Coś jednak robią. Za mało, ale...
Cytat ze strony SONu (boldy moje):
Dla mnie najważniejsze w naszym klimacie i wysokości n.p.m. jest naśnieżanie. A akurat to od 2 lat robią. Ta zwiększona wydajność to zapewne nowe pompy - szkoda że nie napisali.
Pozdrawiam.
Tadek
PS. Jeśli chodzi o poważne inwestycje infrastrukturalne, to najbardziej czekam na duży zbiornik retencyjny, nie na kanapy...