Narty - skionline.pl
Jump to content

Hextor

Members
 • Posts

  1,268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Hextor last won the day on August 2

Hextor had the most liked content!

About Hextor

 • Birthday 08/16/1987

Personal Information

 • Imię
  Bartek
 • Miejscowość
  Kraków

Ski equipment

 • Narty marka
  Head
 • Buty marka
  Dobello

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hextor's Achievements

Stara gwardia

Stara gwardia (5/6)

735

Reputation

 1. A ja odebrałem w końcu sprzęt z serwisu i mogę przestać narzekać. Wybrałem się dziś z dziećmi na Szklaną Górę. Warunki dobre, kolejki małe, brak muld. Polecam BTW patrzcie jaki smog w dole
 2. Kanapy pierwsza klasa. Czy będą one podgrzewane?
 3. Bo to Polska i tu się narzeka A skoro tak to ha też się przyłącze. Oddałem wczoraj sprzęt do serwisu i będzie do obioru dopiero w sobotę. Czyli na narty dopiero w niedzielę.
 4. Naśnieżanie jest, ale wody nie ma, bo zapomnieli zbiornik zbudować.
 5. Wiecie może co ze stacją Lubomierz? Kamery nie działają, strony brak, profil na Facebooku milczy. A stacja ma dobre warunki śniegowe zawsze tam jest zimniej niż w takiej Kasinie.
 6. Myśleli, że zima przyjdzie w styczniu jak w poprzednich latach, ale się przeliczyli.
 7. Nawet Podstolice śnieżą.
 8. Myślę, że teraz zobaczymy kto wyciągnął lekcje z poprzedniego sezonu, a kto nie. Jest szansa, żeby nasypać tyle śniegu by przetrwać potencjalne ocieplenie na Boże Narodzenie - Sylwestra, a nie tylko tyle by odpalić trase.
 9. Jak to jest ze na malutkim pagórki 700 m.n.p.m nasniezyli, a na takim Skrzycznem prawie 1300 nie. Nie mówiąc już o Pilsku 1550 m.n.p.m.
 10. Zauważ, że nigdzie nie napisałem, że ich zgłoszę, tylko zasugerowałem, że może warto ich zgłosić. Dlaczego? Bo to nie były moje informacje, tylko od kolegi z forum. Staram się nie działac bazując na niesprawdzonych danych.
 11. Nie zgłaszam, bo i po co skoro jest wszystko ok? Moruniek wprowadził mnie w błąd, twierdząc, że robią ludzi w wała, stad sugestia, że można by to zgłosić. Nie wiem skąd ten śmiech. Nie lubię jak ktoś robi mnie w konia. Rozumiem, że Tobie to nie przeszkadza?
 12. Czyli jednak to co podają na stronie to prawda. Jest git!
 13. To jak była do końca października to sytuacja jest taka sama, 30 dni nie minęło. Jeżeli jednak skończyła się 23 października lub wczesniej to informacja na stronie jest w porządku.
 14. Moruniek pisze ze - 50% było do 22 listopada. Black week zaczął się 24 listopada. Więc cena obniżona o połowę powinna być podana jako najniższa w ciągu ostatnich 30 dni, a nie cena z cennika.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...