobie tez teraz liczba postów spadła o ok. 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że majstrowanie przy ustawieniach i opcjach takiego forum nie grozi wybuchem jądrowym.:D:D:D

Nie jestem do końca przekonany :confused: Borok ma mnie już na celowniku :eek:

A co będzie jak Reagan z Czernienką się zarejestrują i dojdzie do ścięcia jakie tu bywają :eek:

Nikt wtedy bezpieczny nie będzie :D

pzdr

misal

P.S.

JC - Przepraszam za upie....wość, ale tym razem to ja jestem user i mogę się poczepiać, tak normalnie to moje usery do mnie wydzwaniają i zasypują stertami pytań typu - "Który to jest dowolny klawisz ?"

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości z czego wynika ta różnica ? - nie żeby wyjaśnienie Wróżki mnie nie zadowalało :)

no proszę i już doczytałem sobie hipotezę, chyba zresztą trafną

P.S Na mój gust to do wyniku dodawał również podziękowania : )

no, ale jeden post więcej jest i to bez podziękowań :P

Edytowane przez ravick97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOROK nie przejmuj się. Nie jesteśmy tu dla tytułów, one same przychodzą z czasem :D

Jakoś nigdy nie zwracam uwagi na ten licznik ,ile mam postów.

Nie robi mi to różnicy jaki tam "tytuł" pod nickiem widnieje.

Jestem tutaj bo lubię a nie dla ilości postów czy też by wpisać się do braci "starogwardzistów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dzisiaj rano miałem149 postów, a teraz mam 121 co się stało z pozostałymi postami .

czyżby znowu noc długich noży, czy może przesilenie lutowo-marcowe :)

wiem, wiem droga na szczyt jest ciężka :P

Nic szczególnego się nie wydarzyło. Od czasu do czasu "zapuszczam" specjalne narzędzia do aktualizacji liczników na forum. Nic nikomu nie wycinałem, nie zmieniałem. Nie doszukujcie się wszędzie podstępów!

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam,że jednak dobrze jest mieć duuuuuuużo postów.:)

Mam ich tyle ,że nie wiem ile i nie mam problemu z liczeniem :P:D

Nigdy go nie miałem bo nigdy nie patrzyłem z utęsknieniem kiedy to zmieni się jakaś tam magiczna cyferka na większą.

Tym bardziej nie zauważam,że zmieniło się na mniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam,że jednak dobrze jest mieć duuuuuuużo postów.:)

Mam ich tyle ,że nie wiem ile i nie mam problemu z liczeniem :P:D

Nigdy go nie miałem bo nigdy nie patrzyłem z utęsknieniem kiedy to zmieni się jakaś tam magiczna cyferka na większą.

Tym bardziej nie zauważam,że zmieniło się na mniejszą.

Pewno! Liczy się jakość, a nie ilość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nikomu nie wycinałem, nie zmieniałem. Nie doszukujcie się wszędzie podstępów!

Jacek

a kto by się czegoś takiego doszukiwał, ot po prostu odnotowałem fakt, że mi się licznik przekręcił, podobnie zresztą jak i poprzednio.

co więcej dla mnie to lepiej bo znowu wybiję żonie z ręki argument, że siedzę tylko na forum i piszę te posty.

statystyka jest po mojej stronie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...