Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

GP Australia 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Robert Kubica sprawił sensację w Melbourne, wygrywając pierwszy trening przed Grand Prix Australii z przewagą 0,199 sekundy nad Nico Rosbergiem. Kierowca Renault, najszybszy we wszystkich trzech sektorach, jako jedyny zszedł poniżej 1.27, uzyskując czas na 13 minut przed końcem sesji, na ostatnim z pięciu mierzonych okrążeń. Witalij Pietrow, wolniejszy od polskiego kolegi o 1,1 sekundy, wprowadził drugie R30 do dziewiątki.

autoklub.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy trening jest zawsze na rozpoznanie czasy drugiego treningu dają już nieco inny obraz http://sport.onet.pl/f1/gp-australii-pogoda-pokrzyzowala-szyki-blysk-kubic,1,3197269,wiadomosc.html

kubica był gorszy o 0,2

hamilton był szybszy od czasu kubicy z pierwszego treningu o 1,1

to dużo ale tez nie wiadomo co która stajnia testowała. W piątkowych treningach czasy nie są istotne. Miejmy nadzieje że robertowi udało się wyrobić plan i jutro będzie całkiem fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy z tym deszczowym. Ponoć ma być pochmurno w niedzielę. Opady możliwe są pod koniec GP. To może być ciekawe, bo będzie zamieszanie czy jechać na normalnych mieszankach i ryzykować czy zjechać i zakładać IM.

Z drugiej zaś strony pogodynkom nie należy wierzyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przekombinowali z ustawieniami w Renault. Walczyli z uślizgami Roberta i powalczyli. Zmienili balans tak, że uślizgów już nie ma, ale czasy w qualu nie zachwycają. Gdzieś ta dynamika uciekła.

Najgorsze, że obok Kubicy znów stanie Sutil. Będzie w wyścigu gorąco. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że gadanie w Renault o problemach to była po części zasłona dymna. Tak coś mi się wczoraj wydawało. IMO bolid ustawiony był po prostu pod wyścig. Pogoda pomogła, sytuacja na torze też więc sukces Roberta.:D

Szczęście na starcie, dobry pit stop, a dokładeczkę piękna obrona przed Hamiltonem i później Massą dała pudło.

Graty dla chłopaków na podium. Wyścig genialny... Mam nadzieję, że takich wyścigów będzie więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dzisiaj to był wyścig dwóch kierowców, no może trzech, aby być obiektywnym.

Po pierwsze Button, który zmienił wtedy, kiedy wszyscy za głowy się złapali. Po drugie - Robert (a właściwie po pierwsze:D) - genialnie wycisnął wszystko, co się dało z R (oszczędność opon) i piękna obrona przed Ham, który musiał zrezygnować z wyprzedzania Roberta.

No i po trzecie właśnie HAM, który jednak jest genialnym kierowcą - jego jazda podczas dochodzenia do czołówki musi robić wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobry wyścig

powiedz to Vettelowi, Schumiemu & Co. ktorzy mieli mniej szczescia tym razem ;)

było w nim wszystko co w F1 jest najpiękniejsze. Robert ciężko pracował na to drugie zasłużone zresztą miejsce :)

zgodze sie, obrony przed Hamiltonem i Massa pokazaly jego klase a nam daly powod do dumy :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech, prześladuje ich wszystkich ;)

moze i dobrze bo i ciekawiej jest :cool: a jakby dodac wspomniane przez michalb zraszacze to bylaby jazda :D:D

Ogólnie trzeba też pochwalić mechaników z Reno, wykonali swoją robotę perfekcyjnie :cool:

a myslisz ze z pozostalych stajni nie? ale na pewne wydarzenia nie mozna miec wplywu, dla nas jakby nie patrzec wypadlo wspaniale, choc jakby Buttonowi jakas mala awaria przytrafila sie milo byloby wysluchac Mazurka, no ale chyba rozmarzylem sie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslisz ze z pozostalych stajni nie? ale na pewne wydarzenia nie mozna miec wplywu, dla nas jakby nie patrzec wypadlo wspaniale, choc jakby Buttonowi jakas mala awaria przytrafila sie milo byloby wysluchac Mazurka, no ale chyba rozmarzylem sie :o

Każdą stajnię należałoby pochwalić bo wykonują ciężką pracę dla swoich kierowców, ale ja chwale Reno bo to w końcu oni pracują pod Roberta ;)

Jestem tak podekscytowany, że tylko Robert i Robert o innych nie wspominam, a przecież każdy z zawodników startujących zadbał o to by ten wyścig był piękny :)

Ciekawe jak to będzie wyglądało wszystko za tydzień w Malezji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyścig jak ta lala :D

Brawo !

Moim zdaniem dzisiaj to był wyścig dwóch kierowców, no może trzech, aby być obiektywnym.

Po pierwsze Button, który zmienił wtedy, kiedy wszyscy za głowy się złapali. Po drugie - Robert (a właściwie po pierwsze:D) - genialnie wycisnął wszystko, co się dało z R (oszczędność opon) i piękna obrona przed Ham, który musiał zrezygnować z wyprzedzania Roberta.

No i po trzecie właśnie HAM, który jednak jest genialnym kierowcą - jego jazda podczas dochodzenia do czołówki musi robić wrażenie.

Alonso jak szedł jak przecinak z końca stawki też pięknie :)

A Weber trzymał tempo Bambo, tylko spierdzielił i początek i koniec wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawnikiem nie jestem, ale wystarczy tylko zmienić jedno słówko, o tak: :)

W dużej mierze zbieg okoliczności doprowadził Kubice do drugiego miejsca.

i już kolega 77evers mówi niczym Robert Kubica :P

"Jestem wynikiem zaskoczony zwłaszcza po kwalifikacjach, bo przed sezonem, czyli dwa miesiące temu, zadzwoniłem do przyjaciela i powiedziałem: "Myślę, że w Australii jesteśmy w stanie wywalczyć podium". Myślałem wtedy jednak o sukcesie dzięki tempu jazdy. Tymczasem w sobotę przekonaliśmy się, że nasze tempo jest dużo wolniejsze niż najlepszych bolidów. Mogliśmy je zdobyć dzięki dziwnemu wyścigowi."

Edytowane przez ravick97
wtopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj luzu... bo chyba za bardzo się napinasz...zresztą całkiem niepotrzebnie :P:p:p

Że, wywalczył drugie miejsce - chwała mu za to , oby tak jak najczęściej .;)

Nie sądze bym się przesadnie napinał czy czepiał , było to moje ogólne

stwierdzenie przebiegu całego wyścigu ,zamiast słodzić wynik tego wyścigu

pozostaję co pokarze w Malezji gdy okoliczności wyścigu mogą być inne.:)

luz, luz Fani:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...