Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

I Ty możesz testować nowości na sezon 10/11


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Prawda, przeglądałem to już z 2 tygodnie temu i powiem,że fajnie to jest zrobione, całkiem przyjemna lektura, zróżnicowane opinie, czasem diametralnie odmienne. Generalnie Chłopaki Dobra Robota

Dziwi mnie za to dobór nart do testu, zresztą zawsze w tzw"polskim teście" taki był klucz i nie wiem dlaczego. Głównie są testowane narty SL i GS a reszta to jakiś margines, pojedyńcze modele dość dziwnie wrzucone przez firmy do tego worka. W ten sposób dostajemy dokładnie przetestowane narty race i niewiele więcej. A przecież w tych grupach od kilku lat się Ameryki nie odkrywa a więcej ciekawego w narciarskich nowinkach, w rozwoju technologii, trendów itp jest gdzie indziej i chyba zaczyna sie to też odzwierciedlać w sprzedaży. Tymczasem w tym co dostaliscie do testow za bardzo tego nie widać, taka trochę sieczka i przypadek a przecież też mogli wydzielić kilka grup aby było co porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, dość nerwowo przeglądam wykaz (bo nie mam czasu w tej chwili na dłuższą lekturę) i na pierwszy rzut oka nie widzę nic z allmountain. Zastanawia brak tej kategorii w wykazie z podziałem na grupy. To na pewno rozczarowanie, ale i tak materiał b. ciekawy. Gratulacje dla testerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie tez sie przylacze do podziękowań:) cieszymy się że nasze testy się komuś przydadzą. Może wytrawnymi testerami nie jesteśmy i był to nasz debiut ale coś tam na nartach się znamy:P

co do doboru nart w polskim teście to już od dłuższego czasu testowane są głównie SL i GS plus jak to mieliśmy nazwane, narty VIP, czyli nowości producentów czy offpiste, cross, allmountain. Jest tam kilka ciekawych pozycji, miłej lektury:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem , czy zauważyliście , ale Bugi to jedyny "amator" w tym towarzystwie , więc tym bardziej gratulacje dla niego ,że dał radę:)

Oczywiście reszta testerów też jest OK:)

oj nie mogę sie z Toba zgodzić hehe:) z naszej dziewiątki było trzech którzy albo się ścigali, albo ścigają i są w tym naprawdę bardzo dobrzy. Bugi mam na myśli Lecha, Wilka i Marcina z Zakopca, a my reszta, pasjonaci narciarstwa.. przecież ja na bramkach nie jeżdże:P ani nie startuje z zawodach, to samo Bugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze opinie odnośnie D2 SL są szokująco negatywne.

Ja ze sklepowych slalomek nie jeździłem w zeszłym sezonie tylko na headach.

Dla mnie generalnie włąściwie żadna nie była do końca lepsza lub gorsza, ale D2 SL zdecydowanie się wyróżniała na plus. I to za równo na twardym, jak i kompletnie rozwalonym stoku, przy dużych i małych prędkościach.

To tylko świadczy jak bardzo subiektywne to są opinie i jak trzeba podchodzić do nich z dystansem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...