Narty - skionline.pl
Jump to content

Hextor

Members
 • Posts

  999
 • Joined

 • Last visited

About Hextor

 • Birthday 08/16/1987

Personal Information

 • Imię
  Bartek
 • Miejscowość
  Kraków

Ski equipment

 • Narty marka
  Head
 • Buty marka
  Dobello

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hextor's Achievements

Stara gwardia

Stara gwardia (5/6)

427

Reputation

 1. Nie wiecie może czy nowy Samsung Watch 5 ma możliwość śledzenia jazy na nartach bez konieczności podłączania telefonu z GPS?
 2. Czyli trzeba było kupić karnet na Pilsko i drugi na Kopiec, żeby po jezdzic?
 3. Zdjęcia z Pilska dziś, widać wykopki prawdopodobnie pod rury z wodą do armatek. Zbiornik na wodę dalej pusty.
 4. No dobra, ale jak zapłacisz za gaz dwa razy czy nawet trzy razy tyle co rok temu to ponarzekasz, poklniesz, ale nie zamarzniesz i nie zbankrutujesz. Na narty pewnie też pojedziesz. Nie ma co siać paniki.
 5. Ale z Ciebie czarnowidz. Do zimy daleko, a Ty już straszysz. Jak faktycznie nie będzie gazu, to pakuje rodzine w auto i jadę do Marca na jakieś zadupie we Włoszech czy Chorwacji. Tam powinno być ciepło.
 6. Nie no budują - spoko, tylko czemu piszemy o tym w wątku o inwestycjach narciarskich? BTW jak ktoś lubi takie ścieżki to w starym Sączu jest taka ścieżka całkiem za darmo, nie trzeba majątku na bilety wydawać.
 7. Ta rodzina to będzie pomiędzy obecnymi trasami? W sumie spoko, ale w oryginale miała iść na sam dół. Teraz będą musieli kolejke wymienić bo się tłumy zjada z Krakowa i będą kolejki do kolejki.
 8. Działać działa, ale tam jest 400 m niżej. Raz że przewyższenie małe, trasa krotka to jeszcze pewnie będą problemy ze śniegiem/mrozem.
 9. No i ta inwestycja ma sens, w odróżnieniu od tej w Bieszczadach z zeszłego roku. 1100 m.n.p.m. oznacza śnieg, mroz i spore przewyższenie. Ale te trzy góry, które kiedyś próbowałem były by jeszcze lepsze.
 10. No tak, ale ... wzrost cen przekłada się przecież na dochody stacji narciarskich, wiec będzie kasa na inwestycje. Teraz ceny materiałów budowlanych są wysokie, ale widać znowu ze po podwyżce stop mieszkania przestały się sprzedawać, wiec pewnie w przyszłym sezonie ceny materiałów i robocizny spadną. BTW trzeba kupować karnety na black friday albo group on, wtedy ceny są rozsądne.
 11. No nie wiem czy tak było pusto w mniejszych ośrodkach. Np. w maleńkich Podstolicach były tłumy nawet poza feriami. W Tylicz Ski (co prawda w weekend w ferie Warszawskie) stało się 15 minut żeby wjechać krzesłem na górę. Co więcej przepisy pandemiczne sprawiły, że do Polski zawitało sporo foliarzy z zagranicy. Było sporo filmików na youtube gdzie pokazywali zimę np. w Białce. Zakładam, że rozpowiedzą znajomym i za rok może być więcej turystów z zagranicy. W sumie dla osób słabo jeżdżących taka Białka, Szczyrk czy Zieleniec może być dobrą alternatywą dla Alp. Dużo taniej, a jest sporo łagodnych tras z nowymi wyciągami.
 12. Może nowy inwestor na Pilsku coś nowego postawi skoro rok temu ceny podniósł? Podobno jest pozwolenie na kanapę Miziowa - Szczawiny jeszcze uzyskane przez starego właściciela.
 13. Byłem dziś w Kasinie. Do godziny 12 warunki miodzio: twardy równy śnieg, obie trasy czynne, słoneczko. Aż dziw, że to ostatni dzień w sezonie.
 14. Prawda, ale balck friday już był dawno i teraz trzeba by w kasie zapłacić dwa razy tyle. Tak czy siak oferta niekatualna, karnety wykorzystane, myślę że fajna zabawa była
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...