Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co myślicie o kaskach?


Rudy

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kupnem fajnego kasku ( nie wiem dokladnie jaki model)

Co o tym myslicie? Gość w sklepie powiedzial mi ze kaski przewaznie kupuje sie malym dzieciom co sie czesto wywracaja.....

Ja ta mysle ze kask bylby fajny ( troche moze smiesznie bym wygladal...)

Prosze napiszcie co myslicie o zakupie kasku. Jakbyscie mogli to podajcie jakis argument za lub przeciw.

P.S A wy nosice kaski??

Z góry dzieki!!!

pozdro. RUDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o kaskach?

nie wiem dlaczego w Polsce jakoś ludziki wstydzą się śmigać w kaskach...to żaden wstyd a wręcz oznaka rozsądku...teraz inaczej się jezdzi sprzęt jest szybszy i lepszy pod każdym względem...a najważniejsze jest bespieczeństwo!!!! więc kupuj stary skorupkę na makówkę albo ryzykuj i smigaj bez oby tylko nie sprawdziło się powiedzonko-mądry polak po szkodzie...

kaski na głowę!!!! :))))

pozdrowionka dla sun helmet

muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o kaskach?

Kupiłem odkąd zacząłem jeździć na tyczkach i.....teraz zawsze jeżdżę w kasku nawet przy jeździe dowolnej. W zeszłym roku miałem takiego dzwona nie na trasie giganta tylko na rozgrzewce przy jeździe dowolnej i bez kasku byłoby kiepsko (kilka razy przy upadku walnąłem łepetyną o lód). A poza tym jest ciepło i wygodnie. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o kaskach?

Właśnie dzisiaj kupiłem sobie Sun Helmet. Wygladam w nim dużo lepiej niż w kretyńskiej czapeczce z polaru, w której wiatr przeszywał mi uszy. Cena kasku (108 zł Selgros) niewiele odbiega od ceny lepszej czapki.

Co do potrzeby użycia:

Jeżdżę rekreacyjnie, ale w zeszłym sezonie

- zderzyłem się z gościem na pustym stoku przy dużej prędkości

- kobieta wyczepiła się z wyciągu 15 m za wcześnie i zwijająca się kotwica uderzyła we mnie i rykoszetem w gogle mojego dzieciaka

w obu przypadkach niewiele brakowało by odnieść poważną kontuzję

Dziecku kupiłem kask latem, a teraz sobie choć mam podobne opory jak ty bo mało ludzi jeździ w kaskach a nie chcę wzbudzać sensacji. Jak to będzie zobaczymy... W końcu mój łeb ważniejszy niż głupkowate i pewnie ironiczne spojrzenia innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o kaskach?

cze!!! mam 13 lat i jezdze w kasku poniewaz trenuje narciarstwo!mysle ze zakup kasku to bardzo dobry zakup!bezpieczenstwa nigdy za wiele!minusem kasku jest to ze jesli jezdzisz w marcu na nartach to ci jest goraco ale w styczniu jest ci cieplo!KUP SOBIE KASK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o kaskach?

ja bez kasku nie wsiadam na narty. wygodnie i bezpiecznie. nawet jak jedziesz wolno jakis debil (pijany, kijki na choinke, polsporty, szelesty, i napie**** na kreche) mzoe w ciebie niezle przychrzanic... Wiem z doswiadczenia... To samo zreszta tyczy sie w moim przypadku roweru, windsurfingu i rolek.

pozdrawiam

PS. jeden moj kask juz lezy na smietniku.. polamany...dobrze ze mialem go wtedy na sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...