Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Instruktorzy za darmo


Tomasz2309

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W sobotę 09 stycznia 2010r. licencjonowane szkoły narciarskie SITN-PZN organizują akcję bezpłatnej nauki jazdy na nartach. Na apel SITN w tej sprawie odpowiedziało już większość szkół zapewniając wystawienie kilkuosobowych zespołów instruktorów do bezpłatnych szkoleń.

Do zobaczenia na stoku.

Edytowane przez JC
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W związku z licznymi pytaniami na temat akcji SITN informuję, że bezpłatną naukę jazdy na nartach w sobotnie przedpołudnie 09 stycznia zadeklarowało około 30 licencjonowanych szkół narciarskich z całej Polski. O akcji ma informować Rzeczpospolita i Polskie Radio, i tam pewnie będzie wykaz szkół z namiarami, gdzie się zapisywać.

Poprzednio podane namiary szkoły zostały usunięte (?). Jeśli takie są zasady na forum, to trudno, ale moim zdaniem bardziej przydatne dla odwiedzających portal było by zamieszczenie danych tych wszystkich szkół, które biorą udział w akcji SITN:

BEZPIECZNIE Z INSTRUKTOREM PZN - W SZKOLE Z LICENCJĄ SITN

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez JC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio podane namiary szkoły zostały usunięte (?).

Teraz tez zostaną usunięte, bo to reklama szkoły.

moim zdaniem bardziej przydatne dla odwiedzających portal było by zamieszczenie danych tych wszystkich szkół, które biorą udział w akcji SITN
Oczywiście! Tylko dziwne, że SITN w żaden sposób nie chce poinformować bezpośrednio narciarzy. Widać SITN nie uważa skionline.pl za godne medium dla nagłośnienia akcji.

A może nie wiedzą o tym, że skionline.pl istnieje ...? Nieeee ... wiedzą przecież kilka lat temu chcieli nas ciągać po sądach!

I na koniec jeszcze jedno! Własnie wszedłem na stronę SITN i ... nic na ten temat tam nie ma!!!

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam JC,

Nie wiem, o co chodzi, i nie interesują mnie konflikty pomiędzy SITN a skionline. I nie odpowiadam za treści (lub ich brak) na stronach SITN. Nie ma również dla mnie znaczenia, czy namiary naszej szkoły będą na portalu skionline.pl, czy nie.

Istotne natomiast jest to, że około 30 szkół narciarskich w Polsce wystawia zespoły instruktorów, którzy NIEODPŁATNIE będą uczyć jazdy na nartach. I wydaje mi się, że dla portalu narciarskiego powinno być istotne, aby taka informacja była w każdy możliwy sposób przekazana narciarzom, którzy ten portal odwiedzają - również ze wskazaniem, jak i gdzie się można zapisywać na lekcje.

Ale można również "na złość babci odmrozić sobie uszy" - i nie ułatwiać użytkownikom forum dostępu do informacji - tylko po co?

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję informację za SITN -

Jak już wiecie z Informatora Przedsezonowego 2009/2010, Komisja Marketingu oraz Komisja LSN

zaproponowały przeprowadzenie akcji nieodpłatnej nauki jazdy na nartach w sobotnie

przedpołudnie 9 stycznia 2010 roku.To już jutro jak czytacie to w dniu dzisiejszym.

W wydaniu Rzeczypospolitej 4-5.01.2010 r. zostanie podany wykaz szkół narciarskich biorących udział w akcji, jak również pozostałe informacje i szczegóły.

Czy ktoś się z tego uzyska praktyczną informację, skoro to nawet na stronie SITN tajemnica!?

Dodam, że informacja zamieszczona na stronie SITN ma datę 8.stycznia 2010!

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do Krynicy bo sie tam wybieram w ten weekend i pan instruktor mi powiedzial, ze po prostu na stoku beda instruktorzy dostepni dla kazdego kto do nich podejdzie.

Na Azotach bedzie ich kilku. Nie wiem czy na takich samych zasadach bedzie to dzialac w innych miejscach ale to by mialo sens. chyba w tej akcji chodzi o popularyzacje nauki jazdy z instruktorem, wiec powinno moc b. duzo osob skorzystac chocby to oznaczalo 1 zjazd z instruktorem + porada na łebka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że jestem anty, dopiąłem swego i dowiedziałem się co, gdzie i kiedy. Za ile nie piszę, bo wiadomo - za darmo! :)

Informację publikujemy jako pierwsi: http://www.skionline.pl/stacje/?co=newsy&id_txt=3415

No to jednak można się dogadać :) no i praca dziennikarska przynosi efekty, oby tak dalej, trzymam kciuki :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do Krynicy bo sie tam wybieram w ten weekend i pan instruktor mi powiedzial, ze po prostu na stoku beda instruktorzy dostepni dla kazdego kto do nich podejdzie.

Na Azotach bedzie ich kilku. Nie wiem czy na takich samych zasadach bedzie to dzialac w innych miejscach ale to by mialo sens. chyba w tej akcji chodzi o popularyzacje nauki jazdy z instruktorem, wiec powinno moc b. duzo osob skorzystac chocby to oznaczalo 1 zjazd z instruktorem + porada na łebka...

odwala nauke raz dwa zeby moc wrocic znowu do kasowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...