Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kupowanie sprzętu po sezonie


Szymn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś sens kupować sprzęt po sezonie - np teraz. Widzę, że ceny są wręcz szokujące - 40-60% zniżki. Interesują mnie narty dla poziomu (wg forum): 4 i jeśli była by możliwość poniżej 450 zł. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mi pomogli coś z tego wybrać, nowe nie muszą być, lepiej nawet gdyby urzuwane:)

Wzrost: 181cm

Waga: 70kg

Poziom umiejętności: 4/10

Styl jazdy: ciężko nazwać:) nie dziki, nie spokojny - uczę się samemu;)

http://allegro.pl/listing/search.php?a_enum%5B52%5D=all&a_enum%5B181%5D=all&a_text_f%5B336%5D%5B0%5D=158&a_text_f%5B336%5D%5B1%5D=166&buy=0&category=16047&clear_cookie=0&distance=1&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&city=&order=pd&postcode=&price_from=&price_to=450&string=narty&view=gtext&change_view=Poka%C5%BC

Sątylko 2 strony, myślę ża da się coś wybrać (zakładam że wysokość narty do wzrostu dobrze wyczytałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest sens, szczególnie jezeli szukasz używanych. Teraz ludzie pozbywają się zalegających balastrów.

Proponuje ci skupić się na grupie nart allmountain, allround-będą najbardziej uniwersalne.

Atomic metron, rosignol zenith, salomon crossmax będa idealne.

Polecam rossignol Z3 tylko w tej chwili nic nie widze ciekawego używanego. Alternatywa Z1 ale to "bardzo początkująca" narta. Z3 byłyby bardziej rozwojowe.

Długość szukaj 165-170cm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te narty mogą okazać sie za trudne dla Ciebie, długość jest ok, Jeśli jesteś początkującym narciarzem to poszukaj innych, to nie są jakieś bardzo trudne dechy ale swoje wymagają więc tak całkowicie to bym ci nie odradzał ale musisz sam się ocenić, moim zdaniem trzeba być na poziomie sredniozaawansowanym lub lepiej by się nie zamęczyć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A co powiecie na Fischer RX3? Są w miarę przystęmnej cenie i z tego co zdążyłem przeczytać są dość rozwojowe. Narty będę kupował dopiero na jesień więc pytam co jakiś czas:))

http://allegro.pl/show_item.php?item=1001798032&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

http://allegro.pl/item975550418_uzyw_narty_fischer_fire_rx3_160_cm_wiaz_l596.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin: THE BEST :)

Kupiłeś? Jeśli nie to dawaj znać na PMa o takich okazjach.

kupiłem bo cena była śmieszna :D, zobacze jak to wyglada bo w sumie mam majesty co prawda trochę szersze ale w podobnym stylu narta :), narty będą do odbioru w przyszłym tygodniu

Edytowane przez 1973marcin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro i w sobotę jadę do Knurowa z Sosnowca - jakby co daj na PM o odebranie w Kacach :)

Pewnie znowu za tydzień pojadę a w Kacach jestem codziennie w....pracy ...

W Rybniku bywam na wyprzedażach :D

Polecam z resztą wszystkim - taniej niż w dużych miastach i większy wybór!!

Edytowane przez mysiauek
błąd ortograficzny nie znaleziony przez liska!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...