Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rozwarstwione Fischery RX FIRE


sliwers

Rekomendowane odpowiedzi

Odesłałem swoje Fischery RX FIRE na gwarancje gdyż rozwarstwiły mi się. Słyszałem że takie rozwarstwienie często dotykało narty Fischera z tego rocznika głownie WC. Mogę otrzymać nową nartę tego modelu albo zwrot pieniędzy (1200zł). Zastanawiam się co zrobić, na tej narcie jeździło mi się genialnie ale jeśli znowu się z nią coś stanie? Co doradzacie wziąć nową czy za te pieniądze kupić coś podobnego np. HEADa supershape tego o tym niewielkim promieniu skrętu albo coś innego w tym stylu. Z góry dziękuje za porady

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lat jeżdżę na Fischarach WC i na RX Fire również jeździłem/miałem, ma tą nartę teraz Soczek, nigdy mi się nic takiego nie przytrafiło, również moje bliskie towarzystwo narciarskie śmiga na Fischerach WC i tak że nie mieliśmy takiego przypadku, więc myślę że to są zupełnie jednostkowe przypadki i z tego powodu wziął bym narty a nie kasę, skoro jesteś z jazdy na tych nartach zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odesłałem swoje Fischery RX FIRE na gwarancje gdyż rozwarstwiły mi się. Słyszałem że takie rozwarstwienie często dotykało narty Fischera z tego rocznika głownie WC. Mogę otrzymać nową nartę tego modelu albo zwrot pieniędzy (1200zł). Zastanawiam się co zrobić, na tej narcie jeździło mi się genialnie ale jeśli znowu się z nią coś stanie? Co doradzacie wziąć nową czy za te pieniądze kupić coś podobnego np. HEADa supershape tego o tym niewielkim promieniu skrętu albo coś innego w tym stylu. Z góry dziękuje za porady

Pozdrawiam

Bierz narty. Nie dostaniesz ich nigdzie nowych. A jak bywają to w najtaniej widziałem po 1400pln ... zapytaj czy tych starych też by nie oddali:D na pewno na allegro dobrze by poszły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lat jeżdżę na Fischarach WC i na RX Fire również jeździłem/miałem, ma tą nartę teraz Soczek, nigdy mi się nic takiego nie przytrafiło, również moje bliskie towarzystwo narciarskie śmiga na Fischerach WC i tak że nie mieliśmy takiego przypadku, więc myślę że to są zupełnie jednostkowe przypadki i z tego powodu wziął bym narty a nie kasę, skoro jesteś z jazdy na tych nartach zadowolony:)

Potwierdzam, kolejne 1,5 sezonu ostrego "katowania" (no bo ten taki na poł gwizdka więc pół :D) i trzymają się kupy.

A tak z ciekawości - co to za gwarancja, z kiedy kupione te fajery i jakie ?

Jak rozwarstwienie to zakładam, że kanapka, ale narta nie robiona od "kilku lat" więc tak pytam............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=1655&id_modelu=2088 ten model. Zakupiłem je w listopadzie zeszłego roku i w tym sezonie co najmniej 20dni na stoku z nią spędziłem. Ze sklepu w którym kupiłem zostały wysłane do producenta który stwierdził ze nie da się tego naprawić ze względu na uszkodzenie rdzenia tyle się dzisiaj telefonicznie dowiedziałem. No i teraz mam do wyboru wymianę na nowe albo zwrot kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=1655&id_modelu=2088 ten model. Zakupiłem je w listopadzie zeszłego roku

Nowe :eek: To chyba sztuka gdzieś takie jeszcze dostać

No i teraz mam do wyboru wymianę na nowe albo zwrot kasy.

I są następne nowe ?! Gdzie ?? :)

Oczywiście bierz - jak widać kasa nie zając - nie ucieknie, a zawsze pojeździsz jakby co :P

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...