Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wisła przejscie w Jasnowicach


jacek0020

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o jakies fajne trasy narciarskie dla srednio- zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy;) Czy lepiej zostac w Wisle lub wybrac sie do Szyczrku?

Ja nigdy w Mostach nie jeździłem.

Jeśli wybierasz pobyt w Wiśle :eek: to raczej tam zostań ,masz wybór i w ciągu tygodnia niemalże codziennie na innym stoku możesz jeździć.

Poniwec,Stożek ,Nowa Osada,Soszów,Czantoria w Ustroniu i Zagroń w Istebnej,również do SzCyrku to rzut beretem i jeszcze kilka mniejszych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak zostane w Wiśle i okolicach. Chodzi nam o jakies krzeselkowe wyciagi;)

Czantoria i Palenica w Ustroniu,Soszów,Nowa Osada,Stożek we Wiśle,Zagroń w Istebnej,Skrzyczne w SzCyrku

jest w czym wybierać

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dorzucił Korbielów Baba(nie GAT,bo tam nie ma warunków przy krześle,a i trasa nie ciekawa) i może jeszcze Żar - jest tam kolej linowo-terenowa,dość szybka,tylko nie w weekend!!! :)

ja tylko grzecznościowo opisuję ten region :rolleyes:

Skoro kolega chce w rejonie Wisły topić kasiurkę to Jego rzecz:(

Bo na tydzień to wiadomo gdzie jechać żeby pojeździć a nie wydawać kasę za stanie w makabrycznie długich kolejkach,po 11-tej godzinie próbować jakimś cudownym sposobem zjechać po rozjeżdżonych trasach

itd,itp

Johny, jakby ten kolega zesumował kilometry (moje) + kilometry (Twoje) jako dojazdy i powroty z kwatery (np. we Wiśle) na wyciągi i z powrotem to okaże się ,że dwa razy w Alpy by obrócił.

Obiecywałem sobie,że nie będę kolegi (jacek 0020) próbował zniechęcić do wyjazdu w nasze piękne rodzime tereny :o

Nie udało się .:mad:

Sorry.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1973marcin a co znajduje sie w tym Mostach? sa tam jakies wyciagi... Chcemy jechac ze znajomymi 4 marca do 7. Wtedy bedzie juz po ferich wiec kolejek nie powinno byc;) Chcemy pojezdzic za nie duze pieniedze, a dobrze, ale to nie chyba w Polsce i w tych okolicach;(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1973marcin a co znajduje sie w tym Mostach? sa tam jakies wyciagi... Chcemy jechac ze znajomymi 4 marca do 7. Wtedy bedzie juz po ferich wiec kolejek nie powinno byc;) Chcemy pojezdzic za nie duze pieniedze, a dobrze, ale to nie chyba w Polsce i w tych okolicach;(

Pozdrawiam

Tu masz wszystko :http://www.skimosty.cz/zima/pl_lyzovani.php

a Marcin tam nie dawno był to może z autopsji Ci coś opisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1973marcin a co znajduje sie w tym Mostach? sa tam jakies wyciagi... Chcemy jechac ze znajomymi 4 marca do 7. Wtedy bedzie juz po ferich wiec kolejek nie powinno byc;) Chcemy pojezdzic za nie duze pieniedze, a dobrze, ale to nie chyba w Polsce i w tych okolicach;(

Pozdrawiam

pod samym wuciągim jest hotel grun http://www.hotelgrun.cz/index_pl.html, górki są fajne , szkoda że nie ma krzesła tylko talerzyki, są opcje karnetów kilkudniowych i rodzinnych w sumie niezła propozycja w porównaniu z tym co oferuja nasze ośrodki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko grzecznościowo opisuję ten region :rolleyes:

Skoro kolega chce w rejonie Wisły topić kasiurkę to Jego rzecz:(

Bo na tydzień to wiadomo gdzie jechać żeby pojeździć a nie wydawać kasę za stanie w makabrycznie długich kolejkach,po 11-tej godzinie próbować jakimś cudownym sposobem zjechać po rozjeżdżonych trasach

itd,itp

Johny, jakby ten kolega zesumował kilometry (moje) + kilometry (Twoje) jako dojazdy i powroty z kwatery (np. we Wiśle) na wyciągi i z powrotem to okaże się ,że dwa razy w Alpy by obrócił.

Obiecywałem sobie,że nie będę kolegi (jacek 0020) próbował zniechęcić do wyjazdu w nasze piękne rodzime tereny :o

Nie udało się .:mad:

Sorry.:rolleyes:

Figo,

zrobiłeś co mogłeś ;) ,kolega "jacek0020" ma prawdziwy obraz jak to tutaj wygląda,gdzie może sobie pojeździć,a jak postoi w kolejkach,pojeździ po rozrytych i zatłoczonych trasach,zabuli za jedzonko jak w "Mariocie"i za "tanie" noclegi,sam się przekona,gdzie jechać na tydzień... ;):P

Dobrze też piszesz o tych kilometrach - gdyby tak je zsumować + płatne parkingi + często nie tanie karnety i jeszcze parę drobiazgów,zapewne byłby wypasiony wyjazd w Alpy. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy. Pobyt we Wiśle mamy za free. Swoje mieszkanie;) Patrzylem też co oferuja Słowacy i znalazłem kompleks wyciagów na Vielkiej Racy i od 8.03 maja tansze karnety 16 Euro. Teraz muszę looknąc ile to bedzie z Wiłsy .

Pozdrawiam

Własne lokum zmienia postać rzeczy.

Na Vielką Raczę to nie jakaś katastrofa ale przez Kubalonkę ,Koniaków można się spokojnie wybrać.

Z 35 kilometrów będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.skibila.cz , nie byłem, ale wygląda dość ciekawie, dojazd przez Cadcę, bo przez Czechy droga płatna.

Bez problemu z Cieszyna czy Ostravy dostać tam można się drogą nie płatną.

Wcale nie trzeba do Frydka Mistka jechać autostradą.

Wystarczy z Ceskeho Tesina jechać starą drogą do Frydka Mistka tak jak kiedyś się jeździło.

I od słowackiej strony tak jak piszesz od Cadcy też.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może jak wyglada sytuacja na Javorowym- tym koło Trzyńca- w Oldrzychowicach?

Bywałem tam jeszcze w ubiegłym wieku.. ;) pamietam stare krzesełko i faaaajne trasy....

Pozdrawiam

Michał

http://80.82.144.82/view/index.shtml?ttt=1266849212

http://www.holidayinfo.cz/zima/stredisko.php?lang=7&ro=1&cntry=1&rg=5&loc=1⊂=0&cat=45

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...