olas84
Użytkownik forum-
Liczba zawartości
27 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez olas84
-
Kurtka narciarska ETIREL rozm. M
olas84 odpowiedział olas84 → na temat → Giełda sprzętu narciarskiego
nowa cena 100 zł- 1 odpowiedź
-
- kurtka narciarska
- etirel
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Prośba o pilną poradę. Head Supershape Magnum.
olas84 odpowiedział bartek1980 → na temat → Dobór sprzętu
Moim zdaniem, ta narta I.supershape magnum fajna narta. Najlepiej będzie przetestować. Atomic xti wygrał wygrał w worldskitest, ale wielu tym by się akurat nie sugerowało. Head w ogóle nie bierze w nim udziału, a 80% zawodników w PŚ jeździ w headach. Jeden, że tak się wyrażę "znajomy" jeździł na head wc rebles i.sl pytałem co z tym kersem napisał: Dzieki za komentarz. Jak widac wyjsce ze skretu jest z duzym kopem. Nie wiem czy ten kers cos daje , jezdzilem wczesniej na iSlu 156 ( damska komorka) ze wzgledu na moja mala mase i jeszcze lepiej chodzily tu to mozesz zobaczyc : https://www.youtube.com/watch?v=i3V4N02GhoM . Teraz mam jeszcze tegoroczna iGSR i bardzo przyjemna narta bez kersa - 16m promien , ale nie jezdzilem na iSpeedzie i nie mam porownania niestety. Pozdrawiam tu masz filmik w komentarzach może się jeszcze czegoś doczytasz. Gościu jest instruktorem.- 72 odpowiedzi
-
- head supershape magnum
- narty
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Trochę mnie załamaliście. Bo mam ich spodnie i kurtkę. Teraz już po ptakach, ale zobaczę jak się będą sprawować.Co prawda brałem spodnie tańsze więc nie będę tyle żałować, ale ostatnio jak w nich jeździłem było ok. Zobaczymy po tej zimie...
-
o no to super wiadomość.
- 2 odpowiedzi
-
- trening ceny sport
- race
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam. Sprzedam kurtkę narciarska ETIREL. Rozmiar M Ale wychodzi duża. Mam 183 cm wzrostu i pasuje idealnie. Więc jak na polski rozmiar dałbym L. Za Nowa kurtkę placilem 290 zl. Na nartach byłem w niej ze 2 razy. Stan wzorowy. Materiał AquaBase. Kurtka ciepła, lekka i wiatroszczelna. Kieszeń na skipass na rękawie. Pas przeciwsniegowy, kaptur odpinany. Za 140 zł oddam w dobre ręce zapalonych narciarzy. Link do olx'a poniżej. https://www.olx.pl/oferta/kurtka-narciarska-etirel-rozm-m-CID767-IDiUeDD.html#12ca87dd8a
- 1 odpowiedź
-
- kurtka narciarska
- etirel
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
moje zdanie przychylam do dłuższej. Mi się wydaję, że 168 z rockerem przy moim wzroście 183 można uznać za krótką. Ale na pewno zdania będa podzielone. Wyrażając zwyczajnie swoją opinię to jestem za dłuższymi. Kolejne na pewno z przedziału 175-180. Długości własnego wzrostu przy swoich umiejętnościach mam stracha. Ale ongiś przez lata jeździłem non stop na drewnianych polskich 180 cm nartach z wiązaniem można powiedzieć "skitourowym komunistycznym" na takiej sprężynie i było super.
-
Witam, znalazłem w Internecie? cały przejrzałem, nie ma nomadów, chyba, że źle widzę. Nowa seria Vantage X. do obejrzenia tutaj: https://issuu.com/snowsport_pl/docs/atomic_catalog_en_2017
-
Cześć, dla tych z Pomorza to robią takie małe zawody. Będzie wesoło. Może ktoś się skusi. Poniżej link. Gigant wieżyca 12.03.2016. http://www.wiezyca.pl/pl/aktualnosci/puchar-wiezycy-2016-gigant.html
-
Stubai 15.03 - 20.03 DWA WOLNE MIEJSCA
olas84 odpowiedział magnusDux85 → na temat → Wolne miejsce w samochodzie
link do noclegowni nie działa. Napisz proszę czy dobrze liczę? jak dla dwóch osób, 71,2 euro x 2 = 142,4 euro + 2xskipass 158 = 316 + 108 zł ubezp. To sumując mam 483,40 euro + dojazd, tak? co z dojazdem, bo myślałem, że płacimy kilometrówke i tyle a tu jakieś assistance? możesz objaśnić? -
jak dla mnie piękna jazda. ale piękną jazdą jest dla mnie również to: przy okazji fajnie zrobiony filmik. zgadza się oczywiście z tym co jest tu wyżej napisane odnośnie techniki, ale widzę, że to stare dzieje... 2011 hoho
-
aktulane?
-
a po 15-tym będzie juz normalnie?
-
ja mogę polecić garmina. mam forerunner 920xt i jest tam funkcja multisport. działa niezależnie od komórki a dane przesyła jak jest wi-fi albo jak masz aktywny bluetooth. jest nawet opcja do narciarstwa. ale tu piszą https://forums.garmin.com/showthread.php?164319-Ways-to-use-920xt-while-skiing-snowboarding ze auto pausa się włącza i nie widać podjazdów tylko same zjazdy, ale jak dla mnie ok. pozdrawiam
-
DOKŁADNIE tak jak Janek napisał, kup tylko dobre buty w tej cenie, nartę najwyżej na ten sezon używkę. Widzę, że jesteś z Łebna, kojarzę miejscowość, mieszkam w Kartuzach, w hali Oliwii w Gdańsku jest giełda sprzętu, ale nie wiem od kiedy. Tam się udaj i jakieś używane narty znajdziesz. A w przyszłym sezonie wykombinujesz jakieś narty i masz z bani. Pozdrawiam Olej myśałem, że tu jest data 2014, sorki, już pewnie po temacie:)
-
Piękna sprawa takie wędrówki po górach, faktycznie jak się człowiek znudzi jazdą to trzeba szukać szerszych horyzontów, a jak się samemu podejdzie to się człowiek całkiem inaczej czuje. Wtedy góra to Góra. Pozdrawiam
-
Witam,sprzedam NOWE nieużywane narty Salomon Enduro LX 750 z wiązaniami L10.Długość nart 168 cm. Kupione w gosporcie w gdańsku, skan paragonu na zdjęciach.Narty posiadają Rocker, przeznaczone 50% trasa, 50% poza trasami,można powiedzieć uniwersalna narta dla średnio zaawansowanych z ambicjami:)Kupione 19 grudnia na gwiazdkę. Przez nieporozumienie dostałem 2 pary nart i z tą nie mam co zrobić.Połączenie najlepszych technologii freeski oraz race. Konstrukcja Monocoque zapewnialekkość, a tytanowe wzmocnienie przyczepnośći stabilność na twardym śniegu. Lightraki wiązanie L10 daja optymalneprzeniesienie mocy.TECHNOLOGIE:KOMPOZYT - Połączenie włókien obniżające wagę nart. Dzięki temu są bardziej skrętne i łatwiej wybaczają błędy.LIGHTRAK - System płyt Salomona zapewniających precyzję i optymalny przekaz sił. Wyjątkowo niska waga i łatwość regulacjiPOJEDYŃCZA WARSTWA TYTANOWEGO LAMINATU - Wzmocnienie, lepsze trzymanie krawedzi, efektywny przekaz sił i większa żywotność sprzętuMONOCOQUE - Pojedyńcza warstwa włókien zapewniająca komfort jazdy, sprężystość i sterowność nartPULSE PAD - Warstwa gumy aplikowana wzdłuż krawędzi i w wybranych strefach nart. Wpływa na większą płynność jazdy i lepszy kontakt nart ze śniegiemALL TERRAIN ROCKER - Pojedyńczy obniżony rocker średniej długości w przedniej części narty. Zapewnia maksymalną amortyzację i łatwą inicjacją skrętu przy zachowaniu dużej stabilności. Opatentowany koncept SalomonaPOWERLINE ALL-MOUNTAIN - System aktywnego tłumienia drgań dedykowany szerokim nartom. Dwa ramiona biegnące wzdłuż osi narty absorbują nierówności terenu, poprawiając stabilność jazdy w każdych warunkach śniegowychtelefon do mnie 604130990 Olek cena do ewentualnej negocjacjiCENA 1050 ZŁNOWA CENA 990 ZŁZamykam wątek. Mimo wszystko póki co narty nadal nieużywane, jak ktoś będzie zainteresowany proszę dzwonić.
-
bomba - wydrukuję sobie to zaraz, na to bym nie wpadł, żeby smar zwalczyć masłem. Fenomenalne.
-
Umiejętności - mocne 6. Narty rekreacyjne, do doskonalenia?
olas84 odpowiedział apres → na temat → Dobór sprzętu
a może pomóżmy koleżance! jakby tak każdy sypnął po parę złotych, np po 5 albo 10 kto może, to przy 20-30 osobach albo i więcej z forum miałaby dziewczyna narty jak złoto:) no prawie jak złoto, masz jakiś numer konta? kto się dopisuje do tej inicjatywy? (też bym się skłaniał do atomica cloud nine, przecież czarne są i nie mają dużo wzorków. ) -
No to trzeba będzie coś w weekend pozaliczac
-
Co do rokera musi być. W blackeye masz system ARC - tzw. łuku na stornie Atomica jest filmik pokazujący działanie tej nowinki. Moim zdaniem bomba. Jak swoje umiejętności oceniasz na 5 to te Atomic Race SL bym sobie odpuścił. Jak jest rocker mozesz narty wziąć 10 cm dłuższe. Odsyłam do filmiku: Obejrzyj. Blackeye to będzie najwłaściwszy wybór. Sam bym chciał te narty:)
-
Może jakieś z serii enduro salomona, dość uniwerslane, 50% trasa, 50% puch, do super szybkich (w sensie są szybsze) nie należą, a promień skrętu w przedziale 12-16 w zależności od modelu i długości. No ale to byś musiał najlepiej sobie wypożyczyć. Bo szkoda kupować tym bardziej, że jesteś zwolennikiem Head'a.
-
Karol Wojtyła narciarz.
olas84 odpowiedział Bończa → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
coś pięknego -
a dokładniej jaka to była narta x-kart, bo jest 6 rodzajów. najbardziej lajtowe to chyba 24 x kart sport i 24 x kart pro. Na tych dwóch parach miałeś może okazję jeździć, albo chociaż na jednej z nich?
-
Modliwtwy zostały wysłuchane, dziś zaczął padać śnieg







