Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

olas84

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    27
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez olas84

  1. Moim zdaniem, ta narta I.supershape magnum fajna narta. Najlepiej będzie przetestować. Atomic xti wygrał wygrał w worldskitest, ale wielu tym by się akurat nie sugerowało. Head w ogóle nie bierze w nim udziału, a 80% zawodników w PŚ jeździ w headach. Jeden, że tak się wyrażę "znajomy" jeździł na head wc rebles i.sl pytałem co z tym kersem napisał: Dzieki za komentarz. Jak widac wyjsce ze skretu jest z duzym kopem. Nie wiem czy ten kers cos daje , jezdzilem wczesniej na iSlu 156 ( damska komorka) ze wzgledu na moja mala mase i jeszcze lepiej chodzily tu to mozesz zobaczyc : https://www.youtube.com/watch?v=i3V4N02GhoM . Teraz mam jeszcze tegoroczna iGSR i bardzo przyjemna narta bez kersa - 16m promien , ale nie jezdzilem na iSpeedzie i nie mam porownania niestety. Pozdrawiam tu masz filmik w komentarzach może się jeszcze czegoś doczytasz. Gościu jest instruktorem.
  2. Trochę mnie załamaliście. Bo mam ich spodnie i kurtkę. Teraz już po ptakach, ale zobaczę jak się będą sprawować.Co prawda brałem spodnie tańsze więc nie będę tyle żałować, ale ostatnio jak w nich jeździłem było ok. Zobaczymy po tej zimie...
  3. olas84

    Fart?

    o hoho.niezłe. Mega fart!!!!
  4. Witam. Sprzedam kurtkę narciarska ETIREL. Rozmiar M Ale wychodzi duża. Mam 183 cm wzrostu i pasuje idealnie. Więc jak na polski rozmiar dałbym L. Za Nowa kurtkę placilem 290 zl. Na nartach byłem w niej ze 2 razy. Stan wzorowy. Materiał AquaBase. Kurtka ciepła, lekka i wiatroszczelna. Kieszeń na skipass na rękawie. Pas przeciwsniegowy, kaptur odpinany. Za 140 zł oddam w dobre ręce zapalonych narciarzy. Link do olx'a poniżej. https://www.olx.pl/oferta/kurtka-narciarska-etirel-rozm-m-CID767-IDiUeDD.html#12ca87dd8a
  5. moje zdanie przychylam do dłuższej. Mi się wydaję, że 168 z rockerem przy moim wzroście 183 można uznać za krótką. Ale na pewno zdania będa podzielone. Wyrażając zwyczajnie swoją opinię to jestem za dłuższymi. Kolejne na pewno z przedziału 175-180. Długości własnego wzrostu przy swoich umiejętnościach mam stracha. Ale ongiś przez lata jeździłem non stop na drewnianych polskich 180 cm nartach z wiązaniem można powiedzieć "skitourowym komunistycznym" na takiej sprężynie i było super.
  6. Witam, znalazłem w Internecie? cały przejrzałem, nie ma nomadów, chyba, że źle widzę. Nowa seria Vantage X. do obejrzenia tutaj: https://issuu.com/snowsport_pl/docs/atomic_catalog_en_2017
  7. Cześć, dla tych z Pomorza to robią takie małe zawody. Będzie wesoło. Może ktoś się skusi. Poniżej link. Gigant wieżyca 12.03.2016. http://www.wiezyca.pl/pl/aktualnosci/puchar-wiezycy-2016-gigant.html
  8. link do noclegowni nie działa. Napisz proszę czy dobrze liczę? jak dla dwóch osób, 71,2 euro x 2 = 142,4 euro + 2xskipass 158 = 316 + 108 zł ubezp. To sumując mam 483,40 euro + dojazd, tak? co z dojazdem, bo myślałem, że płacimy kilometrówke i tyle a tu jakieś assistance? możesz objaśnić?
  9. jak dla mnie piękna jazda. ale piękną jazdą jest dla mnie również to: przy okazji fajnie zrobiony filmik. zgadza się oczywiście z tym co jest tu wyżej napisane odnośnie techniki, ale widzę, że to stare dzieje... 2011 hoho
  10. a po 15-tym będzie juz normalnie?
  11. ja mogę polecić garmina. mam forerunner 920xt i jest tam funkcja multisport. działa niezależnie od komórki a dane przesyła jak jest wi-fi albo jak masz aktywny bluetooth. jest nawet opcja do narciarstwa. ale tu piszą https://forums.garmin.com/showthread.php?164319-Ways-to-use-920xt-while-skiing-snowboarding ze auto pausa się włącza i nie widać podjazdów tylko same zjazdy, ale jak dla mnie ok. pozdrawiam
  12. olas84

    Dobór nart !!!!

    DOKŁADNIE tak jak Janek napisał, kup tylko dobre buty w tej cenie, nartę najwyżej na ten sezon używkę. Widzę, że jesteś z Łebna, kojarzę miejscowość, mieszkam w Kartuzach, w hali Oliwii w Gdańsku jest giełda sprzętu, ale nie wiem od kiedy. Tam się udaj i jakieś używane narty znajdziesz. A w przyszłym sezonie wykombinujesz jakieś narty i masz z bani. Pozdrawiam Olej myśałem, że tu jest data 2014, sorki, już pewnie po temacie:)
  13. Piękna sprawa takie wędrówki po górach, faktycznie jak się człowiek znudzi jazdą to trzeba szukać szerszych horyzontów, a jak się samemu podejdzie to się człowiek całkiem inaczej czuje. Wtedy góra to Góra. Pozdrawiam
  14. Witam,sprzedam NOWE nieużywane narty Salomon Enduro LX 750 z wiązaniami L10.Długość nart 168 cm. Kupione w gosporcie w gdańsku, skan paragonu na zdjęciach.Narty posiadają Rocker, przeznaczone 50% trasa, 50% poza trasami,można powiedzieć uniwersalna narta dla średnio zaawansowanych z ambicjami:)Kupione 19 grudnia na gwiazdkę. Przez nieporozumienie dostałem 2 pary nart i z tą nie mam co zrobić.Połączenie najlepszych technologii freeski oraz race. Konstrukcja Monocoque zapewnialekkość, a tytanowe wzmocnienie przyczepnośći stabilność na twardym śniegu. Lightraki wiązanie L10 daja optymalneprzeniesienie mocy.TECHNOLOGIE:KOMPOZYT - Połączenie włókien obniżające wagę nart. Dzięki temu są bardziej skrętne i łatwiej wybaczają błędy.LIGHTRAK - System płyt Salomona zapewniających precyzję i optymalny przekaz sił. Wyjątkowo niska waga i łatwość regulacjiPOJEDYŃCZA WARSTWA TYTANOWEGO LAMINATU - Wzmocnienie, lepsze trzymanie krawedzi, efektywny przekaz sił i większa żywotność sprzętuMONOCOQUE - Pojedyńcza warstwa włókien zapewniająca komfort jazdy, sprężystość i sterowność nartPULSE PAD - Warstwa gumy aplikowana wzdłuż krawędzi i w wybranych strefach nart. Wpływa na większą płynność jazdy i lepszy kontakt nart ze śniegiemALL TERRAIN ROCKER - Pojedyńczy obniżony rocker średniej długości w przedniej części narty. Zapewnia maksymalną amortyzację i łatwą inicjacją skrętu przy zachowaniu dużej stabilności. Opatentowany koncept SalomonaPOWERLINE ALL-MOUNTAIN - System aktywnego tłumienia drgań dedykowany szerokim nartom. Dwa ramiona biegnące wzdłuż osi narty absorbują nierówności terenu, poprawiając stabilność jazdy w każdych warunkach śniegowychtelefon do mnie 604130990 Olek cena do ewentualnej negocjacjiCENA 1050 ZŁNOWA CENA 990 ZŁZamykam wątek. Mimo wszystko póki co narty nadal nieużywane, jak ktoś będzie zainteresowany proszę dzwonić.
  15. bomba - wydrukuję sobie to zaraz, na to bym nie wpadł, żeby smar zwalczyć masłem. Fenomenalne.
  16. a może pomóżmy koleżance! jakby tak każdy sypnął po parę złotych, np po 5 albo 10 kto może, to przy 20-30 osobach albo i więcej z forum miałaby dziewczyna narty jak złoto:) no prawie jak złoto, masz jakiś numer konta? kto się dopisuje do tej inicjatywy? (też bym się skłaniał do atomica cloud nine, przecież czarne są i nie mają dużo wzorków. )
  17. No to trzeba będzie coś w weekend pozaliczac
  18. Co do rokera musi być. W blackeye masz system ARC - tzw. łuku na stornie Atomica jest filmik pokazujący działanie tej nowinki. Moim zdaniem bomba. Jak swoje umiejętności oceniasz na 5 to te Atomic Race SL bym sobie odpuścił. Jak jest rocker mozesz narty wziąć 10 cm dłuższe. Odsyłam do filmiku: Obejrzyj. Blackeye to będzie najwłaściwszy wybór. Sam bym chciał te narty:)
  19. Może jakieś z serii enduro salomona, dość uniwerslane, 50% trasa, 50% puch, do super szybkich (w sensie są szybsze) nie należą, a promień skrętu w przedziale 12-16 w zależności od modelu i długości. No ale to byś musiał najlepiej sobie wypożyczyć. Bo szkoda kupować tym bardziej, że jesteś zwolennikiem Head'a.
  20. a dokładniej jaka to była narta x-kart, bo jest 6 rodzajów. najbardziej lajtowe to chyba 24 x kart sport i 24 x kart pro. Na tych dwóch parach miałeś może okazję jeździć, albo chociaż na jednej z nich?
  21. Modliwtwy zostały wysłuchane, dziś zaczął padać śnieg
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...