Narty - skionline.pl
Jump to content

MOSTOSTAL

Members
 • Content Count

  993
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

MOSTOSTAL last won the day on November 25 2015

MOSTOSTAL had the most liked content!

Community Reputation

910 Excellent

About MOSTOSTAL

 • Rank
  Stary wyjadacz
 • Birthday 08/14/1970

Personal Information

 • Imię
  Paweł
 • Miejscowość
  GDAŃSK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wpadłem jeszcze na taki ostateczny, dziki pomysł... Wypryskać wkładkę wewnątrz Plakiem.. ;-) Kiedyś naplakowałem auto i wysiąść z niego nie mogłem, tak się ślizgało po dywanie... Może da się w ten sposób nogęwsadzić w bucior... ;-))
 2. Ano... Jadymy... Będę od niedzieli przez dwa tygodnie, także mam nadzieję na jakieś piwerko w doborowym towarzystwie. Będę u Marka K. na akacjowej 13
 3. Nie mam tyle.... Mogę jakieś używki nie zaszczurzone łyknąć ewentualnie... Nie mam wyboru. albo buty albo skipas..
 4. Witam! No i dopadło mnie... Moje 26 letnie buciory Dalbello dokonały latem żywota., Pianka się kruszy, wkładka sypie... nogi wepchnąć nie można... Witz w tym, że mam dość szeroką łydkę, wysokie podbicie stopy i dość szerokie kostki, zarówno tę przy dużym paluchu jak i tę nad piętą. Te Dalbello kupiłem w 94r w sklepie Tomas Sport w Gdyni.. ale to dawne czasy... Byłem w Decathlonie i przymierzałem... Fajne wkładki, mięciusie, noga wjeżdza jak maluch do pustego garażu. Niestety wszystkie mają tę wadę, że nie zapnę ich na łydce a jeśli już to na siłę i ból przekreśla sens jazdy
 5. Takie cudaki powstawały z zabudowania osłonami wyciągów koszowych (bucket lift). Ech stare dzieje...
 6. Witojcie! O Retro Day na Szóstce będzie relacja jeszcze. Muszę filmy pomontować a to trochę zajmie. Brak doświadczenia...? Na razie kilka fotek z wczoraj z Soliska i Czyrnej.... Kończy się pewna era...?
 7. Echh żal d ściaska za tę Sowę... Taki stok zmarnowac... ;-(
 8. Eee....? Zamienił stryjek... Poprzednie gondole wyglądały ultranowocześnie przy tych. Ten model wygląda jak z wyprzedaży....?
 9. Święte słowa! Witz tylko w tym, że oni to w andrzeju mają. Może i zgnoją zieleninę ale na pewno nie dla nas (was) tylko ewentualnie po to by swoich cichociemnych pisiewiczów powsadzać na jakieś kolejne stołki.
 10. Z wyglądy podobają mi się niebieskie lub ciemne bublinki a nr jeden to żółte. Czemu..? Ano w latach 70 miałem takie gogle Carrery z żółtą szybką. Nawet w ciemny pochmurny dzień rozweselały świat, człowiek miał wrażenie, że świeci słońce... ;-)
 11. Jeździj zgodnie z przepisami to będziesz miał kłopot z bańki... Właśnie.. bawara.. nomen omen...
 12. Hihi.. od razu widać żeś początkujący... Kapeluchem to ja byłem w pierwszej połowie lat 70.. ;-) drogi Kapeluchu. Przeszkadza mi nie to czego nie mam, czy że czegoś nie mam, bo mieć wszystkiego nie sposób Przeszkadza mi za to polska bezmyślność, nonszalancja, chamstwo i brak poszanowania prawa, obyczajów i zwykłych, nawet nie pisanych zasad. Stok narciarski jest jak ulica lub jak droga rowerowa. Od razu widać kto kim jest i skąd nadjeżdża... ;-) Jak papierek lakmusowy. Póki się tego nie zrozumie zawsze się będzie kapeluchem.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...