Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

I Ty możesz testować nowości na sezon 10/11


Rekomendowane odpowiedzi

Natknąłem się w necie na coś takiego:

Wspólnie z branżowym magazynem „NTN Snow & More” organizujemy akcję „Cokupić? Wasze testy nart”. Celem akcji jest wyjazd 9 doświadczonych narciarzy w Alpy w dniach od 11 do 16 kwietnia 2010 r., aby tam porównywać i testować najnowsze modele nart, niedostępne jeszcze w sprzedaży a przygotowywane do sezonu zimowego 2010-11. Uczestnicy będą testowali narty w alpejskiej miejscowości Maso Corto, we włoskim Tyrolu Południowym, w dolinie Val Senales.

Zakwalifikowanym szczęśliwcom zapewniamy przejazd, wyżywienie, nocleg w 3-gwiazdkowym hotelu Top Residence Kurz, ubezpieczenie, skipassy, narty najwyższej jakości do testów oraz świetną śnieżną zabawę.

Jeśli chcesz szusować po stokach włoskich Alp, posiadasz własny osprzęt i doświadczenie w jeździe na nartach – ta akcja jest dla Ciebie! Wyślij do nas wypełniony formularz zgłoszeniowy już dzisiaj.

Tu link do stronki:http://wyjedzwalpy.cokupic.pl/?utm_source=allegro.pl&utm_medium=baner&utm_content=box_glowna&utm_campaign=wyjedzwalpy

Są chętni? :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu imprezy:

16. Jeśli podczas udziału w testach nart poziom umiejętności zwycięzcy okaże się mniejszy niż zaprezentowany w materiałach przesłanych do Cokupić, co stanowi nieuczciwe działanie wobec Organizatora, Uczestnik w całości zobowiązuje się zwrócić Organizatorowi koszt swojego udziału w Akcji.

:D dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie w ten sposób mogą każdemu coś wytknąć i kazać pokryć koszt... :P

Za to można taktycznie podejść żonę... :cool: Otóż wysyłamy organizatorowi zajebiste filmiki ala Szczepan Karpiel,łapiemy się na wyjazd,a że za darmo i wygrane to Żona zapewne nie będzie jęczeć.Podobnie w pracy - możemy wytłumaczyć się,że sytuacja wyjątkowa... Co będzie później?Będzie co będzie... :P Każą zapłacić,to się ponarzeka razem z Żoną,ale cośmy zaliczyli to nasze! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to można taktycznie podejść żonę... :cool: łapiemy się na wyjazd,a że za darmo i wygrane to Żona zapewne nie będzie jęczeć....

Johny cosik mi się miarkuje ze Ty w tych Alpach to jeszcze nie byłeś i już raczej nie będziesz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze się dokładnie dowiedzieć co i jak z tym pkt.16 bo niby na jakiej podstawie mają to stwierdzic:)

W każdym razie jak już się tam dostaniesz to dokładnie słuchaj co do Ciebie mówią:

Że np. jak Ci mówią że Elan jest git, to nie protestuj tylko pisz w ankietach że Elan najlepszy, bo jak napiszesz inaczej to się okaże że jednak umiejętnościami zawiodłeś;)

W końcu NTN za darmo rozdają i skądś te pieniądze trzeba na wydanie wziąć :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny cosik mi się miarkuje ze Ty w tych Alpach to jeszcze nie byłeś i już raczej nie będziesz:D

Jeszcze nie byłem,przynajmniej nie na nartach. :o

Ale z wyjazdem w przyszłym roku nie powinno być problemu,planujemy m.in.podróż poślubna do Kaprun,a myślę jeszcze o marcu. :rolleyes:

Niestety tegoroczne plany szlag trafił. :mad::(

Zawsze jednak lepiej mieć wyjście awaryjne... ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie jak już się tam dostaniesz to dokładnie słuchaj co do Ciebie mówią:

Że np. jak Ci mówią że Elan jest git, to nie protestuj tylko pisz w ankietach że Elan najlepszy, bo jak napiszesz inaczej to się okaże że jednak umiejętnościami zawiodłeś;)

W końcu NTN za darmo rozdają i skądś te pieniądze trzeba na wydanie wziąć :D

ziarno prawdy w tym co powiedziałes napewno jest zachowane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny:),a Ty nie znasz Sławka,a tak blisko siebie mieszkacie:DBędziesz pewnie nie raz w tych Alpach i innych górach:rolleyes:Jak na dziś to w Zakopcu się spotkamy:p:D

O tak,a w drugiej połowie marca mają wrócić mrozy i ma sypnąć! :rolleyes: Może poprawi się sytuacja na Kasprowym? :rolleyes:

A co do Alp;już teraz rezerwuję kasę na osobnym koncie,żeby było naprawdę fajnie. :cool: Przekonałem też Dżonkę,że lepiej będzie aktywnie spędzić czas,nie tylko w łóżku... ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej upierdliwe w mojej uczelni jest to, że nie mogę sobie zrobić od niej urlopu na parę dni w trakcie trwania semestru... ;( tzn mogę ale koszt takich wakacji będzie kilkakrotnie przewyższał rzeczywiste koszty wyjazdu

oby organizowali takie akcje co roku, albo zrobili kolejną edycję w '2013 to z przyjemnością się zgłoszę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sie moze nawet skusił wysłac materiały

wiadomo są braki i alberto tomba to ja nie jestem no ale musze się dokładnie dowiedzieć co i jak z tym pkt.16 bo niby na jakiej podstawie mają to stwierdzic:)

a ja sie skusze i wysle jakies materiały hehe.. na you tube mam dwa filmy wiec bez problemu beda mogli okreslic czy sie nadaje czy nie.. zdjec jest pelno tez sie wysle:) i niech sie dzieje co chce.. choc mysle ze marne szanse są, jak stwierdzil bugajson, są braki:) ale co tam szkodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem do kogo skierowana jest ta oferta, niech wezmą kilku byłych zawodnikow albo instruktorów i gotowe, po co ten bełkot. Może reklam chcą sobie zrobić. Sama idea fajna ale jak czytam ten regulamin to bardzo dziękuję:D

ja myśle ze te 9 miejsc to w ramach "kampanii" reklamowej przeciez nie pojada z 9 osobami testowac 70par juz pewnie jest ustawiona ekipa "napier___czy" :D

a te 9 im "zwisało" to rzucili dla plebsu ;)

a ja sie skusze i wysle jakies materiały hehe.. na you tube mam dwa filmy wiec bez problemu beda mogli okreslic czy sie nadaje czy nie.. zdjec jest pelno tez sie wysle:) i niech sie dzieje co chce.. choc mysle ze marne szanse są, jak stwierdzil bugajson, są braki:) ale co tam szkodzi?

pewnie przy takie akcji każdy powinien spróbować przynajmniej zapchamy im skrzynki :D a jaka satysfakcja jak z paru tysięcy kogoś wybiorą :)

Ja ze swoim JEDYNIE SŁUSZNYM funcarvingiem raczej nie mam szans tam pewnie szukają tyczkarzy :confused:

Dla takich odmieńców raczej miejsca będzie im szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Nie rozumiem do kogo skierowana jest ta oferta, niech wezmą kilku byłych zawodnikow albo instruktorów i gotowe, po co ten bełkot. Może reklam chcą sobie zrobić. Sama idea fajna ale jak czytam ten regulamin to bardzo dziękuję:D

Mihu jak to nie wiesz do kogo ta oferta:confused:...w tej "9" to pewnie z nudów pojedzie sekretarka prezia z zaprzyjaznionej firmy,jej koleżanka bo nie ma co robić w tym czasie w domu,i pewnie kierowca pana prezia..no i jeszcze jakiś znajomy od papieru do drukarek:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...