skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Paznaun - Ischgl
Kappl

Ischgl i Kappl - freeride`owe eldorado
Ischgl i Kappl - freeride`owe eldorado
2020.02.11
Paznaun jest stworzone dla fanów jazdy w stylu freeride. W Ischgl i Kappl wielbiciele śnieżnego puchu znajdą ekstremalne tereny i zbocza do jazdy w idealnych warunkach. A wszystko wygodnie, bez kolejek i blisko wyciągu.

5 powodów, dla których warto wybrać się całą rodziną do Paznaun
2019.11.12
Gwarancja śniegu, atrakcyjne cenowo rodzinne oferty, zakwaterowanie dla rodzin we wszystkich przedziałach cenowych, opieka nad dziećmi lub bezpłatne interaktywne koncerty dla dzieci - wypoczynek na nartach z dziećmi wcale nie musi być ani męczący ani drogi.
Przyjemne i pełne przeżyć lato w górach wokół doliny Paznaun
Przyjemne i pełne przeżyć lato w górach wokół doliny Paznaun
2019.06.18
Wśród nietkniętego, górskiego krajobrazu, żywych tradycji i tyrolskiej serdeczności, rodziny i aktywni turyści mogą cieszyć się w skąpanej słońcem dolinie Paznaun beztroskim, górskim latem pełnym relaksu, radości i niezapomnianych wrażeń na świeżym powietrzu.
Kappl - największa góra w regionie Paznaun
Kappl - największa góra w regionie Paznaun
2018.12.12
Kappl razem z See i Galtür które mają prawie identyczną wielkość (wszystkie trzy ośrodki mają po mniej więcej 40 km tras zjazdowych) najczęściej uważane są jako mało istotne "dodatki" do wielkiego Ischgl. Faktycznie - na tle swojego wspaniałego sąsiada Kappl wyglądać może dość niepozornie, ale jak to często się okazuje - mniejsze ośrodki alpejskie mają często swój niepowtarzalny klimat, a dzięki zdecydowanie mniejszej ilości narciarzy na trasach pozwalają cieszyć się trasami, nadają się także znakomicie dla rodzin z dziećmi. Kappl na dodatek ma jeszcze kilka innych zalet, dzięki którym jeździ się tu naprawdę ciekawie.
Górskie, letnie aktywności w dolinie Paznaun
Górskie, letnie aktywności w dolinie Paznaun
2018.06.01
Wśród nietkniętego, górskiego krajobrazu, żywych tradycji i tyrolskiej serdeczności rodziny i aktywni turyści mogą cieszyć się w skąpanej słońcem dolinie Paznaun beztroskim, górskim latem pełnym relaksu, radości i niezapomnianych wrażeń na świeżym powietrzu.
Rodzinne lato w górach w Kappl i See
Rodzinne lato w górach w Kappl i See
2018.05.30
Najchętniej odwiedzane przez rodziny punkty w Paznaun to Kappl, See i Galtür. Tutaj dzieci spędzają czas na zabawie i innych aktywnościach na świeżym powietrzu, a zestresowani codziennością rodzice mogą rozkoszować się odpoczynkiem, przebywaniem na łonie przyrody i kulinarnymi przysmakami.
Wiosenne narty w dolinie Paznaun
Wiosenne narty w dolinie Paznaun
2017.03.15
Austriacki region narciarski, obejmujący swym zasięgiem miejscowości Ischgl, Kappl, See i Galtür, oferuje bardzo dobre warunki narciarskie do samego końca sezonu. Wiosenny pobyt w dolinie Paznaun z pewnością uatrakcyjnią ciekawe imprezy kulinarne i muzyczne. Wybrane trasy będą otwarte aż do pierwszego maja 2017, a dzieci skorzystają z bezpłatnych skipassów.
Paznaun -jazda w puchu dla każdego
Paznaun -jazda w puchu dla każdego
2017.01.28
Jaką postawę przyjąć w głębokim śniegu? Jak korzystać z detektora lawinowego? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskacie podczas licznych inicjatyw, jakie tej zimy będą miały miejsce w tyrolskich ośrodkach narciarskich doliny Paznaun. Ischgl i Kappl zapewniają idealne warunki do uprawiania freeride’u i skitouringu.
Plany połączenia ośrodków w St. Anton i Kappl bliższe realizacji
Plany połączenia ośrodków w St. Anton i Kappl bliższe realizacji
2015.12.09
Już od kilku lat wiele mówi się o pomyśle połączenia dwóch tyrolskich ośrodków narciarskich - St. Anton i Kappl. Teraz plany te zaczynają nabierać realnych kształtów i pozwalają liczyć na zwiększenie atrakcyjności regionu dla narciarzy. W przyszłości mają powstać nowe koleje linowe, trasy i zabezpieczenia przed lawinami.
Ischgl zaskakuje nową Strefą Freeride’u
Ischgl zaskakuje nową Strefą Freeride’u2013.12.17
Ischgl - ośrodek znany z niezliczonych, doskonale przygotowanych stoków, niekończących się imprez i perfekcyjnie zorganizowanej gastronomii i bazy noclegowej, ma jeszcze inne oblicze - mianowicie jest też istnym rajem dla freeriderów. Prawdziwa perełka! Podczas gdy na przełęczy Arlberg i w innych znanych ośrodkach freeride'owych po każdych nowych opadach zaczyna się wyścig o najlepsze miejsca, tutaj nieliczni freeriderzy rozpraszają się po terenie na cztery strony świata.
Herminator na Olimpiadzie w Turynie!
Hermann Maier fot. AllSport/Eurosport2004.09.30
Jak podała Austriacka Agencja Prasowa APA, czterokrotny zdobywca Kryształowej Kuli, Hermann Maier rozpoczął przygotowania do Olimpiady Zimowej Turyn 2006.
poprzednie1 - 11 z 11następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021