Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zamieszkałam u Narciarza...


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

bugi jak tylko będziesz miał chęci na kolejnego psa wybierz się do schroniska dla psów. I pomóż jednemu z tych setek biedaków:( Są to psy bardzo oddane i wdzięczne za pomoc jaką im udzieliłeś. Są młode i stare, rasowe i burki.

Sam od trzech miesiecy mam takiego pieska i nie zamieniłbym go na psa z "hodowli" gdzie są traktowane jak towary w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem już coraz większa...

...urosło mi się już kilka kilogramów :o i wyglądam już troszeczkę jak poważny groźny piesek :D

...a tak wogóle to jestem niezłą modelką...

...lubię się przytulać do Pani...

...a z Panem to tylko gonitwa i uciekanie ;):) :) :)

Ruslana

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No to pora się pokazać, jak urosłam...

No i Dwa nowe filmiki...w sumie to je powinienem zamieścić w "rubryce humorystycznej"...

...oto jak mój Dog na Wakacjach znalazł sobie Koleżankę i się nad Nią "znęcał"...

Pierwszy Filmik: "Wygrałam przeciąganie liny" :D:D:D

Drugi: "Nawet Róg Ci nie pomoże" :D:D:D

pozdrawiam

marboru i Ruslanka

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WażneWitam wszystkich:)Mam propozycje dla miłośników psiaków wśród narciarzy:)Przedstawiam stronkę pewnej fundacji pomagającej bokserom:http://www.sosbokserom.com.pl/Ja wspieram ich od dwóch lat (daje datki, kupuje gadżety itp.).Ostatnio pojawiła się nowa akcja "dzieci Dolly"http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=476Zdjęcia rozmiękczyły mnie zupełnie:D:DMam propozycje: kto ma wolnych parę groszy niech wspomoże wykarmienie tych 10 maluchów.A może kiedyś któryś z nich zamieszka u jakiegoś narciarza?[ATTACH]1419[/ATTACH]Jak nie kochać?Zachęcam wszystkich do pomocy, Ja już wspomogłem:)PozdrowieniaPs. marboru sorry za podpięcie do twego wątku ale wydał mi się najlepszy

thumb.jpg

thumb.jpg.d9523a845545a6f9ba57b12502d08e90.jpg

Edytowane przez borok222
Ps
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam wszystkich:)

Mam propozycje dla miłośników psiaków wśród narciarzy:)

Przedstawiam stronkę pewnej fundacji pomagającej bokserom:

http://www.sosbokserom.com.pl/

Ja wspieram ich od dwóch lat (daje datki, kupuje gadżety itp.).

Ostatnio pojawiła się nowa akcja "dzieci Dolly"

http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=476

Zdjęcia rozmiękczyły mnie zupełnie:D:D

Mam propozycje: kto ma wolnych parę groszy niech wspomoże wykarmienie tych 10 maluchów.

A może kiedyś któryś z nich zamieszka u jakiegoś narciarza?

[ATTACH]1419[/ATTACH]

Jak nie kochać?

Zachęcam wszystkich do pomocy, Ja już wspomogłem:)

Pozdrowienia

Ps. marboru sorry za podpięcie do twego wątku ale wydał mi się najlepszy

Super inicjatywa dla malutkich "Krecików".

Jeśli chodzi o Dogi Niemieckie jest podobne stowarzyszenie, które można wspierać (to tak dla miłośników tej Rasy): http://dogi-adopcje.pl/index.php

O tym, czym się Ci ^^^ Ludziska o Sercach jak Dzwon zajmują, można poczytać również na forum: http://www.forum.molosy.pl/forumdisplay.php?f=91

Kilka aktualnych fotek Ruslany:

Ooo jaka dużaaa:

Piesek i Piłeczka:

Może zjem tego Ptaszka...może nawet na Grillu:

Biegamy, biegamy, biegamy...

"Czarna nóżka"

Piesek jest strasznie szczęśliwy u swojego Pana i rośnie jak na drożdżach - aktualna waga 34kg...czyli jakaś Połowa urosła.

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Troszeczkę Was przynudzam...no ale przecież R rośnie tak szybko i zdjęcia niezwykłej urody wychodzą...

Nie ma jak wygodna pozycja...

Proszę jedźmy na spacerek!

Na łące...

Biegamy (zając?):

A ten dołek, to kto wykopał?

Prawda, że rosnę jak na drożdżach?

Słońce gdzie sobie idziesz (koniec spaceru)?

marboru i R Ruslana

Edytowane przez marboru
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Marboru, nie przynudzasz:D

Ja kocham psiaki. Mojej suni już niestety nie ma z nami, więc oglądam wszystkie z podwójną uciechą.

Proszę w miarę upływu czasu o więcej;)

Pozdrawiam

Piotrze a nie myślałeś o nowym Piesku?

Może już czas?

----------------------------------------------------------------------------

A o to autentyczne śmieszne historyjki jakie przytrafiły się Dogom i ich Właścicielom:

1. Nawet kiedyś na spacerze koło pewnych działek jakiś pan podszedł do płotu i wyzwał mnie od wariatek po co takie bezużyteczne psie bydle w domu trzymam już lepiej bym świnię sobie kupiła bo przynajmniej z niej by była szynka... na szczęście zarówno Leser jak i ja w pełni opanowani skierowaliśmy nasze oczka pełne politowania na pana... dodałam: Widzi pan co do bezużytecznych bydląt to pana żona w domu trzyma i śmie pan się dziwić, że ja go mam? Poszliśmy dalej, pana zatkało, a jego żonka(siedząca gdzieś w tle na działce) mało się nie posikała ze śmiechu...

2. Mam arlekina. Komentarze, dalmatyńczyk, krowa, konik to codzienność...

Ale raz 4 letnie dziecko: - Mamo popatrz, BRZOZA!!!

3. Jeden ABS pyta drugiego:

-Te, wiesz co to za rasa?

-Mi to wygląda na Scooby-Doo, ale nie jestem pewien.

4. Otóż aga wychodzi na spacery z czterema żółtymi dogami. mają tam taką sympatyczną rzekę, której brzegiem spacerują. miejscami jest na tyle pusto, że psy biegają. i tak biegały dnia któregoś, aż w zasięgu wzroku pojawiła się rodzina z dzieciakami. żeby ich nie stresować to pozapinali psy. i tak mijając rodzinę usłyszeli jak żona do męża mówi (albo odwrotnie): " mówiłam ci, że to nie mogą być sarny.."

ogromnie mi się spodobało

5. Mnie najbardziej rozbawiło jak byłam u znajomych i ich półtoraroczny synek patrzy tak na Fridę i patrzy i w końcu mama się go pyta: co to? A on (nie umiał wtedy mówić) więc zrobił coś w stylu: klo kla klo kla (co miało oznaczać konika) Próbowali mu wytłumaczyć że to raczej hał hał a nie klo kla ale nic z tego nie wyszło

6. Wczoraj wieczorem miałam przyjemność być zaczepioną przez grupkę podpitej młodzieży. Wiadomo, piątek...

[chłopak] - ooo, dog...

[Taurus] - mhm...

[chłopak] - prawdziwy dog niemiecki!!! zajeb....

[Taurus] - mhm...

[chłopak] - kiedyś też takiego miałem! Ale białego, w czarne... PRĘGI (!!!)

[ja] - muszę cię zmartwić, miałeś ZEBRĘ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mariusz:)

Minie i mojej córze chodzi to po głowie cały czas.

Moja połowica jednak nie chce się zgodzić. Przeraża ją wizja utraty następnego

"członka rodziny". Mówi, że to dla niej zbyt trudne.

Bo to fakt, człowiek kocha tego zwierzaka jak swoje dziecko.

Moja psa (bokserka) w wieku ośmiu lat zachorowała na raka kości, musieliśmy jej amputować przednią łapę wraz z łopatką. Po tym przez sześć miesięcy był spokój, nie wyobrażasz sobie jak pies szybko się przystosowuje do nowego "status quo". Było to coś niesamowitego. Chodziła nawet po schodach.

Niestety po sześciu miesiącach robiliśmy kontrolne prześwietlenie i wyszły przeżuty na płuca.

Jak patrzyłem na jej walkę z chorobą to aż serce bolało, to były trzy miesiące wyrwane z życiorysu. A moment podjęcia decyzji aby skrócić jej mękę to był dla nas prawdziwy koszmar.

Przepraszam za taki "czarny post" ale tak to niestety w życiu wygląda, niestety kiedyś następuje to, ładnie nazwane na "sos bokserom", przejście przez tęczowy most.

Życzę ci żeby Rusłanka była zawsze zdrowa i cieszyła swoją "osobą" całą rodzinę jak najdłużej.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post wcale taki czarny nie jest :)

Świadczy o Waszym wielkim Sercu - całej Rodziny.

Rozumiem Wasz ból po stracie, sam nie wyobrażam sobie by mojemu Rosołkowi coś się działo.

Niestety taka kolej rzeczy...

"Tęczowy Most" czeka niestety każdego.

Wierzę w to, że Decyzja przyjdzie...i wtedy kolejny Psiak znajdzie Kochającą Rodzinę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...