Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty - Pomocy! (problem z doborem :()


Xantes

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jestem tu nowy i za bardzo nie wiem, o co będziecie mnie pytać i co mam napisać. W kazdym razie, mam problem i w celu jego rozwiązania zalogowałem sie tutaj. Moim problemem jest wybranie sprzętu na ten sezon. Zastanawiałem się na: Atomic Sl 9,10,11,12. Volkl P60. Widziałem również (i miałem zamiar je kupić, ale wiecie allegro więc wolałem obejżeć, niestety ktoś mnie uprzedził) Stockle WordCup Laser. Nie wiem za bardzo co kupić, budżet mam dość ograniczony... ponieważ nie jestem jeszcze "samowystarczalny" pod względem wydatków więc wiecie. Chciałbym abyście pomogli mi wybrać którąś z tych nart lub podsunęli inne (chodzi mi tu głównie o narty używane ze względu na mój budżet). Miło by mi było, jeżeli ktoś, kto ma jakieś fajne narty do sprzedania, w dobrym stanie i za atrakcyjna cenę napisał tutaj. Proszę o pomoc i góry Wam za nią dziękuję. Pozdrawiam Xantes.

Myślę, że to Wam się jeszcze przyda, jeżeli zechcecie mi pomóc:

1. K/M - Mężczyzna.

2. Wiek - 15 lat.

3. Waga - ok.70kg

4. Wzrost - 175cm

5. Jak długo jeździsz na nartach ? - 7-8lat

6. Ja się oceniasz w jeździe na nartach? - zaawansowany/eskpert.

7. Jakie masz buty ? ( FLEX ) - Buty do zakupienia, zależne od nart

8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? ( opisz swoje wrażenia ) Jeździłem na GS-ach ale nie dają mi satysfakcji.

9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? Krótki skręt, duża szybkość.

10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? ( niebieskie, czerwone, czarne, sztruks, muldy, jazda pozatrasowa ) Wszystkie przygotowane stoki, nie przepadam za Freeride'm

11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? ( turystycznie, sportowo ) - Zdecydowanie Sportowo.

12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? - Zależnie... Jak się uda. Myślę że średnio miesiąc.

13. Możliwości finansowe - Nie za duże. Szukam nart uzywanych, więc najlepiej dobry stan i dobra cena

Jeżeli jest jeszcze coś potrzebne, to prosze pisać. Xantes.

PS: Post praktycznie skopiowany ze strony www.skiforum.pl ale tam nie wyrazili swojej chęci pomocy, więc szukam jej tutaj. Mam nadzieję, że się na mnie nie obrazicie :)

PS2: Na nartach jeżdżę dobrze, choć wcześniej nie było problemu z wybraniem. Teraz takowy jest przez ograniczony budżet(do 1000zł max) i to co chciałbym aby narta mi oddała na poziomie mojego zaawansowania.

Pozdrawiam i serdecznie prosze o pomoc! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Sl 11 Atomica z zeszłego sezonu widziałem w Intersporcie za 1149 zł - to niewiele ponad twoj budżet, do tego narta nowa i bardzo dobra. Możesz też poszukać narty Sl10 z zeszłego sezonu, narta trochę słabsza ale ciężki nie jesteś. Niemniej z tego co pamiętam to w twoim wieku troche urosłem więc brałbym te Sl11 - to naprawdę świetna cena i moim zdaniem okazja. Jeśli za drogo to poszukaj na Allegro starych Sl9 (zółte z wzorami w czarną kratke) albo nowszych Sl11 (czerwono białe) lub ewentualnie Volkle P60 albo Elan HCX, Dynastar Omeglass biały 158 cm, Fisher Rc4 Race Sl. Te powinieneś znaleść dużo taniej na allegro, na giełdzie czy w intersporcie wyprzedawane z wypożyczalni albo potestowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...