Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zakopane: Rekordowa kradzież nart. 30 tys. zł strat!


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupujcie od wszelkiej maści sk*****w paserów okazyjnych nart - apeluje!

"Ostatniej nocy złodziej dostał się do narciarni w jednym z ośrodków wczasowych na zakopiańskiej Jaszczurówce. Jego łup to aż 22 pary wysokiej klasy, zawodniczych nart i 10 par kijków. Narty należały do młodzieżowego klubu ze Szklarskiej Poręby.

Takiej masowej kradzieży nart nie pamiętają najstarsi górale. Od początku sezonu narciarskiego w powiecie tatrzańskim złodzieje ukradli ledwie kilka par nart.

W tym wypadku łup był wielki. Z narciarni zniknęły 22 pary nart (w większości marki fischer) i 10 par kijków. Straty oszacowano na ok. 30 tys. złotych.

Był to wysokiej klasy, zawodniczy sprzęt narciarski należący do młodzieży z klubu sportowego ze Szklarskiej Poręby. Młodzi narciarze brali udział w zawodach młodzieżowego Pucharu Polski.

- Poszukujemy sprawcy - mówi nadkom. Kazimierz Pietruch, rzecznik prasowy zakopiańskiej Policji. - Jednocześnie prosimy wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na ten temat o kontakt z nr 997, bądź 665 390 512. Zapewniamy anonimowość."

Tygodnik Podhalański

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na zorganizowaną akcję.Nie przez przypadek włamali się tam gdzie było dużo dobrego sprzętu.Jeżeli było to na zamówienie,to nie koniecznie sprzęt musi pojawić się ponownie w "sprzedaży".Szkoda tych młodych zawodników,zresztą wszystkich których to dotknęło szkoda :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie próbowałem włożyć cytat z jego posta ale w między czasie zniknął i wszystko mi się zawiesiło :eek: :mad:

Bugi zamiast straszyć Policją było go podpytać co to za narty, zeby napisał coś więcej. Skoro wyszedł z taką propozycją to pewnie tego wątku nie czytał? Może to tylko zbieg okoliczności?? Chciałbym wierzyć że na naszym forum nie ma "takiego elementu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie próbowałem włożyć cytat z jego posta ale w między czasie zniknął i wszystko mi się zawiesiło :eek: :mad:

Bugi zamiast straszyć Policją było go podpytać co to za narty, zeby napisał coś więcej. Skoro wyszedł z taką propozycją to pewnie tego wątku nie czytał? Może to tylko zbieg okoliczności?? Chciałbym wierzyć że na naszym forum nie ma "takiego elementu".

no racja ale no juz skoszono temat:) jedyne co to pozostaje zadzwonic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać w polsce skurwoli nie brakuje... Kiedyś na słowacji naszemu trenerowi zginęły rękawice, ukradł je słowak trenujący z nami :eek: "znalazły" sie a słowak nastepnym razem zastanowi sie zanim cokolwiek przylepi mu sie do ręki. W tym wypadku o sprawce bedzie cieżko, jednak wydaje mi sie że jeśli zgnieły narty klubowe które napewno maja znaki szczególne, to może gdzieś wypłynął jakieś ? Allegro ? Mam nadzieje i trzymam kciuki... i wątpie w policje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadleśnictwo Nowy Targ dla osoby, która przyczyni się do wykrycia złodzieja ufundowało nagrodę w wysokości 2 tys. złotych - mówi nadkom. Kazimierz Pietruch, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji. - Większość pokrzywdzonych to dzieci leśników. Osobom, które mają jakiekolwiek informacje na temat kradzieży, zapewniamy pełną anonimowość.

Policja czeka na telefony w tej sprawie na nr telefonów 997 i 665 390 512.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...