Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilniki diamentowe


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

90zł chyba kogoś po..................o:)

Podstawowa zasada handlu, kupujesz taniej sprzedajesz drożej, przecież kolego Bugajson nikt Ci nie broni zakupić kilka lub kilkanaście kompletów i rozpocząć sprzedaż na Allegro za 89,99 zł w ramach dobrej konkurencji. Tak jak napisał lski@interia.pl przedsiębiorczość trzeba docenić, a nie krytykować.

Jest jeszcze jedna sprawa jakość tych pilników daje wiele do myślenia, ale cena powala i to jest ogromny atut tych pilników, trzeba jeszcze powiedzieć jedno te pilniki mają zastosowanie tylko i wyłącznie w kątownikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja zostałem szczęśliwym posiadaczem pilników a Lidla:D, no i pierwszy raz odwiedziłem Lidla:D, nigdy tam jeszcze nie byłem i raczej się nie zakochałem:rolleyes:, piwo co z daleka wyglądało jak Tyskie z bliska okazało się że tylko udaje Tyskie;).

Na razie w domu naostrzyłem duży nóż, ta atmosfera przed świąteczna lubi być nerwowa, więc ostry nóż się bardziej przyda niż narty:D.

W każdym razie mogę powiedzieć że fajne "bierze", no i nóż faktycznie jest ostry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla skiforumowiczów? no jarek wiesz co to nie na tym forum:D:D tu skionline;P wiec skionlinowcy:D powinieneś dostać za to kopa w zad:P

a znajac myśka to pojedzie na pogoń do lidla na piastów i kupi wszystko co sie da:D:D ale jak juz tak jeździśz to o czeladź zachacz też niedaleko:P

... widze u Ciebie silnie posuniety lokalny patrioryzm :D a mi to sie rzeczywiscie fora czasem myla po prostu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Nie nadają się ze względu na wymiary do ostrzałek,idealnie działają z zawodniczymi kątownikami.

Czy ktoś mógłby podać opis lub link do zdjęcia/opisu takiego kątownika, do którego pasują pilniki z Lidla. Kupiłem też takie pilniki i chciałbym wykonać kolejny krok tj. zacząć próby/naukę ostrzenia nimi nart (najpierw jakiś starych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby podać opis lub link do zdjęcia/opisu takiego kątownika, do którego pasują pilniki z Lidla. Kupiłem też takie pilniki i chciałbym wykonać kolejny krok tj. zacząć próby/naukę ostrzenia nimi nart (najpierw jakiś starych)

Te pilniki będą pasować do każdego kątownika, czyli do czegoś takiego:

kunzmann-ergo-alu-tuning-guide-1571-p.gif

W kątowniku po prostu nie ma żadnych(no prawie żadnych) ograniczeń w przytwierdzeniu pilnika.

Na pewno nie będą pasować do wszelakiego rodzaju ostrzałek które wyglądają np. tak:

kunzmann-tool-pocket-combi-tp_4571960696282133028.png

W ostrzałkach jest otwór który "przyjmuje" określoną wielkość pilnika, a ten z Lidla jest duuuużo za duży:D.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Czy ktoś mógłby podać opis lub link do zdjęcia/opisu takiego kątownika, do którego pasują pilniki z Lidla. Kupiłem też takie pilniki i chciałbym wykonać kolejny krok tj. zacząć próby/naukę ostrzenia nimi nart (najpierw jakiś starych)

Praktycznie do każdego kątownika, nie do każdej ostrzałki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

ja takze ich uzywam ;)

nie sa najgorsze, jak za ta cene. Ja troszke widze roznicy po obrobce pilnikami z Lidla a tymi "specjalistycznymi", ale mozliwe, ze zdaje mi sie.Jak czlowiek duzo ostrzy to potem juz troci "czucie" i neutralna ocene ostrosci krawedzi ;)

co do sposobu zamocowania to uzywamy najprostszych rozwiazan czyli zwykly katownik , szczypce i udaje mi sie lidlowymi diamentami poostrzyc.Nie jest to do konca wygodne, ale da sie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lski,

namówił bym Cię do większej wylewności?:D

Jak rozwiązałeś problem z wielkością pilnika, bo faktycznie jest kłopot solidnie go umocować do kątownika, przeciąłeś go może?

Najpierw ciąłęm,by użyć do ostrzałki,ale efekt nie był dobry,z kątownikiem zawodniczym i dwoma zaciskami do niego działa idealnie w całości

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lski,

namówił bym Cię do większej wylewności?:D

Jak rozwiązałeś problem z wielkością pilnika, bo faktycznie jest kłopot solidnie go umocować do kątownika, przeciąłeś go może?

... jakos nie mialem klopotu zeby zalozyc do katownika nawet na jednym klipsie takim jak tu:

Katownik-aluminiowy-85-ze-szczypcami-Snoli.jpg

... dlugi jest to prawda ale do gigantki jest OK, jedyny mankament to moim zdaniem mala precyzja bo jednak plaszczyzna nie jest taka rowna jak w profesjonalnych narzedziach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Witam, jestem tutaj świeży i na wstępie witam wszystkich forumowiczów :happy: mam natomiast pytanie odnośnie tych pilników w Lidlu, czy ktoś z kolegów je ostatnio widział w tym markecie?
Ja ich bardzo dawno nie widziałem. Tak gdzieś od 2011 roku. A w związku z tym... to naprawdę wygrana roku. Gratuluję:)[ATTACH=CONFIG]17076[/ATTACH]

goldenshovel.jpg

goldenshovel.jpg.24a4b706fe9b6255901a6f4a93d05534.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj świeży i na wstępie witam wszystkich forumowiczów :happy: mam natomiast pytanie odnośnie tych pilników w Lidlu, czy ktoś z kolegów je ostatnio widział w tym markecie?

W tej postaci zostały wycofane, aktualnie występują tylko w wersji z ostrzałką do noży.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda są pilniki diamentowe na znanym portalu aukcyjnym w cenie 19,99 nie wiem czy są coś warte ,granulacja też nie podana...

Kupiłem na próbę,to dokładnie,to co kiedyś było w Lidlu,tylko małę,więc łątwiejsze do zamocowania,pewnie zapertraktuję o cenę i kupię większą ilość na zapas,bo tamte z Lidla działały mi znakomicie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...