Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bartłomiej

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    50
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Bartłomiej

  1. Witam, jak wygląda sprawa z przejazdem przez granice - testy covidowe, paszporty itp. Na stokach cos sprawdzają czy już wszystko zniesione????
  2. Bartłomiej

    Dobór nart - pomoc

    Proszę o pomoc w doborze nart. Przyszedł czas na zmianę 1. Płeć -M 2. Wiek -39 3. Waga -75 4. Wzrost -183 5. Na nartach jeżdżę od 6 sezonów, ( 10-12 dni w sezonie) 6. Moje umiejętności określam na 6 (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328) 7. Moje buty to -Atomic hawx 100 8. Teraz jeżdżę na nartach/model - jeździłem na fischer progressor 600, 800, f16 9. Preferuję styl jazdy - każdy lubię pokręcić sobie krótkim skrętem, ale też pojechać długim skrętem. Poza trasy rzadko się wypuszczam 10. Upatrzyłem sobie narty - K2 charger 11. Mój budżet na narty to około - 1000 Jeśli chodzi o umiejętności to trudno samemu je określić. Po czarnej trasie na Jaworzynie Krynickiej zjeżdżam bez problemu (może nie technicznie, ale bez większego wysiłku, panując nad nartami, czerpiąc przyjemność z jazdy) Jazda na takich muldach też problemu dla mnie nie stanowi No i pytanie narty z jakiej grupy powinienem sobie kupić- allround, All Mountain czy High Performance Dzięki za podpowiedzi
  3. Witam, czy taka grubość krawędzi nart to już złom czy jeszcze da się jeździć???
  4. Sprzedam 5 voucherów karnet całodzienny do stacji narciarskiej grupa pingwina. Cena za jeden 90 zł. (Cana karnetu 3 godz.) Karnet calodzienny w kasie kosztuje 145 zł zainteresowanych zapraszam na priv
  5. Witam. Mam pytanie o narty Rossignola. Nie mogę znaleźć w internecie zbyt wiele informacji o nich. Czy ktoś parę słów może o nich parę słów powiedzieć??? Czy to narty dla początkujących, dla zaawansowanych??? Są coś warte
  6. Witam, w weekend wybieram się chyba już ostatni raz na narty w tym sezonie. Warunki juz wiosenne, progroza pogody na weekend nie zaciekawa a pojeździć gdzieś trzeba. Gdzie sie wybrać aby warunie byly jeszcze w miarę. Stacje od Swieradowa do Pilska najbardziej by mnie interesowały
  7. Dzisiaj otwarcie górnej kanapy o godzinie 12. Karnet promocyjny 6 zł za 4 godz.
  8. Na początek klepki, moim zdaniem najlepszy stok w Wisle dla początkujących. Warto kupić Wislanski skipass i jak Klepki się znudza na tym samym karnecie można pojeździć np. na nowej osadzie lub stacji narciarskiej Stok.
  9. Sprzedam narty fischer progresor f16 170 cm. Narty w stanie dobry+ , cena 670 z wysyłką
  10. Witam, czy takie uszkodzenie da się jeszcze naprawić? ?? Peknieta krawedz i slizgow. Czy odkręcić wiazania i narty do smieci....
  11. Byłem w ten weekend w Zielencu i warunki słabe. Sadze ze raczej nic więcej nie otworzą w sobotę padał DESZCZ i trochę śniegu ubyło wiec pewnie będą chcieli dosniezyc trasy które były czynne w weekend
  12. Soszów prawdopodobnie otworzy się na sob-ND
  13. 7 grudnia ma działać kolej Mieszko w Zielencu
  14. Do nauki najlepszy stok Winterpol w Karpaczu
  15. Bartłomiej

    Polska - nowe inwestycje

    Znalezione na innej stronie. Ktoś potwierdzi???
  16. Bartłomiej

    Sypie!

    w Karpaczu Snow factory rozpoczęło produkcję na stoku wineterpol
  17. Bartłomiej

    Zieleniec Ski Arena

    Orczyki przy nartoramie pewnie tak.
  18. Odpowiedz na poziomie....
  19. Bartłomiej

    Dobór nart - pomoc

    1. Płeć - m 2. Wiek - 36lat 3. Waga - 72 kg 4. Wzrost - 183 5. Na nartach jeżdżę od 6 sezonów, ( 10-12dni w sezonie) 6. Moje umiejętności określam na: 5-6 7. Moje buty to - atomic hawx 100 8. Teraz jeżdże na nartach head 163 cm stara narta 9. Preferuję styl jazdy jeżdżę troche z rodziną spokojnie po niebieskich trasach, samemu Lubie pojeździć szybszej po trasach trudniejszych np. Ściana w Szklarskiej 10. Upatrzylem sobie narty Fischer progressor f18 11. Mój budżet na narty do 1000 PLN Proszę o poradę jakie narty zakupić. W zeszłym sezonie pojeździlem dwa dni podczas testów nart Head w Świeradówie. Panowie dobierali narty w zależności od warunków na stoku, stąd wiem ze jedna para nart żeby jeździło się dobrze w każdych warunkach nie wystarczy. Jakie narty wybrać żeby były jak najbardziej uniwersalne. Czy to wogole możliwe??? Czy narty z grupy Allround będą dobre?? Długość pewnie 174-177
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...