Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

IX Konkurs dla forumowiczów


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Johnny :eek:

A ja tak w Ciebie wierzyłem :eek:

W Pucharze Prezesa masz wszystkich grających do tej pory :D

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Sam miałem nadzieje,może następnym razem. :o

Też w pierwszej chwili tak pomyślałem, ale sprawdziłem i nie mogłem uwierzyć!

Wysłał do mnie już dwa emaile o treści - dostane tą nagrodę za wygraną ??? - bez podpisu, bez informacji: kto, co i kiedy!

Rozumiem Cię w pełni!

Może czeka aż mu go mailem wyślesz. :confused:

Tak niewiele trzeba...

--------------------------------------------------

Łukasz,traktuj ludzi jak sam byś chciał być traktowany,a wszystko się wyjaśni i załatwi. :) No to rezerwacja stolika w Rogatej Cię czeka... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wygrałem ten konkurs, bo jak nagrody nie dostałem tak pewno nadal nie dostanę .... :((((((((

Wychodzi na to, że kolega ewidentnie zarejestrował się dla konkursu:cool:

A co do wyników, to nie sądziłem że załapię się na podium. Lizeroux skreśliłem po pierwszym przejeździe, a tu taka niespodzianka... kopara mi opadła:eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz997 Za te dwie wypowiedzi:

ludzie piszecie takie teksty bo zazdrościcie wygranej czy co ???

a jedną skierowaną prywatnie

Dzisiaj 21:02 lukasz997

no widzisz kolego .... wiem, że cię aż skręca w środku z żalu ze to ja wygrałem a nie ty ale jest jedna zasada- wygra zawsze lepszy ..... A jeżeli masz jakieś kompleksy to nie do mnie z nimi...

masz ode mnie negatywa!:mad:

Są tutaj starsi ode mnie, może to oni powinni Ci zwrócić uwagę..., ale trochę kultury!! To nie forum "podwórkowe", jakieś zasady, reguły dobrego wychowania obowiazują. Ledwo to Twój drugi czy trzeci post na konci i już masz jakieś pretensje:mad: Szkoda gadać:(.

Z reguły się nie chwalę, ale dla Ciebie i Twojego żalu zrobię wyjątek. Sprawdź sobie proszę pozostałe konkursy, albo lepiej zerknij tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem też niespotykanie spokojny człowiek, ale jak czytam takie teksty, pisane przez kolegę o poziomie jazdy 10, który jeździ w FIS-ach

ludzie piszecie takie teksty bo zazdrościcie wygranej czy co ???

I jeszcze w dodatku piszącego do mnie (upubliczniam bo to nie był PM tylko wiadomość którą każdy może przeczytać w moim profilu)

jeżeli ten tekst z obiadem był do mnie to przykro mi ale nie mam pojęcia gdzie leży cała dyrekcja.... A po drugie to bez obrazy ale co najwyżej mógłbym kogoś zaprosić do mpk-a bo samochodu to ja nie mam ;///

to pozostaje mi tylko stwierdzić, że mam chyba do czynienia z czystym przypadkiem klinicznym.

W profilu ma, że jest z Konieczkowa, a pisze swoje posty z Mielca.

Mam ochotę wysłać mu swoją wygraną, z III bodajże konkursu, faxem.

Od Dyrekcji odbiorę przy najbliższej okazji :)

Tak więc drogi Łukaszu997, startujący w FIS-ach, przyjmij do wiadomości, że internet nie jest taki anonimowy jak się Tobie wydaje.

Trafiłeś na forum pasjonatów narciarstwa, ale też ludzi dbających o poziom dyskusji.

Zanim coś napiszesz, czym będziesz chciał nas obrazić, to zastanów się 3 razy, wyjdź na spacer i pomyśl jeszcze raz.

Z forumowym pozdrowieniem

Misal - Moderator

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...