Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tadeusz T

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    455
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11

Zawartość dodana przez Tadeusz T

  1. Tadeusz T

    Polska - nowe inwestycje

    W rachunku ekonomicznym SON musi uwzględniać, że tę starą trójkę zostawił im w spadku GAT. Jakoś muszą ją wykorzystać, a to miejsce jest chyba dla niej optymalne. Ciekawe, czy jeszcze w tym roku na niej pojeździmy??? :smile: Tadek
  2. Tadeusz T

    Polska - nowe inwestycje

    W latach 2011 i 2012 Czesi postawili 12 kanap. Z tego 4 nowe i 8 "złomów". W tych 8 była jedna kanapa wyprzęgana i 7 niewyprzęganych, w tym chyba 2 dwójki. Z tego co mówiono i pisano, to ta szczyrkowska trójka to kanapa wyprzęgana, czyli nie taka bardzo stara. Ot tak parę danych do przemyślenia... :smile: Tadek
  3. Tadeusz T

    Prywatyzacja PKL

    No wiadomo... Turystów z Australii :biggrin::biggrin: Jest ich na tyle mało, że to Górali nie zaboli finansowo. Najchętniej by umieścili także turystów z Europy, ale tu już się zastanowią ... W końcu pieniądze nie śmierdzą... Tadek
  4. Tadeusz T

    Prywatyzacja PKL

    Jeśli chodzi o ilość akcji to chyba jednak 2%. Wygląda na to, że niektórzy "radni" nie wiedzą :eek: że założyciele mogą mieć więcej akcji niż wynika to z prostego wkładu gotówki... Tadek
  5. Tadeusz T

    Prywatyzacja PKL

    A mi bardziej podchodzi przysłowie: Lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać... Fajni Ci radni. Kupują przedsiębiorstwo za olbrzymią kasę na pewno nie z budżetu miasta i żaden nie wie za jakie pieniądze. Za taka nieodpowiedzialność natychmiast powinni stracić mandaty. No chyba, że wiedzieli (jeśli nie wiedzieli to wykazali się także skrajną głupotą, ale musieli wiedzieć, co i tak nie zmienia mojej opinii o ich "mądrości"), to wtedy mordy w kubeł, bo sami tak chcieli. Tadek
  6. Tadeusz T

    Prywatyzacja PKL

    Jako potencjalnego klienta PKG interesuje mnie: Jakie i ile będzie inwestycji w nowe trasy, naśnieżenie, wyciągi we wszystkich ośrodkach byłego PKL... Jak będą zarządzane ośrodki, czyli głównie jak będą przygotowane trasy. Jakie będą ceny karnetów. Ciekawe czy te moje oczekiwania lepiej zostaną spełnione jak gmina Zakopane będzie miała duży wpływ na zarządzanie spółką, czy jak minimalny albo jeszcze lepiej żaden... Tadek PS Fajni Ci radni. Chcą żeby całą kasę dał fundusz, a cała władza ma być w ich rękach. No i zanim przetarg nie był rozstrzygnięty siedzieli cicho i udawali, że wszystko jest OK...
  7. Nawet tak koszmarny reżim ma swoje zalety... :eek: :biggrin: :biggrin: Tadek
  8. OOOO! widzę, że porządnie oddzielili trasę "tyczkową" od ogólnodostępnej. W październiku ten podział był mocno wirtualny...:biggrin: Tadek
  9. Śnieg w Druskiennikach jest robiony w Hali. Pod sufitem wiszą dysze - takie lance bez lanc... :biggrin: jakiejś nieznanej z urządzeń do naśnieżania firmy. Wydajność maja niewielką, ale rozmieszczone są dość gęsto i dają radę :smile:. Naśnieżają oczywiście w nocy i niestety nieraz przed południem już po ratraku, a przed otwarciem Hali. W hali trenuje sporo klubów, kadry młodzieżowe z całej Europy Środkowo - Wschodniej, wiec spoko na tyczkach da się pojeździć. Na pierwszy kontakt z tyczkami w sezonie myślę, że wystarczy. Oczywiście nie piszę o zawodnikach na poziomie PŚ :smile:. Dla amatora na rozjeżdżenie przed sezonem i posmakowanie tyczek absolutnie OK. Tadek
  10. Tadeusz T

    Szczyrk - COS Skrzyczne

    Wystartowały nie "tylko 2 firmy", ale aż 2 firmy... :biggrin: Poma praktycznie ograniczyła się do rynku francuskiego i obu Ameryk. Zresztą ofertę złożył Leitner z tej samej "stajni". Czyli jedyną firmą która teoretycznie mogła, a nie wystartował to szwajcarski BMF. Jest jeszcze Tatralift, ale ona nie ma w ofercie krzeseł wyprzęganych. Może masz rację i była zmowa cenowa Leitnera i Doppelmayra. Czyli inwestor zrywając przetarg zachował się absolutnie poprawnie. To może dopóki jeszcze nikt nie jest postawiony w stan oskarżenia nie piszmy, że coś śmierdzi, bo jeśli masz rację o zmowie to raczej pachnie (przynajmniej z naszej strony). Tak na marginesie - zdarzyło Ci się napisać o czymś pozytywnie (oczywiście z wyjątkiem Gierka i Łukaszenki :biggrin:) Spojrzałem kiedyś na dokumenty przetargowe tej kolei. Miałem wrażenie, że inwestor miał na myśli kolej niewyprzęganą...:eek: Pewnie gdzieś było napisane o jaką kolej chodzi, ale przy szybkim "kartkowaniu" nie znalazłem tej informacji. PS. Robimy jakieś głupawe spekulacje a Johnny już wszystko znalazł i podał na tacy w tym samym wątku: Już wiem skąd mi się wzięły te niewyprzęgane krzesła - Tatrapoma czyli Tatralift. - nie doczytałem, że oni tylko projekt inwestycyjny robią... W 2009 roku wyliczyli koszt inwestycji (nie dla siebie!) na 21 mln. Czyli po 4 latach to 23 mln pewnie jest OK.
  11. Tadeusz T

    Szczyrk - COS Skrzyczne

    Lubię takie dyskusje... Bumer już wie, że cena podana przez 2 producentów jest za duża. Skąd to wie? Bo podobno koszt 1 metra to 10 000 -15 000 zł. Tylko nie podaje jakich krzeseł. Bo na pewno nie tych wyprzęganych. Poza tym snuje dywagacje ile to w kryzysie firmy powinny zejść z kosztów, zupełnie zapominając, że przy stawianiu kolejki linowej trudno się schodzi z jakością !!! I kryzys niewiele tu zmienia. Buenos porównuje do kolejki o wydajności 366 osób na godzinę i ponad połowę krótszej. SB porównuje z sumarycznym kosztem kolejek, tras i naśnieżania. Ja mogę dorzucić, że koszt nowych krzeseł na Goryczkowej był szacowany na poziomie 30 milionów zł Mając taką wiedzę - czyli żadną, możemy oczywiście dywagować czy cena jest OK. Ale stawianie zarzutów czy rzucanie podejrzeń jest żałosne... Tadek
  12. Tadeusz T

    Prywatyzacja PKL

    Ale żeś wymyślił! Przez 2 sezony (2010/2011 i 2011/2012), Goryczkowa chodziła w sumie przez 2 tygodnie!!! Tylko z powodu braku śniegu!!! Bez naśnieżania przynajmniej od Buli do dołu (Niżne Rówienki Kondrackie o ile dobrze pamiętam) stawianie wyprzęganych, niezwykle drogich krzeseł jest całkowicie nieopłacalne. Albo na TPN wymusi się zgodę na naśnieżanie, albo za parę lat będzie trzeba się pożegnać z jazdą na Goryczkowej! Tadek
  13. Nie wiem jak często jeździli pod orczykami. W tm roku jeździłem w sumie 6 dni. Ani razu nie było źle. Moim zdaniem częstość była wystarczająca Jeśli chodzi o restauracje, bary i eleganckie sracze :wink::biggrin: Ależ tak. To trzeba zrobić. Ale nie w pierwszym czy drugim roku. Były pilniejsze sprawy czyli śnieg!!! Spora część zarzutów Johnny'ego leży w gestii miasta Szczyrk Figo masz 1000% racji. Też tak uważam!. Ale dyskutujemy o SONie a nie o COSie :biggrin:. I tu doszliśmy do sprawy zasadniczej, Połączenia COSu z SONem. Ale to już kompetencje nie p. R, nie władz Szczyrku, ale poziom rządu. Tadek
  14. Chyba zupełnie mnie nie zrozumieliście. Doskonale wiem ile rzeczy w Szczyrku brakuje lub źle działa. Macie wiele zarzutów zapominając, że Szczyrk to nie jeden wyciąg i jedna płaska trasa. W tak dużym ośrodku nie da się w ciągu 2 lat nadrobić zaległości pewnie trzydziestoletnich. Pisząc cytowany post twierdziłem, że moim zdaniem robią to z głową i w odpowiedniej kolejności. Dla mnie najważniejszy jest śnieg i od tego zaczęli. No cóż, wygląda na to, że by docenić podwojenie wydajności pomp trzeba nieco wiedzy i wyobraźni... : Podawanie za wzór naśnieżania Nowej Osady to jakaś pomyłka. Byłem w Szczyrku w połowie kwietnia na zakończenie sezonu i oprócz jednego miejsca na trasie do Czyrnej, gdzie były kamienie, na pozostałych trasach były doskonałe warunki. A wybór był jakby większy niż w Nowej Osadzie. Teraz trochę szczegółów z Waszych postów Zarzut słabego naśnieżania jedynki niecelny - ona nie jest naśnieżana. Praktycznie prawie cały sezon, i w internecie i na tablicach w Szczyrku informowano o słabych warunkach. Mimo to raz tam pojechałem w lutym i dało się. To moja ulubiona trasa w Szczyrku, no cóż, jeszcze muszę na nią poczekać... Nie od razu Kraków zbudowano... Zarzut słabego naśnieżania trójki (i kawałka dwójki) celny jak najbardziej. I tutaj dochodzimy do największego problemu Szczyrku. Braku wody. Tutaj jestem pesymistą, bo jedynym rozwiązaniem jest duuuuży zbiornik retencyjny. Bez udziału miasta i funduszy unijnych nie do zrealizowania. Dla mnie ważne jest także to, że nie robią żadnych głupot, czyli inwestycji bez uzyskania wszystkich pozwoleń. A to trwa niestety latami i nie da się tego przyspieszyć. Pewnie na zmianę mentalności części pracowników też będzie trzeba poczekać, chociaż akurat ja nie spotkałem się ze złą obsługą - wieżę Wam na słowo. Zarzuty Johnny-ego jak najbardziej słuszne. Z większością się zgadzam (z wyjątkiem drewnianych barów na stokach - jakoś wolę zjeść tam gorący krupniok, niż hamburgera w wypasionym fast-foodzie). Tylko znowu chodzi o kolejność i czas. Dla mnie to sprawy trzecio-, a nawet czwartorzędne... Pozdrawiam Wszystkich Tadek :smile:
  15. Trafiłeś kulą w płot. :wink: Jak byłem w tym roku w lutym i kwietniu, po torach jeździł wąski ratrak. Osobiście go nie widziałem, ale efekt jego działania tak. W kwietniu jeździłem w sporej grupie o zróżnicowanych umiejętnościach. Nikt nie narzekał mimo odwilży, zawsze mocno pogarszającej warunki pod orczykami. Były też osoby po raz pierwszy w Szczyrku, a mające w ciągu ostatnich 2 lat zaliczone ponad 120 dni w najlepszych ośrodkach Austrii. Bardzo im się podobało, choć oczywiście brali poprawkę na wielkość gór i wysokość npm. Mysiauek, przy okazji dziękuję za przypomnienie. Już w pierwszym roku, zrobiono naśnieżanie pod wyciągami z Czyrnej. Kiedy dokupiono wąski ratrak niestety nie wiem. W każdym razie jest, a tory są już dobre (oczywiście na wysokości np. 2400 npm będą lepsze, ale na tę wysokość Szczyrku raczej nikt nie przeniesie - a szkoda :smile:) Rozumiem, że Ci się nie chce dalej, ale w tej sytuacji chyba się zmobilizujesz??? :biggrin: Tadek
  16. Kiedy byłeś tam ostatni raz na nartach? A jeśli byłeś ostatnio, to co byś zrobił inaczej, albo w innej kolejności??? Konkrety proszę... Tadek
  17. Spoko, dyskusji się nie boję. Fakty mówią same za siebie. :smile: Tadek PS. Michał!!! I Ty Brutusie...??? :biggrin:
  18. Jasne, ale Szczyrk dopiero do niej zmierza... :wink: Jeszcze ma bardzo daleko, lecz idzie powoli, małymi krokami, i z głową. Pierwszy rok to naśnieżanie tras do Czyrnej. Drugi rok to 2 razy powiększona wydajność pomp. Trzeci??? Jeśli krzesła na Julianach - to doskonała kolejność. Czwarty??? Mam nadzieję, że te krzesła w Czyrnej. I dobrze, że nic nie budują na wariata, zanim nie mają wszystkich pieczątek i podpisów. Jak to ważne można sprawdzić w Czarnym Groniu, gdzie od 3 lat straszą gotowe wyprzęgane krzesła!!!! Tadek
  19. Tadeusz T

    Prywatyzacja PKL

    Może nie będzie tak źle... Bo kasę dał fundusz Mid Europa Partners i zapewne będzie zarządzał. Napisałem już to gdzie indziej wiec wklejam: Tadek
  20. Nie, niebieska... :wink: Jedno jest pewne, p. R. jest fachowcem i wie co robi. W Czyrnej bardzo brakuje łatwej trasy. Bo trasa nr 2 oznaczona jako niebieska jest w rzeczywistości czerwona, a tr. 3 oznaczona na zielono jest trudną niebieską (przewężenia pewnie nie do poszerzenia). Pomysł postawienia krzeseł z parkingu "U Kowalskiego" doskonały. Tadek
  21. Tadeusz T

    Prośba Look PX 15

    Nie ma cudownych patentów. Każde wiązania - nawet Markery - musisz ustawiać na taką wartość jaka wychodzi z Twojej wagi, wzrostu, wieku, długości skorupy buta i sposobu w jaki jeździsz. Im bardziej dynamicznie i z większą prędkością, tym bardziej możesz zwiększyć wartość siły wypięcia. Ryzykując, że jak się wywrócisz przy małej prędkości to wiązanie nie wypnie. Twoje nogi - Twoje ryzyko. Ty musisz zadecydować. I jeszcze jedno, kiedyś w instrukcjach do wiązań producenci (np. Marker) pisali, że wiązanie najlepiej działa (może ustawienia są najbardziej precyzyjne) przy ustawieniu w okolicach środka skali. Ja na twoim miejscu ze względu na małą masę jednak bym zamienił na PX 12. Ale jak pisałem: Twoje nogi - Twoje ryzyko. AAAAA i jeszcze jedno - sprawdź te wiązania (PX 15) na maszynie pokazującej rzeczywistą siłę wypięcia... Jeśli przy ustawieniu na minimum czyli 8, rzeczywista siła wypięcia jest mniejsza np 7 czy 7,5 to na rzęsach, ale się na nie łapiesz . To, że parę razy Ci nie wypięły, nie musi być sygnałem, że coś jest nie tak - pewnie nie musiały wypiąć - no chyba że Ci połamały nogi... :wink: Tadek
  22. Wyedytowałem poprzedni post dodając nawiasy. Teraz chyba jest już jasny. Wiązanie na fotografii to wiązanie typu kandahar. Ma szczęki. To właśnie element charakterystyczny - warunkujący, że jest to kandahar. Linkowy tył zapinany zresztą przed butem nie jest cechą rozpoznawczą wiązań kandahar. Oprócz kandaharów i Kadr 2, występował jeszcze przynajmniej w 2 typach wiązań! Nie mam niestety fotki Kadry 2. A ono miało ten obrotowy trójkąt zerżnięty z Markerów Simpleksów. Ten trójkąt oprócz tego, że miał oś obrotu, miał jeszcze bezpiecznik kulkowy, który działał przy dobrze wyregulowanej sile docisku. Taki sam trójkat był w Kadrach 3 które miałem. Miałem tez Markery Simpleksy, więc wiem o czym piszę. Tadek
  23. Małe sprostowanie :)To wiązanie (które miał instruktor) to Kadra 2 a nie kandahar. Ten trójkącik był dość nieudolnie zerżnięty z wiązania Marker Simplex. Koledzy mieli to wiązanie i jeśli było prawidłowo wyregulowane, to nie sprawiało problemów. Tył wiązania kadra 2 był linkowy jak w kandaharach. Po zdjęciu linek z uchwytów z boku narty można było je traktować jako wiązanie biegowe czy "turowe" Najważniejszym elementem wiązania kandahar były stalowe szczęki (rozsuwane by dopasować do dowolnego buta) w które wchodził przód buta. Od góry but był przytrzymywany skórzanym paskiem połączonym ze szczękami. (na fotografii wiązanie kandahar - a nie kadra 2) Fotka ze strony: www.skijumping.plTadekPS Dodałem nawiasy, bo okazało się, że bez nich tekst jest niejasny
  24. Panowie, to tylko szalony pomysł. Jak na razie nikt go nie zatwierdził. Bumer, całkowicie się z Tobą zgadzam. Gospodarka Białorusi jest najlepsza na świecie. A już na pewno lepsza niż UE!
  25. Tu chyba nie chodzi o liczebność reprezentacji, ale ile dzieci trenuje w wieku 5, 10, 15 lat, i młodzieży w wieku 18-20 lat. No i pewnie od tego jacy są trenerzy dzieci... Stawiam w ciemno, że w Stanach trenuje przynajmniej 100 razy więcej w każdej z kategorii wiekowych... Tadek
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...