Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rękawice: Czy zimowe rękawiczki motocyklowe mogą stanowić tanią opcję zastępczą?


Gość Bode

Rekomendowane odpowiedzi

799,- pffff, sorry Andrzej, ja tyle na rękawiczki race niemam zamiaru wydawać. Mógłbym wymienić przynajmniej 3 rzeczy których łączna kwota zmieściłaby się w tej Marsjańskiej liczbie. Oczywiście, jeśli ktoś ma w portfelu bagatela 8 klocków, GO AHEAD! Ja postanowiłem wypróbować tani wynalazek czyli Zimowe, skórzane rękawice motocyklowe z membraną, ochraniaczami carbonowymi itp. Cena? 107zł ;). Pobawie się trochę w testera, właśnie je zamówiłem na alledrogo.pl.

Jeśli nie odmarzną mi w nich dłonie, i mi ich nie amputują to coś wam o nich napisze;).

Aha, no i o ile spadnie śnieg ;/...

http://allegro.pl/item837903952_tschul_790_czerwone_zimowe_r_m_wysylka_0_zl.html

Ski 4 life

Edytowane przez Bode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wyglądają solidnie! Producent zapewnia o 100% wodo i wiatroszczelności więc coś z tego będzie, Zzocha pierwszy! chcesz drugą parę ? :)

Ski 4 life

Edytowane przez Bode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem rękawice z bolida ;) trawałe i tańsze, też polecam!

Ski 4 life

... kupilem kiedys mitki (takie dwupalczaste rekawice) z Bolida i raz je zalozylem, bo nie nadawaly sie kompletnie, podszewka wylazila przy zdejmowaniu rekawicy, w srodku ocieplenie sie poprzeuwalo, generalnie porazka calkowita, Bolida nie polecam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kupilem kiedys mitki (takie dwupalczaste rekawice) z Bolida i raz je zalozylem, bo nie nadawaly sie kompletnie, podszewka wylazila przy zdejmowaniu rekawicy, w srodku ocieplenie sie poprzeuwalo, generalnie porazka calkowita, Bolida nie polecam :(

Ja miałem 5 palczaste racingowe i nie narzekałem :) Sporo znajomych ma bolida, ale raczej większość jakies Hi Mountain i Reusch'e

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład na narty zakładam rekawice narciarskie, na rower rowerowe, na rolki rolkowe, w siłowni takie na siłownię a na motor, takie które mam na motor. Każde są inne, wierzcie mi.

Gdybym jeszcze jeździł w rajdach samochodowych, to również zakładałbym odpowiednie do tego rękawice.

Stąd moje ??????

Ale i potrzeba i kreatywność matką wynalazków bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład na narty zakładam rekawice narciarskie, na rower rowerowe, na rolki rolkowe, w siłowni takie na siłownię a na motor, takie które mam na motor. Każde są inne, wierzcie mi.

Gdybym jeszcze jeździł w rajdach samochodowych, to również zakładałbym odpowiednie do tego rękawice.

Stąd moje ??????

Ale i potrzeba i kreatywność matką wynalazków bywa.

Lupusie drogi! Razem z Homarem zauważyliśmy, że ocieplina w nich uzyta niczym się nie różni od ociepliny użytej w rękawicach narciarskich , wytrzymalosciowo to samo. To jak z kurtką, możesz isc i na spacer i na narty, pod warunkiem ze nie jest jakąś wiatrówką...

Ski 4 life!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to poza ociepliną, ważnych kilka innych parametrów. Zgoła odmiennych w tych dwóch dyscyplinach sportu. Jeśli jeździsz na motorze i na nartach w tych samych rękawicach, i na dodatek nie widzisz w nich róznicy w ich użyciu, to nie widzę w tym problemu.

Ja na ten przykład widzę i zawsze zakładam inne do nart i inne na motor.

Dziwić się rzecz ludzka :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład na narty zakładam rekawice narciarskie, na rower rowerowe, na rolki rolkowe, w siłowni takie na siłownię a na motor, takie które mam na motor. Każde są inne, wierzcie mi.

Gdybym jeszcze jeździł w rajdach samochodowych, to również zakładałbym odpowiednie do tego rękawice.

Stąd moje ??????

Ale i potrzeba i kreatywność matką wynalazków bywa.

... a ja do biegania ajk jest zimno zkladam czasem rowerowe i tez sie sprawdzaja :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysy na forum przynajmniej juz wiedzą, że Lupus ma do wszystkiego odpowiedni produkt... Potrzebujesz węża do wody na działkę ? Ty uzyjesz ogrodowego, ale lupus ma już działkowy... Lupus. Poprostu nie kazdy mysli tak jak Ty. Najprostrzy przykład ? Na osłonięcie dolnego trójkąta ramy przed obiciem od łancucha nie uzywam osłonki neoprenowej tylko dętki spiętej zipami. Do kawy uzywam tego samego kubka co do herbaty, a pod żółty ser uzywam tego samego masła co pod wędline... Basta!

SKI 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeście pojechali po Lupusie :eek:

ja na ten przykład jeżdżę na nartach w kurtce, w której śmigam po górach.

Efekt zużywa się szybciej, aniżeli 2 kurtki z osobna - jedna do jeżdżenia druga do łażenia. no i żona krzywo patrzy jak w niej do kościoła jeszcze podążam;).

ale jeśli znajdę wolne środki, to z chęcią kupię sobie jedną ski, drugą climb, a do kościoła już nie:p.

więc pomijając różnice funkcjonalne między nimi, posiadanie paru rzeczy dedykowanych nie jest wcale takie bee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna ? ;)

Ooooj mysiauek'u... Od kiedy pamietam ;)

Ravick97 Ja niemam nic przeciwko posiadaniu rzeczy dedykowanych do "czegoś", ale poprostu nie widze przeszkody w zastąpieniu np tytułowych rękawiczek narciarskich motocyklowymi... Jak widać nie tylko ja. Aaaale zawsze sie znajdzie ktos o innym zdaniu na ten temat ;)

SKI 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna ? ;)

pewno od wczoraj :D

Wszysy na forum przynajmniej juz wiedzą, że Lupus ma do wszystkiego odpowiedni produkt... Potrzebujesz węża do wody na działkę ? Ty uzyjesz ogrodowego, ale lupus ma już działkowy... Lupus. Poprostu nie kazdy mysli tak jak Ty. Najprostrzy przykład ? Na osłonięcie dolnego trójkąta ramy przed obiciem od łancucha nie uzywam osłonki neoprenowej tylko dętki spiętej zipami. Do kawy uzywam tego samego kubka co do herbaty, a pod żółty ser uzywam tego samego masła co pod wędline... Basta!

SKI 4 life

i tu sie zgodze wiele kevlarkow i pierdołek używałem ale i tak najlepsza polska dętka dębica i z 10 zipów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...