Narty - skionline.pl
Jump to content

Hextor

Members
 • Posts

  987
 • Joined

 • Last visited

About Hextor

 • Birthday 08/16/1987

Personal Information

 • Imię
  Bartek
 • Miejscowość
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hextor's Achievements

Stary wyjadacz

Stary wyjadacz (4/6)

425

Reputation

 1. Może nowy inwestor na Pilsku coś nowego postawi skoro rok temu ceny podniósł? Podobno jest pozwolenie na kanapę Miziowa - Szczawiny jeszcze uzyskane przez starego właściciela.
 2. Byłem dziś w Kasinie. Do godziny 12 warunki miodzio: twardy równy śnieg, obie trasy czynne, słoneczko. Aż dziw, że to ostatni dzień w sezonie.
 3. Prawda, ale balck friday już był dawno i teraz trzeba by w kasie zapłacić dwa razy tyle. Tak czy siak oferta niekatualna, karnety wykorzystane, myślę że fajna zabawa była
 4. Mam na sprzedaż dwa karnety całodniowe Wiślański Skipass, działa w 14 ośrodkach. Szczegóły: https://www.wislanskiskipass.pl/ Cena to 60 zł za sztukę.
 5. Ja bym powiedział ze Kasprowy w słoneczna pogodę wiosna, ale co kto lubi.
 6. [quote] — Nasz kraj oszalał — mówi Radosław Ślusarczyk na temat potencjalnej inwestycji na Nosalu.[/QUOTE] Ten koleś ma jakąś narciarsko fobie. Może kiedyś jakiś wysportowany narciarz miał romans z jego żona?
 7. Czy ja wiem? To jest inwestycja rządowa, a nie prywatna. Myślę że nie muszą się przejmowac eko-terrorystami, bo już mają dogadane wszelkie pozwolenia. A dla rządu i Dudy najważniejsza jest propaganda, dlatego ogłosili inwestycje za wczasu.
 8. Dokładnie, być może wyraziłem się nie jasno, problem samych niebieskich tras jest jak najbardziej prawdziwy. Tyle że nie wynika on z jakości hoteli i wyciągów. Np moja 4letnia córka w Austrii w szkółce była w grupie z 3 i 4 latkami. Starsze dzieci już się nie uczyły tylko miały treningi na tyczkach. Później pojechała z dziadkami do Tylicza i w szkółce była najmniejsza, inne dzieci były co najmniej o głowę od niej wyższe, a i tak była jedna z lepszych podobno. Mam nadzieję, że podejście do czarnych tras się zmieni z czasem.
 9. Artykuł ciekawy, ale trochę tendencyjny. Ja np. najbardziej lubię czerwone i czarne trasy, ale po nartach lubię wykapac się w basenie. Do tego wolę wyżywienie w hotelu, niż stołowanie się na mieście. Co wiecej szybki wygodny wyciąg to też duży plus, oczywiście orczykiem też nie pogardzę, ale wolę takie szybkie wyprzegane. No i oswietlenie jest konieczne, ale na trasach koło miasta, gdy wyskoczę np. do Myślenic na nocna jazdę. W ferie korzystam z wyciągów w dzień.
 10. Może trzeba wyrównać, albo przyciac krzaki?
 11. Może Myslenice. Trochę Bliżej, bez tłumów, dwie trasy.
 12. Czemu oni mają takie problemy ze śniegiem? Przecież podobno jest tam taki klimat jak w Alpach na wysokości 2k n.p.m
 13. Racja, sorry nie doczytałem o tych dzieciach 12 plus. BTW rozważaliście wyjazd w mniej oczywiste miejsca jak Serbia, Słowenia czy Bułgaria? Może tam są mniej restrykcyjne przepisy, a takie Bansko chyba jest całkiem fajne w zimie (byłem tylko w lecie pochodzić po górach).
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...