Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wielkie zainteresowanie tańcem norweskich alpejczyków


Rekomendowane odpowiedzi

"Norwescy alpejczycy nagrali spontaniczny taniec w hołdzie dla Michaela Jacksona. Film umieszczony w internecie wzbudził tak ogromne zainteresowanie, że będzie trailerem olimpijskim.

Norweska ekipa przygotowująca się do zimowych igrzysk w Vancouver trenowała w chilijskich górach Portillo. Tam na jednym ze szczytów, Aksel Lund Svindal, Ketil Jansrud i Elton Myhre, ubrani w reprezentacyjne stroje, tańczyli w rytm muzyki Jacksona.

- Byliśmy tak zadowoleni z treningów, że po jednym z nich spontanicznie zaczęliśmy śpiewać utwór Jacsona "Beat it" i tańczyć do jego rytmu. Jeden z kolegów przypadkowo nas nakręcił. To była zwykła zabawa - opowiedział Aksel Lund Svindal, który również umieścił nagranie na swoim blogu.

Dodał, że w ostanich dniach nadeszły bardzo poważne propozycje sprzedania filmu do telewizji. Zarówno amerykańska NBC jak i kanadyjska CBC chciałyby go użyć w zapowiedziach transmisji olimpijskich. Ofertę złożyła także austriacka telewizja.

- W środowisku narciarskim wszyscy z nas się śmieją; nazywają nas gwiazdami internetu, ale nie ukrywają, że zazdroszczą tej nieoczekiwanej popularności, a zwłaszcza honorariów i tantiemów - dodał Elton Myhre."

za SportoweFakty.pl

:D:D Coś mi sie wierzyć nie chce ze to przypadkiem ich nakręcił ten kolega, bo układ widać opanowany :D:D swoja droga jak bym to zobaczył na żywo to chyba bym sie położył chłopina 2 m wzrostu ponad 100 kg wagi wywija w gumie wygibasy :eek::D

A filmik jak by ktoś nie widział wygląda tak...

[YOUTUBE]icQpn3YrAhI[/YOUTUBE]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na początku myslałam że to były ujęcia ze śmigłowca ale tam za nimi jet taka czarna skała i chyba ktoś po niej chodził i z niej filmował wesołych tancerzy:) Zwłaszcza że obraz z tych ujęć z "lotu ptaka" był dość niestabilny (czego chyba by nie było w przypadku śmigłowca), kamera po prostu się trzęsła - ktoś musiał nieść w łapkach kamerkę. To tylko moje przemyślenia:)

ale tak czy siak spontanu nie było:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ci kolesie na tym spontanicznym filmiku to naprawdę Ci, o których piszą, że to są. Ja szczerze w to wątpię i uważam, że to totalna ściema - za to zupełnie spontaniczna:D

Nooo to jesteś w błedzie jak dla mnie ten na środku to na 99% to Aksel, trudno by było znaleść drugiego takiego malego człowieczka ;)

Co do spontana to tak jak napisałem raczej to były nagrane celowo ale bądź co bądź wygłupy. Okazały sie hitem, i chłopaki teraz dostaną w sakwe duuużo wiecej niż za zawody PŚ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...