Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pech


Rekomendowane odpowiedzi

:mad: nie tak dawno bo tydzień temu w sobotę rozsypało mi się sprzęgło :( koszt z robotą 1000, w piątek odebrałem autko udało mi się pojechać na narty (efekt wielki siniak na trzech żebrach) a dzisiaj jadę sobie spokojnie i nagle muszę uciekać z drogi bo ktoś z przeciwka nie panuje nad autem - efekt uszkodzona felga w tylnym kole (całe szczęście że tylko tyle) i znowu następny wydatek nieplanowany przed świętami :mad:, ale najważniejsze jest że pada śnieg :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimi parami , jakimi parami ??? w zeszłym tygodniu w poniedziałek 16,5 h roboty we wtorek 16,5h roboty w środę 17 h roboty aż do piątku potem w sobotę 6 h roboty i odwiedziny SB i Figo oraz Marcina73 :D:D:D.......????

Chciałem wziąć kierowcę,

i wiecie co mi powiedział:rolleyes:

że w adwencie nie pije:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zamarzania, to w sobotę wracaliśmy od makaronów po tygodniowym szusowaniu, wszystko szło dobrze do momentu kiedy chciałem spryskać przednią szybę i tu zonk. Stało się to krótko przed Monachium. Płyn zamarzł (był zimowy podobno do -21). Jazda do najbliższej tankstelle, a tam takich jak ja ze dwudziestu. Kolejne kilometry (co około 30-40) to stawanie i mycie szyby i tak do .... Gdyni. Po drodze zobaczyłem jak od strony kierowcy gościu wychyla się do pasa i polewa sobie szybę - mówię wariat, ale jak podjechałem bliżej to miał rejestrację GB. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej miałeś dziczyznę na święta :D

no i tu jest ciąg dalszy pecha;) , bo ta cholera z chyba połamanym nogami i w totalnym szoku zdążyła jeszcze pójść w długą i tyle ją widziałem:( . W sumie szkoda głupiego bydlęcia , bo jechałem w nocy pustą lokalną drogą a sarenka jakby czekała specjalnie na moment ,żeby mi wskoczyć przed maskę :confused: . Samochód niestety dość skutecznie mi pokiereszowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciąg dalszy był dzisiaj :( rano wstaje nie ma śniegu :mad: potem dobra wiadomość :) przywieźli felgi (taniej niż zamawiałem :D:D) więc szybko do warsztatu i do wymiany a tam zonk :mad: dwie opony uszkodzone a wtym rozmiarze nie było nic w sensownych pieniądzach:( ale suma sumarum wszystko się dobrze skończyło znalazłem opony w dobrej cenie i do tego wszystkie 4 takie same :D mam nadzieję że to już koniec :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciąg dalszy był dzisiaj :( rano wstaje nie ma śniegu :mad: potem dobra wiadomość :) przywieźli felgi (taniej niż zamawiałem :D:D) więc szybko do warsztatu i do wymiany a tam zonk :mad: dwie opony uszkodzone a wtym rozmiarze nie było nic w sensownych pieniądzach:( ale suma sumarum wszystko się dobrze skończyło znalazłem opony w dobrej cenie i do tego wszystkie 4 takie same :D mam nadzieję że to już koniec :cool:

życzę Ci tylko takich problemów,oby poważne omijały Cię szerokim łukiem:)....spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...